Czy Halibut ma wypierdalać?

Halibut ma odejść

  • Tak

    Votes: 97 61.0%
  • Nie

    Votes: 62 39.0%

  • Total voters
    159
Nic. Rzucił się Siedem na mnie, i mu odpisałem. Ale już skończyłem, bo zaczyna bredzić, zmieniać temat, ignorować argumenty, wymyślać rzeczy z dupy. W to już się nie bawię.

A wiesz że jak będziesz mnie udawał i próbował dyskutować nieudolnie w sposób w jaki ja to robię to i tak :pudziaonicbyniedao:
Jesteś bezpłciowym masochistą życiowym.
Analiza zakończona w 100%, mam pełen obraz twojej osoby, takiej głupio mądrej mameji, która lubi wplątywać się w życiu w dziwne znajomości, jakiś przyjaciel wyruchana po imprezie bo mu ghb podali, jakąś karyna co ją naćpany Sebek bije brana do domu na przechowanie, takie wplatywanie się na własne życzenie w sytuację z których wynosi się same straty, postać masochistyczna ma to do siebie że czerpie z takich spraw przyjemność, fizycznym masochistą nie jesteś, bo jesteś miękka faja, w skrócie cipa, wolisz mentalnie, bo nie boli.

:pjelen:
:popcorn:
 
A wiesz że jak będziesz mnie udawał i próbował dyskutować nieudolnie w sposób w jaki ja to robię to i tak :pudziaonicbyniedao:
Jesteś bezpłciowym masochistą życiowym.
Analiza zakończona w 100%, mam pełen obraz twojej osoby, takiej głupio mądrej mameji, która lubi wplątywać się w życiu w dziwne znajomości, jakiś przyjaciel wyruchana po imprezie bo mu ghb podali, jakąś karyna co ją naćpany Sebek bije brana do domu na przechowanie, takie wplatywanie się na własne życzenie w sytuację z których wynosi się same straty, postać masochistyczna ma to do siebie że czerpie z takich spraw przyjemność, fizycznym masochistą nie jesteś, bo jesteś miękka faja, w skrócie cipa, wolisz mentalnie, bo nie boli.

:pjelen:
:popcorn:

W sensie wiesz, bo nie jesteś głupi, że przegrałeś dyskusje i próbujesz teraz wyjść na tego, który mnie tylko trollowal i prowokował? Tak wynika z twoich zdań w tym komentarzu już kompletnie niezwiązanych z nasza rozmowa i absurdach typu "znam 100% twojej osoby" przy jednoczesnym fakcie, że nawet siebie nie możesz znać w stu procentach.
 
Last edited:
W sensie wiesz, bo nie jesteś głupi, że wyglales dyskusje i prubujesz teraz wyjść na tego, który mnie tylko trollowal i prowokował?
Po co miałbym to robić skoro sam mi przyznajesz rację, że po raz kolejny z tobą wygrałem? Z tej dyskusji też mogę ci wybrać cytat do sygnatury, o ten
Wg słownika halibuta kakao = RIMMING.

I pamiętaj, to że ty nie możesz, nie oznacza że ja nie mogę, to że ty nie podciagniesz się 15 razy, nie znaczy że ja tego nie mogę, skoro nie przebiegniesz 100m w 12 sekund, to nie znaczy że ja tego nie mogę, więc nie powiedz mi, że nie mogę cię rozkminic na 100%, bo mogę.
A ty nie możesz mi zaprzeczyć bo tak jak i ja wiesz że to co napisałem to prawda.
 
Po co miałbym to robić skoro sam mi przyznajesz rację, że po raz kolejny z tobą wygrałem? Z tej dyskusji też mogę ci wybrać cytat do sygnatury, o ten
Wg słownika halibuta kakao = RIMMING.

I pamiętaj, to że ty nie możesz, nie oznacza że ja nie mogę, to że ty nie podciagniesz się 15 razy, nie znaczy że ja tego nie mogę, skoro nie przebiegniesz 100m w 12 sekund, to nie znaczy że ja tego nie mogę, więc nie powiedz mi, że nie mogę cię rozkminic na 100%, bo mogę.

"Przegrałeś " miało być. I dobrze o tym wiesz, bo inaczej ten komentarz nie ma sensu.

.nie wiem o co chodzi ci z tym rimmingiem potocznie często mówi się na odbyt kakao, a, że często ktoś tu pisał o lizaniu rowa, Ukraińce która liże mi rowa, to logiczne że mogłem uznać iż do tego nawiązujesz. Nie wiem więc czemu kłamiesz, że uważam kakao za rimming?

I czemu daje ci się prowokować...


I tak, nie możesz tozkminic mnie w 100% chociażby dlatego że to fizycznie i intelektualnie niewykonalne, chyba że jesteś bogiem i znasz także całkowicie czyjąś podświadomość.
 
"Przegrałeś " miało być. I dobrze o tym wiesz, bo inaczej ten komentarz nie ma sensu.

.nie wiem o co chodzi ci z tym rimmingiem potocznie często mówi się na odbyt kakao, a, że często ktoś tu pisał o lizaniu rowa, Ukraińce która liże mi rowa, to logiczne że mogłem uznać iż do tego nawiązujesz. Nie wiem więc czemu kłamiesz, że uważam kakao za rimming?

I czemu daje ci się prowokować...
Pograzasz się.

Gdybym ci napisał żebyś poszedł do mamy poprosić żeby ci zrobiła kakao to byś to z rimmingiem skojarzył, mimo że ja do dnia dzisiejszego nie używam tego słowa, bo nie jestem takim dewiantem jak ty?

Wygrałem kurwa, jak na razie minimum 5 osób zgadza się ze mną że jesteś debilem, w drugą stronę jest okrągłe zero, możesz zrobić ankietę z pytaniem kto jest większym debilem, później zostanie ci tylko walka z djukiem o koronę i prośba o usunięcie konta.

Dobrze wiesz że bolą cię dyskusje ze mną, więc nie wiem po co je prowokujesz, zawsze ponosisz większe straty, to głupota.


Jak ja zrobiłem z siebie debila z mnichem i jego 500+ to jakoś unikam takich dyskusji, a ty nie, im większego błazna w konfrontacji z kimś z siebie zrobisz, tym bardziej go pożądzasz
 
Zmiłuj sie...usuń :usunto:
To jest hit. Już pomijając kwestie obrony Ukrainy, bo ojczyny trzeba bronić :mamed:
Gość bez szkoły przy słownikach w telefonach wali błędy ortograficzne na potęgę gorsze niż ukraińskie dzieci w Polskich szkołach podstawowych, a chce każdego wyjaśniać i wszystko wie o kurwa wszystkim :jarolaugh: I ma zawsze rację! Zawsze!

15 minut na Cohones i zrobiony humor na cały dzień.:conorsalute:
 
Weź już nie baw się w zjeba Vitasa, i nie brnij w ten rimming i kakao by uciec od tego że poważne tematy ze mną przegrywasz. Powiedziałeś co masz powiedzieć o kakao to czemu nasty raz o tym piszesz?

I tak, nie możesz tozkminic mnie w 100% chociażby dlatego że to fizycznie i intelektualnie niewykonalne, chyba że jesteś bogiem i znasz także całkowicie czyjąś podświadomość.
 
To jest hit. Już pomijając kwestie obrony Ukrainy, bo ojczyny trzeba bronić :mamed:
Gość bez szkoły przy słownikach w telefonach wali błędy ortograficzne na potęgę gorsze niż ukraińskie dzieci w Polskich szkołach podstawowych, a chce każdego wyjaśniać i wszystko wie o kurwa wszystkim :jarolaugh: I ma zawsze rację! Zawsze!

15 minut na Cohones i zrobiony humor na cały dzień.:conorsalute:


Nie zawsze. Dokładnie udowodniłem w czym mam rację.
I wolę popełniać błędy niż być takim zjebem jak niektórzy, który gwałci logikę i jest ślepy na rzeczywistość i argumenty gdy są niewygodne.
Ja duże wiadomości pisze m.in dlatego iż nie idę na łatwiznę i nie pomijam niewygodnych części wypowiedzi oponenta

Chyba, że ty też bedziesz twierdził, że policja ma prawo zawsze zbadać cię na narkotyki, Ukraińcy używają postoswieckisgo sprzętu by atakować Polskę, i domniemanie niewinności nie istnieje
 
Last edited:
To jest hit. Już pomijając kwestie obrony Ukrainy, bo ojczyny trzeba bronić :mamed:
Gość bez szkoły przy słownikach w telefonach wali błędy ortograficzne na potęgę gorsze niż ukraińskie dzieci w Polskich szkołach podstawowych, a chce każdego wyjaśniać i wszystko wie o kurwa wszystkim :jarolaugh: I ma zawsze rację! Zawsze!
:antonio:
 
To jest hit. Już pomijając kwestie obrony Ukrainy, bo ojczyny trzeba bronić :mamed:
Gość bez szkoły przy słownikach w telefonach wali błędy ortograficzne na potęgę gorsze niż ukraińskie dzieci w Polskich szkołach podstawowych, a chce każdego wyjaśniać i wszystko wie o kurwa wszystkim :jarolaugh: I ma zawsze rację! Zawsze!

15 minut na Cohones i zrobiony humor na cały dzień.:conorsalute:
Uuuu,koleś, za chwilę zostaniesz WYJAŚNIONY!
 
W skrócie Siedem - jeżeli nie masz zamiaru do mnie pisać o przedmiocie poruszonym, tylko jakieś bzdury o kakao, analizie mojej osoby, czy o tym że jesteś bogiem który zna ludzka podświadomość, to do mnie nie pisz w ogóle, przyznaj tym samym że nie masz argumentów i daj dalej żyć na forum. Nie rób śmietnika gówniarskimi prowokacjami.
Innym zjebom się nie udaje, mimo że próbuja, to Ty ich chcesz zastąpic w prowokowaniu gownoburzy?
 
że policja ma prawo zawsze zbadać cię na narkotyki
Oczywiście. Zawsze przy rutynowej mogą Cię zawinąć na badanie moczu jeżeli policjant uzna to za stosowne. Jak odmówisz to masz z automatu wezwanie na badanie narkotyków z krwi. Nie raz miałem. 8 rok w transporcie chcesz mi coś o policji powiedzieć czego nie widziałem?
Ukraińcy używają postoswieckisgo sprzętu by atakować Polskę
A czemu nie rozważać też takiej prowokacji? Nie patrz ukraińskim sercem tylko na konflikt interesów. W najlepszym razie to przypadek w najgorszym Zeleński to skończona kurwa. Obyśmy się dowiedzieli jak było i nasze władze wyciągnęły konsekwencje jakie by nie były.
i domniemanie niewinności nie istnieje
A tu nie wiem do czego jest pite to się nie odniosę.
 
Weź już nie baw się w zjeba Vitasa, i nie brnij w ten rimming i kakao by uciec od tego że poważne tematy ze mną przegrywasz. Powiedziałeś co masz powiedzieć o kakao to czemu nasty raz o tym piszesz?

I tak, nie możesz tozkminic mnie w 100% chociażby dlatego że to fizycznie i intelektualnie niewykonalne, chyba że jesteś bogiem i znasz także całkowicie czyjąś podświadomość.
Babę oszukasz, sąsiada oszukasz, ciocie oszukasz, ale siebie nie oszukasz i wiesz że mam rację dlatego próbujesz to sprowadzić do absurdu z Bogiem, przecież każdy wie że jeden potrafi czytać z ludzi lepiej, inny gorzej, ale da się ich rozkminić.
 
Oczywiście. Zawsze przy rutynowej mogą Cię zawinąć na badanie moczu jeżeli policjant uzna to za stosowne. Jak odmówisz to masz z automatu wezwanie na badanie narkotyków z krwi. Nie raz miałem. 8 rok w transporcie chcesz mi coś o policji powiedzieć czego nie widziałem?

A czemu nie rozważać też takiej prowokacji? Nie patrz ukraińskim sercem tylko na konflikt interesów. W najlepszym razie to przypadek w najgorszym Zeleński to skończona kurwa. Obyśmy się dowiedzieli jak było i nasze władze wyciągnęły konsekwencje jakie by nie były.

A tu nie wiem do czego jest pite to się nie odniosę.

Czyli policja ma prawo wziąć cię na badanie na narkotyki nawet gdy nie prowadzisz, gdy nie pracujesz tylko np siedzisz w domu?
Na jakiej podstawie? Bo tu o to chodziło. Że premier finlandii była oskarżona że na domówce była pod wpływem. Żadne prawo nie zakazuje być pod wpływem narkotyków, więc na jakiej podstawie miałaby policja zmusić do testów? Co innego gdy prowadzisz albo jest podejrzenie że obslugujesz maszyny w pracy pod wpływem. Ale inaczej? Nawet jakby coś wykryli to nie mogliby nic z tym zrobić bo nie jest to zakazane.



Do kolejnej kwestii sprawdź screena.


Co do ukrainy - tu nie chodzi o to, że uważam iż nie mogła to byc prowokacja. Wręcz przeciwnie, wczoraj pierwszy na forum napisałem iż tak mogło być. Chodzi mi o to, że Siedem napisał zdanie które uznaje to wręcz za fakt, a potem jeszcze dodał, że najprawdopodobniej nawet ruski sprzęt używają by robić prowokacje, i atakując mnie gdy mu wyjaśniłem, że używają ruskiego sprzętu...bo taki mają i taki najłatwiej zachód przesyła.
 
W skrócie Siedem - jeżeli nie masz zamiaru do mnie pisać o przedmiocie poruszonym, tylko jakieś bzdury o kakao, analizie mojej osoby, czy o tym że jesteś bogiem który zna ludzka podświadomość, to do mnie nie pisz w ogóle, przyznaj tym samym że nie masz argumentów i daj dalej żyć na forum. Nie rób śmietnika gówniarskimi prowokacjami.
Innym zjebom się nie udaje, mimo że próbuja, to Ty ich chcesz zastąpic w prowokowaniu gownoburzy?
A nie zauważyłeś kto zaczął dyskusje? Skończyła się taryfa ulgowa dla ciebie.

Mam argumenty.
 
Czyli policja ma prawo wziąć cię na badanie na narkotyki nawet gdy nie prowadzisz, gdy nie pracujesz tylko np siedzisz w domu?
Tak baranie, jak np ktoś zgłosi hałas, awanturę domowa, sprawdza alkomatem, nic nie wykaże, i robią testy, co ty kurwa myślisz że to Amsterdam do chuja pana?

Oświecone dziecko internetu które pozjadalo wszystkie rozumy haha.

Na takiej zasadzie że policja ma większą władzę nad obywatelem, jesteś im podległy, mimo że to oni są na twoim utrzymaniu.
 
A nie zauważyłeś kto zaczął dyskusje? Skończyła się taryfa ulgowa dla ciebie.

Mam argumenty.

Te dyskusje o mnie i wysrywach zacząłeś ty.

Ty zacząłeś dyskusje o prowokacji ukraińskiej, ja na nią odpowiedziałem, ty zacząłeś potem dyskusje na inny temat: na temat mojej osoby, jakiś przeszłych dyskusji wyzwisk w moją stronę a potem kakao xd
 
Czyli policja ma prawo wziąć cię na badanie na narkotyki nawet gdy nie prowadzisz, gdy nie pracujesz tylko np siedzisz w domu?
Na jakiej podstawie? Bo tu o to chodziło. Że premier finlandii była oskarżona że na domówce była pod wpływem. Żadne prawo nie zakazuje być pod wpływem narkotyków, więc na jakiej podstawie miałaby policja zmusić do testów? Co innego gdy prowadzisz albo jest podejrzenie że obslugujesz maszyny w pracy pod wpływem. Ale inaczej? Nawet jakby coś wykryli to nie mogliby nic z tym zrobić bo nie jest to zakazane.
W takiej sytuacji wystarczy postawić patrol i poczekać, aż wsiądziesz do samochodu.
W aktualnym stanie prawnym bardzo łatwo przyklepać "możliwość popełnienia przestępstwa".

Co do polityków to pamiętam, chodziło dokładnie o to że sami walą towar, Pani premier dała się złapać, a kategorycznie tego zakazują no i do tego w Finlandii masz zakazy sprzedaży alkoholu. Czyli w dalszym ciągu hipokryzja osób przy korycie.

Co do ukrainy - tu nie chodzi o to, że uważam iż nie mogła to byc prowokacja. Wręcz przeciwnie, wczoraj pierwszy na forum napisałem iż tak mogło być. Chodzi mi o to, że Siedem napisał zdanie które uznaje to wręcz za fakt, a potem jeszcze dodał, że najprawdopodobniej nawet ruski sprzęt używają by robić prowokacje, i atakując mnie gdy mu wyjaśniłem, że używają ruskiego sprzętu...bo taki mają i taki najłatwiej zachód przesyła.
No i czy użycie ruskiego sprzętu nie może być właśnie pokerowym zagraniem kapitana Zelenskiego? Jeszcze jak.
 
Chodzi mi o to, że Siedem napisał zdanie które uznaje to wręcz za fakt, a potem jeszcze dodał, że najprawdopodobniej nawet ruski sprzęt używają by robić prowokacje, i atakując mnie gdy mu wyjaśniłem, że używają ruskiego sprzętu...bo taki mają i taki najłatwiej zachód przesyła
@Siwy25_1 to są same kłamstwa co on napisał, czytanie ze zrozumieniem się kłania.
A ten debil zamiast dopytać to zajebał pretensjonalnego posta z kilkoma pytaniami z dupy opartymi na złych wnioskach które jak zwykle wyczytał między wierszami i tyle.
To jest po prostu "oświecony" debil i dyskusja z takim zawsze w ten sposób się kończy, i jeszcze myśli że ma rację.
Jak ten gołąb co nasra na plansze, rozjebie szachy i będzie myślał że wygrał.
 
Te dyskusje o mnie i wysrywach zacząłeś ty.

Ty zacząłeś dyskusje o prowokacji ukraińskiej, ja na nią odpowiedziałem, ty zacząłeś potem dyskusje na inny temat: na temat mojej osoby, jakiś przeszłych dyskusji wyzwisk w moją stronę a potem kakao xd
A kto cię prosił żebyś odpowiadał na to co ja napisałem? To jest właśnie to o czym pisałem w kolejnym poście który TM napisałem, czyli że się poczuwasz za jakiegoś guru w wianuszku dzieci i myślisz że każdy z wywalonym językiem czeka na twoją odpowiedź a wszyscy mają twoje zdanie w dupie rozumiesz?
Nie dziwię się że siedzisz cały czas na chacie, z taką manierą nie można na dłuższą metę się z kimś zadawać.
 
Back
Top