Dieta na masę.

ja nie wiem co ten chlopak wpierdala, styropian? kurwa 100okcal to ja przez przypadek na sniadanie opierdole a tu jeszcze 4 posilki do tego maja byc :confused:

Bo mnie wkurzaja te podzialy na bialka, wegle i tluszcze, trzeba uwazac i byc czujnym by dostraczac te 2800 na dzien

Tak bym se opierdzielil 2 kury dziennie i po sprawie :D
 
trzeba uwazac i byc czujnym
skup sie na weglach, one maja byc na plusie i to jak najwiekszym. Najwyzej zaleje Cie jak kurwa swiniaka :lol: ale podejrzewam, ze w Twoim przypadku to raczej malo prawdopodobne. Czujnym? czujnym to trzeba byc na jakies redukcji zeby nie przekroczyc a ty przekroczyc smialo mozesz. Najwyzej Ci kurwa organy wewnetrzne eksploduja! chuj tam ale plus 1.765kg na wadze przybedzie i juz wozek bedziesz mogl wpierdolic konkretny
 
Kurwa śmiejecie się z bastka a ja sam rzadko od kilku lat przekraczam 2000-2200 kcal a na wadze 110 kg... Co innego że 36% to fat:fjedzia:
 
Doradziles co mam zrobić.w miesiąc zjechałem 10kg ale potem (problemy w robocie,osobiste blablabla) i wróciłem do starych nawyków wróciłem ze zdwojoną mocą i tak zostało:childcry:
Nie ty pierwszy i nie ostatni. Twardym trza być, a nie mientkim. Teraz jest dobrym moment, żeby zacząć od nowa. Ciepło jest, bierz rower i lutuj.
 
@torpedo

pomyslalem ze moze platki owsiane zamienic na platki lion, przeciez podobne maja wartosci, a nawet wiecej kcal maja lion, tylko cena sie roznia troche :awesome:
 
@torpedo

pomyslalem ze moze platki owsiane zamienic na platki lion, przeciez podobne maja wartosci, a nawet wiecej kcal maja lion, tylko cena sie roznia troche :awesome:
Co kto lubi.
Ja bym wybrał górskie. Mają tylko 34kcal mniej niż Lion.
Do tego Lion ma syrop glukozowy, olej palmowy i inne gówna,więc-moim zdaniem- nie ma co porównywać nawet i więcej wyciągnieszz górskich.
 
Co kto lubi.
Ja bym wybrał górskie. Mają tylko 34kcal mniej niż Lion.
Do tego Lion ma syrop glukozowy, olej palmowy i inne gówna,więc-moim zdaniem- nie ma co porównywać nawet i więcej wyciągnieszz górskich.

tak myslalem, ze te lion beda oszukane :childcry:
 
temat ma już 14 stron, a są już jakieś efekty na wadze?

Odstawilem piwo podczas cwiczen i waga na teraz 57.6 kg :c

Chodze ciagle do kibla jak pojebion, na razie ucze sie jesc, czekam do weekendu i spedze caly weekend nad ta aplikacja, by sobie sporzadzic dobrze posilki by wszystko bylo w normie B/W/T i kcal sie zgadzaly.
 
@Baasteek a nadal soczki popijasz czy na wode sie przerzuciles?

odstawilem soczki i teraz posiłki popijam nową wodą Żywiec Zdrój z nutą mięty/limonki (ma tylko 3g cukru /100 ml wody, mniej niż inne smaki ze starych edycji) -- jeszcze jest o smaku mango i tez tylko 3g cukru/100 ml

a tak między posiłkami standardowo pijam Muszyniankę, bogatą w magnez i inne minerały
 
chyba wiem gdzie lezy m.in moj blad, jesli jadam te 5 posilkow to powinienem zrobic tak zeby wychodzilo srednio w kazdym te 500 kcal ponad bo te 340 kcal na sniadanie co dzis zjadlem to mi psuje plan dnia w sumie
 
Back
Top