Czy Halibut ma wypierdalać?

Halibut ma odejść

  • Tak

    Votes: 97 61.0%
  • Nie

    Votes: 62 39.0%

  • Total voters
    159
W takiej sytuacji wystarczy postawić patrol i poczekać, aż wsiądziesz do samochodu.
W aktualnym stanie prawnym bardzo łatwo przyklepać "możliwość popełnienia przestępstwa".

Co do polityków to pamiętam, chodziło dokładnie o to że sami walą towar, Pani premier dała się złapać, a kategorycznie tego zakazują no i do tego w Finlandii masz zakazy sprzedaży alkoholu. Czyli w dalszym ciągu hipokryzja osób przy korycie.


No i czy użycie ruskiego sprzętu nie może być właśnie pokerowym zagraniem kapitana Zelenskiego? Jeszcze jak.


Ale tu nie rozmawialiśmy o kwestii samochodu w ogóle!


I nie, premier nie dała się złapać na braniu narkotyków. Zresztą, Siedem tu też przegrał. Głosił że na obowiązek zrobić testy gdy ktoś ją oskarża. Ja twierdziłem że nie, bo to absurd, bo to oskarżający na udowodnić, i że to absurd, bo przecież impreza była tydzień temu to test jest bez sensu. No ale i tak go zrobiła, okazało się że jest czysta, i okazało się że miałem rację, że to bez sensu.


I co do ruskiego sprzętu to nie rozumiesz o co mi chodzi. Logiczne, że mogli użyć do prowokacji ruskiego sprzętu. Ale absurdem jest twierdzenie czy choćby przypuszczenie, że od lutego ściągają z świata ruski sprzęt nie po to by nim walczyć ale po to by prowokacje wobec Polski robić. Lub sugerowanie, wbrew faktom, że rzadaja tylko ruskiego sprzętu, co jest bzdura bo od miesięcy głośno krzyczą o zachodni sprzęt.
 
Ale tu nie rozmawialiśmy o kwestii samochodu w ogóle!


I nie, premier nie dała się złapać na braniu narkotyków. Zresztą, Siedem tu też przegrał. Głosił że na obowiązek zrobić testy gdy ktoś ją oskarża. Ja twierdziłem że nie, bo to absurd, bo to oskarżający na udowodnić, i że to absurd, bo przecież impreza była tydzień temu to test jest bez sensu. No ale i tak go zrobiła, okazało się że jest czysta, i okazało się że miałem rację, że to bez sensu.


I co do ruskiego sprzętu to nie rozumiesz o co mi chodzi. Logiczne, że mogli użyć do prowokacji ruskiego sprzętu. Ale absurdem jest twierdzenie czy choćby przypuszczenie, że od lutego ściągają z świata ruski sprzęt nie po to by nim walczyć ale po to by prowokacje wobec Polski robić. Lub sugerowanie, wbrew faktom, że rzadaja tylko ruskiego sprzętu, co jest bzdura bo od miesięcy głośno krzyczą o zachodni sprzęt.
Kolejne kłamstwa, pisałem że jeśli nic nie brała to mogła zrobić testy i udowodnić to swoim wyborcom śmieciu jebany a nie że ma obowiązek.

Oskarżyciel ma udowodnić, a żeby udowodnić bądź zaprzeczyć to robi testy i koło się zamyka, o samochodzie nie było pisane, ale jak w domu jest załóżmy głośna impreza czy awantura, ktoś wezwie policję i ci zobaczą że ktoś się dziwnie zachowuje to go na testy zawijają, czego nie rozumiesz półgłówku?
 
Logiczne, że mogli użyć do prowokacji ruskiego sprzętu. Ale absurdem jest twierdzenie czy choćby przypuszczenie, że od lutego ściągają z świata ruski sprzęt nie po to by nim walczyć ale po to by prowokacje wobec Polski robić
A to tylko ty tak twierdzisz.
Znów sam siebie wyjaśniasz.
 
Kolejne kłamstwa, pisałem że jeśli nic nie brała to mogła zrobić testy i udowodnić to swoim wyborcom śmieciu jebany a nie że ma obowiązek.

Oskarżyciel ma udowodnić, a żeby udowodnić bądź zaprzeczyć to robi testy i koło się zamyka, o samochodzie nie było pisane, ale jak w domu jest załóżmy głośna impreza czy awantura, ktoś wezwie policję i ci zobaczą że ktoś się dziwnie zachowuje to go na testy zawijają, czego nie rozumiesz półgłówku?

Nie, nawet wtedy na testy nie zawijają. Na jakiej podstawie, jeżeli masz prawo być w prywatnym mieszkaniu na haju? Możesz być najebany i naćpany w mieszkaniu na imprezie i nie mogą cię za to zawinąć na testy, bo nawet jeśli wyjdą pozytywne to co noga z tym zrobić? O co oskarżyć? Tylko w przypadku popełnienia przestępstwa mają prawo. Np gdy na tej imprezie kogoś pobijesz. Poza tym my pisaliśmy o sytuacji pare dni po imprezie :)


I znowu san się nazywasz debilem.
Sprawdź sobie czy "powinność", słowo jakiego używałeś, nie jest synonimem "obowiązku".

Ulatwie:

Screenshot_2022-11-16-12-52-13-196_com.android.chrome.jpg
 
Nie, nawet wtedy na testy nie zawijają. Na jakiej podstawie, jeżeli masz prawo być w prywatnym mieszkaniu na haju? Możesz być najebany i naćpany w mieszkaniu na imprezie i nie mogą cię za to zawinąć na testy, bo nawet jeśli wyjdą pozytywne to co noga z tym zrobić? O co oskarżyć?


I znowu san się nazywasz debilem.
Sprawdź sobie czy "powinność", słowo jakiego używałeś, nie jest synonimem "obowiązku"
Impreza, zakłócanie ciszy nocnej, awantura domowa, na takiej podstawie ograniczony kiepie.
 
Ale tu nie rozmawialiśmy o kwestii samochodu w ogóle!
To już wiesz, że w każdej sytuacji możesz polecieć "na siku".
I co do ruskiego sprzętu to nie rozumiesz o co mi chodzi. Logiczne, że mogli użyć do prowokacji ruskiego sprzętu. Ale absurdem jest twierdzenie czy choćby przypuszczenie, że od lutego ściągają z świata ruski sprzęt nie po to by nim walczyć ale po to by prowokacje wobec Polski robić. Lub sugerowanie, wbrew faktom, że rzadaja tylko ruskiego sprzętu, co jest bzdura bo od miesięcy głośno krzyczą o zachodni sprzęt.
A czemu? Skoro wojna to szachy to w czym problem twierdzić że już dawno mogli to mieć zaplanowane?

I użyli tej karty dokładnie po ogłoszeniu szczątkowych wyborów w stanach, co ma grać na ochłodzenie antywojennych głosów w stanach.
Tam obywatele mają w chuju ukrainę, a sami politycy nie byli w stanie powiedzieć czemu pomagają jakiemuś krajowi gdzieś w europie kiedy mają masę wewnętrznych problemów.

Więc to nie jest absurdem twierdzić, że to wszystko była zaplanowana akcja. Casus Victorii Nuland.
 
Impreza, zakłócanie ciszy nocnej, awantura domowa, na takiej podstawie ograniczony kiepie.

A premier finlandii parę dni po imprezie co zakłócała?

No i podaj mi jakieś sytuację lub paragrafy które stwierdzają, że policja ma prawo zabrać na testy narkotykowe kogoś z prywatnego mieszkania, gdy ten nie popełnia przestępstwa.
 
To już wiesz, że w każdej sytuacji możesz polecieć "na siku".

A czemu? Skoro wojna to szachy to w czym problem twierdzić że już dawno mogli to mieć zaplanowane?

I użyli tej karty dokładnie po ogłoszeniu szczątkowych wyborów w stanach, co ma grać na ochłodzenie antywojennych głosów w stanach.
Tam obywatele mają w chuju ukrainę, a sami politycy nie byli w stanie powiedzieć czemu pomagają jakiemuś krajowi gdzieś w europie kiedy mają masę wewnętrznych problemów.

Więc to nie jest absurdem twierdzić, że to wszystko była zaplanowana akcja. Casus Victorii Nuland.


Nawet jeśli mieli to zaplanowane pol roku temu, to nie zmienia to faktu, że nie po to rządali przysyłania im ruskiego sprzętu, zwłaszcza że taki mają od lat i mogli użyć do prowokacji.
 
@Siwy25_1 Irak i Afganistan mieli nie tylko bardziej w chuju co byli totalnie przeciwko, w dodatku ginęli Amerykanie, koszta były wyższe. A tutaj poparcie dla pomocy jest relatywnie duże, koszta małe, zyski, także finansowe dla USA duże, pomoc dla Ukrainy jest niezagrożona, wręcz zwiększana.
 
koszta małe,
I ty masz czelność wyzywać innych od debili :waldeklaugh:
W chuj małe koszta z kieszeni podatnika
I to było jeszcze w sierpniu.
 
I ty masz czelność wyzywać innych od debili :waldeklaugh:
W chuj małe koszta z kieszeni podatnika
I to było jeszcze w sierpniu.


No w porównaniu z kosztami Afganistanu czy Iraku to są bardzo małe koszta. do tego trzeba wziąć pod uwagę wzrost z zysków z sprzedaży gazu itp. Nie mówiąc o zyskach politycznych. Słyszałeś o czymś takim jak "skala". To nie jest tak, że każda liczba gdzie przeczytasz o miliardach to jest niewyobrażalnie dużo.

Inaczej. Milion zł to dużo, nie? Czyli nie mogę powiedzieć, że dałem mało za 2 tys metrów pałacu wyremontowanego, jeżeli zapłaciłem milion?
 
A premier finlandii parę dni po imprezie co zakłócała?

No i podaj mi jakieś sytuację lub paragrafy które stwierdzają, że policja ma prawo zabrać na testy narkotykowe kogoś z prywatnego mieszkania, gdy ten nie popełnia przestępstwa.
Patrz jaki to jest ktetyn, najpierw się pruje że policja bez podstawy nie może zrobić testów na narkotyki, jak zostaje mu to wyjaśnione to czepia się innego, jak podaje mu przykład na jakiej podstawie mogą go z domu na testy wyciągnąć, to on dalej nie rozumie, jesteś po prostu idiotą Piotrek. Tacy oświeceni idioci są najgorsi.
 
@Siwy25_1 Irak i Afganistan mieli nie tylko bardziej w chuju co byli totalnie przeciwko, w dodatku ginęli Amerykanie, koszta były wyższe. A tutaj poparcie dla pomocy jest relatywnie duże, koszta małe, zyski, także finansowe dla USA duże, pomoc dla Ukrainy jest niezagrożona, wręcz zwiększana.
Irak i Afgan to był czysty biznes (ropa, opium, wzmacnianie wpływów na wschodzie) i dlatego ludzie mieli do tego obiekcje.

Skąd czerpiesz info o USA? Bo coś się to nie spina z informacjami od mojego kuzyna.
W sklepach mają braki towarów, problemy z lekami i produktami dla niemowlaków, droga ropa, brak policji, wzrosty kradzieży, problemy z imigrantami i granicą z Meksykiem. Na to nie ma pieniążków. :roberteyeblinking:
 
Irak i Afgan to był czysty biznes (ropa, opium, wzmacnianie wpływów na wschodzie) i dlatego ludzie mieli do tego obiekcje.

Skąd czerpiesz info o USA? Bo coś się to nie spina z informacjami od mojego kuzyna.
W sklepach mają braki towarów, problemy z lekami i produktami dla niemowlaków, droga ropa, brak policji, wzrosty kradzieży, problemy z imigrantami i granicą z Meksykiem. Na to nie ma pieniążków. :roberteyeblinking:
A co twój kuzyn wie o Ameryce, ma wujka Jeffa w rodzinie? Nie? To pewnie ci to piszę onuca żeby wzniecić u nas nastroje antyukrainskie, że niby mamy uwierzyć że Amerykanie nie chcą im pomagać, Ukraińcy bronią całego świata, są bohaterami całego globu! Ważne że rakiety nie latają nam nad głowami, a twój kuzyn niech otworzy Twittera to może się czegoś o świecie dowie onuca .
A tak poza tym to Polacy....
 
Irak i Afgan to był czysty biznes (ropa, opium, wzmacnianie wpływów na wschodzie) i dlatego ludzie mieli do tego obiekcje.

Skąd czerpiesz info o USA? Bo coś się to nie spina z informacjami od mojego kuzyna.
W sklepach mają braki towarów, problemy z lekami i produktami dla niemowlaków, droga ropa, brak policji, wzrosty kradzieży, problemy z imigrantami i granicą z Meksykiem. Na to nie ma pieniążków. :roberteyeblinking:


No nie będę się opierał na dowodach anegdotycznych bo sam wiesz, że nimi można udowodnić tezę, że Ukraińcy w Polsce są super, wdzięczni i nie robią nic złego :). Są dane o inflacji, sondaże itd.


No i sam widzisz. Wtedy koszta były ogromne, wkurw był większy, zyski mniejsze, a i tak rząd miał w dupie opinie. Dziś mają poparcie, koszta dużo mniejsze, zyski duże. Też będą mieli w dupie.

Mogę się kupić, bo jest kilku wpływowych republikanów na "anty", no ale mam nadzieję, że się nie mylę :)
 
No nie będę się opierał na dowodach anegdotycznych. Są dane o inflacji, sondaże itd.


No i sam widzisz. Wtedy koszta były ogromne, wkurw był większy, zyski mniejsze, a i tak rząd miał w dupie opinie. Dziś mają poparcie, koszta dużo mniejsze, zyski duże. Też będą mieli w dupie.

Mogę się kupić, bo jest kilku wpływowych republikanów na "anty", no ale mam nadzieję, że się nie mylę :)
Jo @Siwy25_1 widzisz? Schowaj te swoje anegdotki w portki.
 
No w porównaniu z kosztami Afganistanu czy Iraku to są bardzo małe koszta. do tego trzeba wziąć pod uwagę wzrost z zysków z sprzedaży gazu itp. Nie mówiąc o zyskach politycznych. Słyszałeś o czymś takim jak "skala". To nie jest tak, że każda liczba gdzie przeczytasz o miliardach to jest niewyobrażalnie dużo.

Inaczej. Milion zł to dużo, nie? Czyli nie mogę powiedzieć, że dałem mało za 2 tys metrów pałacu wyremontowanego, jeżeli zapłaciłem milion?
Raczej u ciebie kuleje rozumienie skali skoro porównujesz czas trwania wojen w Afganistanie i Iraku z okresem wojny na upadlinie.
I tak to jest dużo biorąc pod uwagę,że i tak płaci za szary obywatel.
 
Wszedlem ale nie czytam, boje sie. Jedynie co moge powiedzieć to ze dzien brania udzialu w dyskusji o ukrach tego swiata i innych dziczach ich pokroju ze wschodu wyjebal mnie psychicznie z sil dzis. Zaczalem o 7 skonczylem kolo 18. Przejebana tyra, nie wiem jak wy możecie tak codziennie. Podziwiam
 
Wszedlem ale nie czytam, boje sie. Jedynie co moge powiedzieć to ze dzien brania udzialu w dyskusji o ukrach tego swiata i innych dziczach ich pokroju ze wschodu wyjebal mnie psychicznie z sil dzis. Zaczalem o 7 skonczylem kolo 18. Przejebana tyra, nie wiem jak wy możecie tak codziennie. Podziwiam
Lata praktyki :boss:
 
Halibut ma umysł przedszkolaka. Można go baitować byle czym, a dzban łyka jak małpa kit i leci z kolejnym elaboratem. Żeby cały dzień nakurwiać po kilkadziesiąt postów to trzeba mieć mocno zachwianą samoocenę. A miał niby ograniczyć, zrobić sobie przerwę. XD

Nauczka dla młodzieży, żeby w wieku dojrzewanie stronić od dragów, tanich win i Woodstocków.
 
Halibut ma umysł przedszkolaka. Można go baitować byle czym, a dzban łyka jak małpa kit i leci z kolejnym elaboratem. Żeby cały dzień nakurwiać po kilkadziesiąt postów to trzeba mieć mocno zachwianą samoocenę. A miał niby ograniczyć, zrobić sobie przerwę. XD

Nauczka dla młodzieży, żeby w wieku dojrzewanie stronić od dragów, tanich win i Woodstocków.

Pytanie czy chłopaki sami się nie bajtuja kolejne strony pisząc jakies durnoty o mnie i dyskutując o mnie xd
 
Vitas jest chyba popierdolony. Z 80% jego ostatnich kilkunastu komentarzy, komentarzy z ostatnich dwu dni najebamych o mnie.

O chuj.Dwa dni temu ulany pizdeusz ostentacyjnie powiedział,że będzie mnie olewał i już o mnie wspomina. :DC:
No i jak on nas wszystkich ora.Szkoda,że w swojej wyobrazni.

Coraz bardziej miękkie te pokolenia.Jego dziadkowie jak im coś nie pasowało brali widły i siekiery,ten wziął tylko klawiature.

I ty masz czelność wyzywać innych od debili :waldeklaugh:
W chuj małe koszta z kieszeni podatnika
I to było jeszcze w sierpniu.

Raczej u ciebie kuleje rozumienie skali skoro porównujesz czas trwania wojen w Afganistanie i Iraku z okresem wojny na upadlinie.
I tak to jest dużo biorąc pod uwagę,że i tak płaci za szary obywatel.

Czy ktokolwiek w tym dziale bierze jeszcze rybnego ukrofila na poważnie?

Jak coś to rzucić.Postawić to można klocka czytając te twoje mądrości na kiblu.

Polska może jak najbardziej dokopać ruskim.
Dojedziemy ich halibutami


Jak Ci się uda rozwiązać kwestie naczelnego ukrofila na cohones masz mój głos.

Za pierdolenie typu "Polska powstała w 45 roku" ban powinien wjechać.



Kto tu kogo baituje?
 
Back
Top