Cyberpunk 2077

Spróbowałem i ja. Wersja na PC. 1.61
Dla mnie to bardziej FPS niż RPG. Mam zrobione 100 godzin, prawie wszystkie misje poboczne skończone a z głównych zadań to dopiero zacząłem coś robić.
Najcenniejszą uwaga jaką mogę napisać jest to, że gra według mnie jest niedorobiona.

Klimat zdecydowanie przypadł mi do gustu ale jest mnóstwo minusów.

Model jazdy jest spierdolony
Pustkowia są nudne
Ai kierowców fatalne
Podobnie z ai przechodniów
Nudne powtarzalne misje poboczne
Brak opcji odradzania się gangów żeby po skończonej grze moc dalej coś robić
Policja nie istnieje
Mało pomieszczeń do których można wejść
Fatalny system rozwoju broni.
To samo z ubraniami. Te które mają dobre staty często wyglądają komicznie.

Plusy
Klimat.
Mnóstwo znajdziek. Zbieram wszystko jak leci a i tak mnóstwo tego się wala po ulicach.
Widoki
Wysypisko śmieci zajebiście wygląda ale im bliżej tym bardziej to wszystko drewniane.
Klimat raz jeszcze

Ocena końcowa 7/10. Dziękuję dobranoc

Edit. Grafika:
Gram na dosc niskich ustawieniach ale o dziwo dodaje to według mnie klimatu. Na max ustawieniach jakos tak cukierkowo to wygląda.
Dobra, około 50h za mną, skupiłem się głównie na zadaniach pobocznych i kontraktach od fixerów, główny wątek na etapie infiltracji przed paradą - i z większością się absolutnie zgadzam. Tu się aż prosi o podobny model policji jak w GTA, bo mogę rozjebać pół dzielnicy, ucieknę 200 metrów i już nikt mnie nie poszukuje. Jazda jakoś szczególnie mi nie przeszkadza, choć auta wpadają w poślizg na suchej jezdni przy 50 na godzinę :beczka: Pełna zgoda co do strojów, te z najlepszymi statami wyglądają jak z parady lgbtqwerty, ale na szczęście możesz sobie w szafie ustalić deafultowy strój z tych szablonów, na które natrafiłeś podczas gry (trzeba nie mieć Boga w sercu jak się nosi inaczej niż w kurtce Martineza). Trochę zawiedziony jestem wątkiem cyberpsychozy, choć same historię są spoko, to jednak schemat idź-wyeliminuj marnuje trochę potencjał tej kwestii.

ALE KLIMAT JEST W KURWĘ DOBRY!
Gra mi się zajebiście, podobają mi się postacie drugoplanowe (Panam słoneczko :gabi_much_love:), niektóre side questy to mistrzostwo świata (automat Brendan xDDD).
Jest okej, nie miałem jakichś super oczekiwań, ale chyba grę połatali, bo pomimo małych glitchy i paru wkurwiających rozwiązań w rozgrywce bawię się bardzo dobrze
 
Dobra, około 50h za mną, skupiłem się głównie na zadaniach pobocznych i kontraktach od fixerów, główny wątek na etapie infiltracji przed paradą - i z większością się absolutnie zgadzam. Tu się aż prosi o podobny model policji jak w GTA, bo mogę rozjebać pół dzielnicy, ucieknę 200 metrów i już nikt mnie nie poszukuje. Jazda jakoś szczególnie mi nie przeszkadza, choć auta wpadają w poślizg na suchej jezdni przy 50 na godzinę :beczka: Pełna zgoda co do strojów, te z najlepszymi statami wyglądają jak z parady lgbtqwerty, ale na szczęście możesz sobie w szafie ustalić deafultowy strój z tych szablonów, na które natrafiłeś podczas gry (trzeba nie mieć Boga w sercu jak się nosi inaczej niż w kurtce Martineza). Trochę zawiedziony jestem wątkiem cyberpsychozy, choć same historię są spoko, to jednak schemat idź-wyeliminuj marnuje trochę potencjał tej kwestii.

ALE KLIMAT JEST W KURWĘ DOBRY!
Gra mi się zajebiście, podobają mi się postacie drugoplanowe (Panam słoneczko :gabi_much_love:), niektóre side questy to mistrzostwo świata (automat Brendan xDDD).
Jest okej, nie miałem jakichś super oczekiwań, ale chyba grę połatali, bo pomimo małych glitchy i paru wkurwiających rozwiązań w rozgrywce bawię się bardzo dobrze
:blebleble:
Grę ukończyłem 2 razy, raz tuż po premierze na PC i w zeszłym roku na PS 5. Spostrzeżenia mam podobne. Trochę szkoda wątku trauma team, bo jest kompletnie niewykorzystany. Teraz czekam na Phantom od Liberty :gabi_much_love:
 
I ja trochę pykam i mam lekko mieszane uczucia, bo lubię w grach z otwartym światem robić wszystkie poboczne aktywności, ale trochę mnie ten cp nudzić zaczyna, a otwarty świat jest chyba największym minusem, bo przemieszczanie się traktuję jako zło konieczne. Wolałabym opcję ,, szybka podróż" z każdego miejsca w każde miejsce bezpośrednio żeby nie tracić czasu. Ten rozwój postaci też mnie jakoś średnio kręci. Za dużo czasu poświęciłem chyba na te kontrakty, z których większość wygląda podobnie - wpadam, zabijam wszystkich, biorę jakąś rzecz lub kogoś i koniec
 
Wygląda na to, że powoli zbliżamy się do końca głównego wątku...

SMASHER TY KURWO TO ZA MARTINEZA I REBECCĘ :bleed: :antonio:


Prawdopodobnie to słabość do cdpr i ich produkcji, ale bawię się wyśmienicie i uważam, że gdyby nie wymusili na nich wypuszczenia tego w zgodzie z terminami to mielibyśmy spokojnie top 10 RPG ever
 
Właśnie dlatego jeszcze tego nie tknąłem na PS4 wcześniej. Podobno jest dramat ale po poprawkach jakby mniejszym
No własnie ja spełniam niby minimum wg tej stronki i sie mocno zastanawiam czy nie pobrac bo jest zniżka na GOGu

1686520908207.png

1686521056266.png
 
Grałem na 970 i i3 10100f 16GB ram
Mi akurat taka grafika mocno siadła, bo na mocnych sprzętach jakoś tak za kolorowo i cukierkowo to wygląda.
Jak się zastanawiasz to ściągnij demo:arab: i zobaczysz jak wygląda
Nie wiedziałem też że jest demo! :benny: Z jednej strony tak ale z drugiej jak teraz kupie to i tak dożywotnio mam na Gogu więc git i tak będę na pewno zmieniał sprzet kiedys tam ;)
 
Back
Top