Czy Halibut ma wypierdalać?

Halibut ma odejść

  • Tak

    Votes: 97 61.0%
  • Nie

    Votes: 62 39.0%

  • Total voters
    159
Twoje sposoby odpowiedzi do każdego - nie mówię o szplinie, vitasie, ale każdym niemal, zawsze na siłę próbujesz mieć inne zdanie, często bez podpierania się argumentami, niekiedy wykonując fikołki, piszesz często gotowymi hasłami, jakby ci je ktoś wdrukował w głowę, gdy ktoś wytyka ci błąd wykonujesz typowo manewr z jakiejś "kawy na ławę", z celowymi próbami przykrycia tego co ci ktoś wytknął głupimi wycieczkami z wyciąganiem czegoś lub obracaniem kota ogonem.


Pierdolenie. "zawsze" czyli czasem, i to zazwyczaj w kilku tych samych tematach. W przeciwieństwie do chłopaków - prawie zawsze staram się mieć argumenty. I jeżeli ja piszę kalkami wydrukowanymi, to jak nazwiesz ich, kiedy pisza z automatu te same rzeczy o mnie, bez związku z treścią, bez argumentów, tylko non stop to samo "zesrał się", "ukrobot", "atencjusz", i chuj, taka dyskusja. A gdy wymagam argumentów lub wykaze błędy to przeczytam "haha, ale elaborat napisał, zesrał się".
 
Uważasz, że kilka osób to każdy? Przez kogo w realu jestem jechanym?
Rozumiem, że największą wartością jest żyć tak, by 100 % ludzi nas chwaliło, kosztem skurwienia się? Lepiej być taki jak wszyscy, gwałcić swoje poglądy, byle nas nikt bron Boże nigdy nie pojechał?

Musisz mieć żałosne życie z takimi wartościami.
Zapytaj włodarzy ile osób wchodzi na forum wtedy będziesz miał odpowiedz ile to kilka, w niezłej bańce żyjesz.
 
Pierdolenie. "zawsze" czyli czasem, i to zazwyczaj w kilku tych samych tematach. W przeciwieństwie do chłopaków - prawie zawsze staram się mieć argumenty. I jeżeli ja piszę kalkami wydrukowanymi, to jak nazwiesz ich, kiedy pisza z automatu te same rzeczy o mnie, bez związku z treścią, bez argumentów, tylko non stop to samo "zesrał się", "ukrobot", "atencjusz", i chuj, taka dyskusja. A gdy wymagam argumentów lub wykaze błędy to przeczytam "haha, ale elaborat napisał, zesrał się".
Nie zesraj się, nie czytałem
 
Czyli z mojego równania, i z równania kolegów z forum, i nie tylko takich degeneratów jak ja czy żółw, a mądrych ludzi którzy mają rodziny i zarabiają 30k+ jesteś poprostu, najzwyczajniej w świecie żałosny, proste.


Ty uważasz, że jestem żałosny bo kilku anonimowych debili w sieci mnie tu z dupy, jak jakieś sebiksy, bez merytoryki, obraża. Kolejny przykład jak skrzywione masz wartości w życiu. Ty ich nazywasz mądrymi ludźmi, dziwi mnie to, bo od Vitasa stoisz kilka poziomów wyżej, chociaż też tytanem intelektu nie jesteś i dyskusje wprowadzasz do poziomu projekcji o prywatnym życiu, fantazji itd. Ale jednak debili nazywać mądrymi ludźmi?
 
Zapytaj włodarzy ile osób wchodzi na forum wtedy będziesz miał odpowiedz ile to kilka, w niezłej bańce żyjesz.


Uważasz, że wszyscy wchodzący na forum uważają to co piszesz?
Skąd tak debilny gwałt na przedszkolnej logice?
 
Ty uważasz, że jestem żałosny bo kilku anonimowych debili w sieci mnie tu z dupy, jak jakieś sebiksy, bez merytoryki, obraża. Kolejny przykład jak skrzywione masz wartości w życiu. Ty ich nazywasz mądrymi ludźmi, dziwi mnie to, bo od Vitasa stoisz kilka poziomów wyżej, chociaż też tytanem intelektu nie jesteś i dyskusje wprowadzasz do poziomu projekcji o prywatnym życiu, fantazji itd. Ale jednak debili nazywać mądrymi ludźmi?
Uświadom sobie na jakim poziomie jesteś skoro kilkukrotnie wyjaśnił cię gość który nie jest tytanem intelektu.
 
Uświadom sobie na jakim poziomie jesteś skoro kilkukrotnie wyjaśnił cię gość który nie jest tytanem intelektu.


Podasz przykład tego wyjaśnienia? Mówisz np o teorii, gdy twierdziłeś, że Otton zmusił kraje muzułmańskie, europejskie, Chiny do tego by sfabrykowaly kilka wieków historii, a gdy Ci udowodniłem, że to nie możliwe, zacząłeś mnie "wyjaśniać", czyli wymyślać bzdety o moim życiu?
 
Podasz przykład tego wyjaśnienia? Mówisz np o teorii, gdy twierdziłeś, że Otton zmusił kraje muzułmańskie, europejskie, Chiny do tego by sfabrykowaly kilka wieków historii, a gdy Ci udowodniłem, że to nie możliwe, zacząłeś mnie "wyjaśniać", czyli wymyślać bzdety o moim życiu?
I tak i tak
 
I tak i tak


Czyli wtedy, gdy Cię wyjaśniłem, i udowodniłem, że nie masz racji, i przyznales się do tego pośrednio, mimo, że schizofreniczne zaprzeczałes, uważasz, że wyjaśniłem mnie?

No ok. Udało Ci się mnie strollować atencyjna pizdeczko. A już myślałem że znowu takie głupoty piszesz na poważnie xd

To Cię różni od Vitasa. On oczywiste głupoty i kłamstwa pisze na serio, wierzy w nie, nawet gdy ma w 100% udowodnione, że jest inaczej. Podobnie Szplin np
 
Czyli wtedy, gdy Cię wyjaśniłem, i udowodniłem, że nie masz racji, i przyznales się do tego pośrednio, mimo, że schizofreniczne zaprzeczałes, uważasz, że wyjaśniłem mnie?

No ok. Udało Ci się mnie strollować atencyjna pizdeczko. A już myślałem że znowu takie głupoty piszesz na poważnie xd
Ale ty masz problemy ze musisz się tak tłumaczyć z bycia wyjaśnianym... I to w internecie ..
 
Ale ty masz problemy ze musisz się tak tłumaczyć z bycia wyjaśnianym... I to w internecie ..


Ten trolling jest tak pusty, nieśmieszny, i niepotrzebny, że musisz mieć ostatnio serio okres w życiu, w którym nic się nie dzieje xd
 
To chyba dobrze że nic się nie dzieje nie? Na chuj mi atrakcje wiecznie
Szkoda czasu.On we własnym, pustym łbie naprawdę wierzy,że wszystkich wyjaśnia.Dostał ostatnio skrina jak pierdolił,ze ruscy sobie powód do zaatakowania Polski znajdą i jak wyzywał od trolli i onuc to załączył mu się syndrom wyparcia tzn nic takiego nie było.

Pierdoli o kłamstwach,których jakoś nikt poza nim nie widzi - to podchodzi pod srogą psychozę.

Cały czas czekam na przykłady mojego nazizmu i mentalności upa,bo mnie nawyzywał a jakoś przykładów w stanie podać nie jest kłamca.

Nawet już nie wymagam dowodów,że go niby userzy Cohones pomawiali do baby,bo wiadomo,ze pizdeczka lubi robić z siebie ofiarę.

I naprawdę jest to smutne,ze głąb nie ogarniający wcale języka polskiego i podstawowej matematyki uważa się za lepszego i inteligentniejszego od innych.
Widać gość nie ma innych celów poza internetem bo nawet z tego forum nie potrafił wypierdolić jak obiecywał.
 
Szkoda czasu.On we własnym, pustym łbie naprawdę wierzy,że wszystkich wyjaśnia.Dostał ostatnio skrina jak pierdolił,ze ruscy sobie powód do zaatakowania Polski znajdą i jak wyzywał od trolli i onuc to załączył mu się syndrom wyparcia tzn nic takiego nie było.

Pierdoli o kłamstwach,których jakoś nikt poza nim nie widzi - to podchodzi pod srogą psychozę.

Cały czas czekam na przykłady mojego nazizmu i mentalności upa,bo mnie nawyzywał a jakoś przykładów w stanie podać nie jest kłamca.

Nawet już nie wymagam dowodów,że go niby userzy Cohones pomawiali do baby,bo wiadomo,ze pizdeczka lubi robić z siebie ofiarę.

I naprawdę jest to smutne,ze głąb nie ogarniający wcale języka polskiego i podstawowej matematyki uważa się za lepszego i inteligentniejszego od innych.
Widać gość nie ma innych celów poza internetem bo nawet z tego forum nie potrafił wypierdolić jak obiecywał.


Twierdziłeś, że napisałem iz Ruscy mogą nas w każdej chwili, bez powodu zaatakować. Nie tylko nie znalazłeś komentarza, gdzie tak twierdzę, co jeszcze wiesz, że pisałem coś przeciwnego tego samego dnia.


A teraz wchodzisz tu i kłamiesz ponownie.


Twierdziłeś, że ty i inni jesteście notorycznie nazywani ruskimi trollami, po czym, gdy zwracam ci uwagę, że coś takiego nie ma miejsca- Ty jako dowód wrzucasz cytat z roku temu, gdzie porównałem Cię do trolla. Czyli dowodem na to, że prawie zawsze jesteście nazywani ruskimi trollami, jest to, że raz ktoś cię do niego porównał.

Jak nazwać to, jeśli nie kłamstwem?

Lub to, że notorycznie twierdziłeś że zawsze bronie Ukrainciw, a nie potrafiłeś też podać przykładow?




Czemu mam Ci podać przykłady nazizmu, skoro tłumaczyłem Ci, jak debilowi, że tu chodzi o Twoją całościową działalność ? Której nie zaprzeczasz?





Jeszcze raz.


Czekam na dowód na to, że jesteś Ty czy inni notorycznie, wręcz chyba użyłeś słowa "ciągle", ale nie pamiętam, nazywani trollami ruskimi. Jak jeszcze raz wyskoczysz z użyciem jeden raz, wobec ciebie, tego zwrotu, rok temu, jako dowód że tak jest przez ostatnie miesiące, osobiście, to ci jebne chyba xd



Podobnie z cytatem, że twierdzę iż ruscy nas mogą zaatakować bez powodu w każdej chwili.


Lub na to, że w listopadzie Ukraińcy wchodzili do Polski przez nasze granicę jak leci, bez żadnej kontroli, bo do dziś twierdzisz, że to co było na tym udowodnionym fejku....to nie fejk.



W ogóle ty nie masz chyba życia poza internetem. W temacie o Ukrainie, zawsze gdy z kimś normalnie dyskutuje, ty się woierdalasz by zrobić ze mną trzodę.




Wchodzisz tu kolejny raz i kłamiesz w żywe oczy. Dodatkowo kłamiesz iż coś udowodniłeś. Dodatkowo kolejny raz nie podasz tych dowodów.
 
Szkoda czasu.On we własnym, pustym łbie naprawdę wierzy,że wszystkich wyjaśnia.Dostał ostatnio skrina jak pierdolił,ze ruscy sobie powód do zaatakowania Polski znajdą i jak wyzywał od trolli i onuc to załączył mu się syndrom wyparcia tzn nic takiego nie było.

Pierdoli o kłamstwach,których jakoś nikt poza nim nie widzi - to podchodzi pod srogą psychozę.

Cały czas czekam na przykłady mojego nazizmu i mentalności upa,bo mnie nawyzywał a jakoś przykładów w stanie podać nie jest kłamca.

Nawet już nie wymagam dowodów,że go niby userzy Cohones pomawiali do baby,bo wiadomo,ze pizdeczka lubi robić z siebie ofiarę.

I naprawdę jest to smutne,ze głąb nie ogarniający wcale języka polskiego i podstawowej matematyki uważa się za lepszego i inteligentniejszego od innych.
Widać gość nie ma innych celów poza internetem bo nawet z tego forum nie potrafił wypierdolić jak obiecywał.


Tyle się naprodukowalem, a powinienem odpisać w Twoim stylu.


Ale się zesrał xd
 
Nawet nie czytałem :putinlaugh:
Debil ma swój świat i gdyby nie to,że ciągle musi mnie wspominać albo cytować w ukrowym temacie nawet bym nie zwracał na atencjusza uwagi.
 
Nawet nie czytałem :putinlaugh:
Debil ma swój świat i gdyby nie to,że ciągle musi mnie wspominać albo cytować w ukrowym temacie nawet bym nie zwracał na atencjusza uwagi.

Zawsze ignorujesz gdy wykazuje się twoje kłamstwa :)


Czyli wtedy, gdy z kimś normalnie dyskutuje, a ty np woierdalasz się między wódkę a zakąskę, czujesz, że wtedy też Cię wspominam ?
 
Screenshot_20231105-130258~2_1.png
 
Back
Top