Czy Halibut ma wypierdalać?

Halibut ma odejść

  • Tak

    Votes: 97 61.0%
  • Nie

    Votes: 62 39.0%

  • Total voters
    159
Jeden głos na "nie", czyli sam zainteresowany też zagłosował.


Nie głosowałem.
I są dwa głosy na nie.
Screenshot_2022-10-08-09-29-44-538_com.android.chrome.jpg
 
Mi jakoś tam strasznie nie przeszkadzałeś bo ja tu mało się udzielam.. Ale niedawno sam się do mnie przyjebałeś o głupi żart o ukrach i wciągnąłeś w swoją internetową napierdalanke.
Wiec zaznaczyłem w ankiecie: wypierdalaj.
:kis:


Wtedy kiedy odpowiedziałem żartem na Twój żart? No bywa ;)
Ale przynajmniej sporo osób wie z niego posmialo.
 
Jeśli kolega Halibut zostanie to ja tylko proszę o zmianę stopki na statyczną bo przez te dżampskery źle mi się czyta.

Ps. stopka niech przedstawia to samo, jeno jako zdjęcie.
 
Ale co to wnosi? Jest jakaś klauzula wykonalności ankiety? Czy wewnętrzny atencjusz jest za mało karmiony


Po prostu jak zobaczę, że mnie tu serio nie chcą, to odejdę z forum. Co to ma z atencyjnoscia wspólnego? Atencyjnoscia jest to, że się nie chce przeszkadzać innym, narzucać się?
Gdybym był atencjuszem to bym pisał takie rzeczy jakie się tu podobaja- wysrywy o fekaliach, skakaniu po głowie, jebaniu ukrow, itp, itd.
 
Teraz chcecie go wyjebać, a później będzie płacz, że "a z halibutem to było tak... Kurcze, brakuje tego halibuta" itp
Wniosek jest prosty
wypierdalać
żartuje, demokracja nie działa, nie oddawajcie głosu masie. Masa nie umie w decyzję.
 
Usunąłem to gówno. W sumie teraz jestem piękniejszy i nigdy nie miałem takiej brody.
Ale nie chodziło o kolegi brodos czy coś. Po prostu kolega dużo pisze i co chwile to wyskakuje. Jakby tam była Priscilla Ricart to bym może znius ale chyba każda animowana w takiej ilości by mię dżaźniła.
 
Ale nie chodziło o kolegi brodos czy coś. Po prostu kolega dużo pisze i co chwile to wyskakuje. Jakby tam była Priscilla Ricart to bym może znius ale chyba każda animowana w takiej ilości by mię dżaźniła.


Wiem wiem, że o to chodzi :)

Z brodą to żart, bo jest tu jeden degustator męskich bród który ciągle pisze, że mu się moja nie podoba.
 
Wtedy kiedy odpowiedziałem żartem na Twój żart? No bywa ;)
Ale przynajmniej sporo osób wie no ale ok
Nie odebrałem tego jako żart tylko przyjebanie się na sile do mnie, dlatego zacząłem na ciebie kurwiać. No ale ok niech ci będzie.

Ps. Chalibód słyszałeś ten żart:
Dwóch Polaków, katolików uratowało życie staruszce…
Przestali ją kopać!
 
Nie odebrałem tego jako żart tylko przyjebanie się na sile do mnie, dlatego zacząłem na ciebie kurwiać. No ale ok niech ci będzie.

Ps. Chalibód słyszałeś ten żart:
Dwóch Polaków, katolików uratowało życie staruszce…
Przestali ją kopać!
A Ukraińcy....!:roberteyeblinking:
 
Nie odebrałem tego jako żart tylko przyjebanie się na sile do mnie, dlatego zacząłem na ciebie kurwiać. No ale ok niech ci będzie.

Ps. Chalibód słyszałeś ten żart:
Dwóch Polaków, katolików uratowało życie staruszce…
Przestali ją kopać!


To było inaczej, nie jak Radio Erywań podaje:

Nie Polaków a Ukraińców i nie przestali kopać a wyciągnęli z płonącego auta :mamed:
 
Back
Top