Cyberpunk 2077

może obejrzę resztę skoro jest walić do kogo
Daj szansę, pierwszy ep najsłabszy, też nie miałem jakiegoś parcia by oglądać dalej, ale z każdym kolejnym odcinkiem było lepiej. Bohaterowie, akcja, kreska muzyka i świat sprawiło, że chciałbym tam wrócić w drugim sezonie. Jako cyberpunkowy akcyjniak na sterydach nie ma sobie równych.
 
Daj szansę, pierwszy ep najsłabszy, też nie miałem jakiegoś parcia by oglądać dalej, ale z każdym kolejnym odcinkiem było lepiej. Bohaterowie, akcja, kreska muzyka i świat sprawiło, że chciałbym tam wrócić w drugim sezonie. Jako cyberpunkowy akcyjniak na sterydach nie ma sobie równych.
Redzi już pakowali swoje manatki i zamykali za sobą rozdział Cyberpunka, a teraz nagle konsumenci masowo wracają. Wypadałoby teraz odkurzyć to DLC z księżycem.
 
Redzi już pakowali swoje manatki i zamykali za sobą rozdział Cyberpunka, a teraz nagle konsumenci masowo wracają. Wypadałoby teraz odkurzyć to DLC z księżycem.
Milion graczy dziennie. Udała im się tam współpraca z Netflixem, chociaż animowany Wiesiek przy anime CP wyglada jak niepełnosprawny krewny ;) Po Arkane chyba najlepsza animacja jaka tam powstała.
Księżyc ma niebywale znaczenie w edgerunners i aż korci aby tam wrócić. Mam nadzieję, że powstanie s02 w tym świecie bo potencjał wydaje się ogromny.
 
Nie wiem jak u was, ale u mnie na PC dalej pełno bugów się pojawia w głównych misjach fabularnych. Najczęściej są związane z postaciami, które się dziwacznie zachowują.
 
Nie wiem jak u was, ale u mnie na PC dalej pełno bugów się pojawia w głównych misjach fabularnych. Najczęściej są związane z postaciami, które się dziwacznie zachowują.
Na Xbox series X jedynie pierdoły pokroju lewitujących postaci i przenikanie się tekstur.Swoją drogą po tych wszystkich ochach i achach spodziewałem się wiecej po tej grze.Do RDR2 i Wiedzmina 3 w moim prywatnym rankingu jej daleko.
 
Screenshot_2022-10-17-12-40-00-29_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

:antonio:
 
Nie wiem jak u was, ale u mnie na PC dalej pełno bugów się pojawia w głównych misjach fabularnych. Najczęściej są związane z postaciami, które się dziwacznie zachowują.
Masz grę zainstalowaną na dysku z systemem operacyjnym czy na jakimś dodatkowym? Jak miałem grę zainstalowaną poza dyskiem systemowym, to gra miała sporo bugów, ale normalnie nie ma wielkich problemów. Co do tych filmików to kolizje tego motocykla z samochodami faktycznie mogłyby zostać poprawione, bo to już dwa lata po premierze... prawie. Natomiast robić na podst. tego jednego elementu gry porównania z innym tytułami to trochę crindże mimo wszystko, bo mógłbyś zrobić setki filmików gdzie cyberpunk wciąga nosem te inne gry w innych aspektach. Ten hejt już umarł, darmowa reklama dla innych tytułów również (poza tym nikt nie kupi innej gry, bo ma lepszą kolizje pomiędzy motocyklem a samochodami). Anime to był złoty strzał, wg mnie,w bardziej komfortowy sposób wprowadza w uniwersum, niż sama gra. Oczywiście lore jest oddany w grze bardzo dobrze, ale przez to że gra się czasami kilkadziesiąt godzin, po drodze ucząć się świata gry to jest to trochę wymagające. Anime bardzo pomogło.
 
Masz grę zainstalowaną na dysku z systemem operacyjnym czy na jakimś dodatkowym? Jak miałem grę zainstalowaną poza dyskiem systemowym, to gra miała sporo bugów, ale normalnie nie ma wielkich problemów. Co do tych filmików to kolizje tego motocykla z samochodami faktycznie mogłyby zostać poprawione, bo to już dwa lata po premierze... prawie. Natomiast robić na podst. tego jednego elementu gry porównania z innym tytułami to trochę crindże mimo wszystko, bo mógłbyś zrobić setki filmików gdzie cyberpunk wciąga nosem te inne gry w innych aspektach. Ten hejt już umarł, darmowa reklama dla innych tytułów również (poza tym nikt nie kupi innej gry, bo ma lepszą kolizje pomiędzy motocyklem a samochodami). Anime to był złoty strzał, wg mnie,w bardziej komfortowy sposób wprowadza w uniwersum, niż sama gra. Oczywiście lore jest oddany w grze bardzo dobrze, ale przez to że gra się czasami kilkadziesiąt godzin, po drodze ucząć się świata gry to jest to trochę wymagające. Anime bardzo pomogło.
Grałem za pomocą usługi GeForceNOW na najmocniejszych komputerach jakie są dostępne. Bugów było sporo.
 
Ogólnie powiem wam tak że lepiej byłoby dla tej gry jakby była bardziej liniowa,pod względem takim że poprostu jest jakaś misja a my dostajemy jakiś obszar do przeszukiwania i robienia misji głównej oraz pobocznych,wg mnie jeżdżenie po mieście samo w sobie to nuda ale misje są spoko
 
Ogólnie powiem wam tak że lepiej byłoby dla tej gry jakby była bardziej liniowa,pod względem takim że poprostu jest jakaś misja a my dostajemy jakiś obszar do przeszukiwania i robienia misji głównej oraz pobocznych,wg mnie jeżdżenie po mieście samo w sobie to nuda ale misje są spoko
Mam podobną opinię, God of War, Last of Us czy Mass Effect pokazały że liniowe światy też są zajebiste. Dobra wiadomość jest taka, że UE5 jest dużo łatwiejszy w tworzeniu otwartych światów i już nie będzie takiego pierdolenia się z silnikiem Redów. Oni musieli ścinać ile wlezie żeby ta gra na przesuwaną premierę jakoś odpaliła, optymalizacja dramat, samochody i postacie w mieście też dramat.
 
Puste kukły zero interakcji,na siłę to zrobione zostało myślę,do dzisiejszego dnia zastanawiam się jak po wiesku 3 odjebali takie coś,nie nazywam cybera zła grą ale grą z wieloma błędnymi decyzjami, dobrą chociaż nie idealną,nie zapadnie mi w pamięci jak Geralt i jego kompania
 
Ogólnie powiem wam tak że lepiej byłoby dla tej gry jakby była bardziej liniowa,pod względem takim że poprostu jest jakaś misja a my dostajemy jakiś obszar do przeszukiwania i robienia misji głównej oraz pobocznych,wg mnie jeżdżenie po mieście samo w sobie to nuda ale misje są spoko
moda na open worldy niestety, powinni postawić na semi-open world
 
moda na open worldy niestety, powinni postawić na semi-open world
Najgorsze w tym open world jest poruszanie się po mieście i poza miastem, samochody się prowadzą chujowo w porównaniu do GTA, nie mówiąc o braku innych środków transportu (samolot, śmigłowiec).
 
Najgorsze w tym open world jest poruszanie się po mieście i poza miastem, samochody się prowadzą chujowo w porównaniu do GTA, nie mówiąc o braku innych środków transportu (samolot, śmigłowiec).
trochę poprawili prowadzenie w 1.6, teraz auta i motocykle nie jeżdżą jak mydelniczki na kółkach, ale tak jest biednie. jednak open world w cyberpunkowym mieście trochę ich przerósł, zobaczymy jak w kontynuacji sobie poradzą
 
trochę poprawili prowadzenie w 1.6, teraz auta i motocykle nie jeżdżą jak mydelniczki na kółkach, ale tak jest biednie. jednak open world w cyberpunkowym mieście trochę ich przerósł, zobaczymy jak w kontynuacji sobie poradzą
W środku miasta jak klatki spadają poniżej 30 to ciężko jest w coś nie przypierdolić, poza miastem nie ma problemu bo auta znikają.

:beczka:
 
Spróbowałem i ja. Wersja na PC. 1.61
Dla mnie to bardziej FPS niż RPG. Mam zrobione 100 godzin, prawie wszystkie misje poboczne skończone a z głównych zadań to dopiero zacząłem coś robić.
Najcenniejszą uwaga jaką mogę napisać jest to, że gra według mnie jest niedorobiona.

Klimat zdecydowanie przypadł mi do gustu ale jest mnóstwo minusów.

Model jazdy jest spierdolony
Pustkowia są nudne
Ai kierowców fatalne
Podobnie z ai przechodniów
Nudne powtarzalne misje poboczne
Brak opcji odradzania się gangów żeby po skończonej grze moc dalej coś robić
Policja nie istnieje
Mało pomieszczeń do których można wejść
Fatalny system rozwoju broni.
To samo z ubraniami. Te które mają dobre staty często wyglądają komicznie.

Plusy
Klimat.
Mnóstwo znajdziek. Zbieram wszystko jak leci a i tak mnóstwo tego się wala po ulicach.
Widoki
Wysypisko śmieci zajebiście wygląda ale im bliżej tym bardziej to wszystko drewniane.
Klimat raz jeszcze

Ocena końcowa 7/10. Dziękuję dobranoc

Edit. Grafika:
Gram na dosc niskich ustawieniach ale o dziwo dodaje to według mnie klimatu. Na max ustawieniach jakos tak cukierkowo to wygląda.
 
Spróbowałem i ja. Wersja na PC. 1.61
Dla mnie to bardziej FPS niż RPG. Mam zrobione 100 godzin, prawie wszystkie misje poboczne skończone a z głównych zadań to dopiero zacząłem coś robić.
Najcenniejszą uwaga jaką mogę napisać jest to, że gra według mnie jest niedorobiona.

Klimat zdecydowanie przypadł mi do gustu ale jest mnóstwo minusów.

Model jazdy jest spierdolony
Pustkowia są nudne
Ai kierowców fatalne
Podobnie z ai przechodniów
Nudne powtarzalne misje poboczne
Brak opcji odradzania się gangów żeby po skończonej grze moc dalej coś robić
Policja nie istnieje
Mało pomieszczeń do których można wejść
Fatalny system rozwoju broni.
To samo z ubraniami. Te które mają dobre staty często wyglądają komicznie.

Plusy
Klimat.
Mnóstwo znajdziek. Zbieram wszystko jak leci a i tak mnóstwo tego się wala po ulicach.
Widoki
Wysypisko śmieci zajebiście wygląda ale im bliżej tym bardziej to wszystko drewniane.
Klimat raz jeszcze

Ocena końcowa 7/10. Dziękuję dobranoc

Edit. Grafika:
Gram na dosc niskich ustawieniach ale o dziwo dodaje to według mnie klimatu. Na max ustawieniach jakos tak cukierkowo to wygląda.
Odnośnie tych ubrań to teraz można w szafie jest modyfikować, poza tym z większością punktów się zgadzam.
 
Back
Top