Cyberpunk 2077

Można zwinąć jajo jaszczurki z lobby hotelowego, zostawić w domu i czekać aż wylezie. Niestety u mnie chyba jakiś błąd bo jaszczurka ma w dupie powitanie z night City.
Z tego hotelu co jest syn i szogun Arasaki tam i się odpierdala ojcobójstwo? :eddieconspiracy:

EDIT: A to ja juz daelko po.... nie wiedziałem , ze jest jakieś jajo XDDD
 
Ciekawy materiał o Cyberpunku z perspektywy czasu - raczej z napisami trzeba oglądac no chyba że ktoś zna włoski biegle :roberteyeblinking:

 
To ja trochę pobudze temacik bo gierka jest zacna i słychać juz po necie że update 2.0 jest sztos! Wrzucam kilka swoich screenów z gry - jestem gdzieś przed próbą wykorzystania japońskiego dnia do oczyszczenia się z zarzutów w sprawie śmierci Szefa Arasaki przez Takemurę. ALE gram powoli - tzn. robię duzo pobocznych questów itd. Photo mode w tej gierce to cudo dlatego podzielę sie kilkoma strzałami a może komuś podpasuje na tapetę albo co Enjoy!

Gadka z Takemurą
Pogadanki na mieście
Pogadanki na mieście 2
Wastelands
Na budowie
Aldecados 1
Aldecados 2
Aldecados 3
NC 1
NC 2

Jeszcze link do albumu

Wrzucam tylko trzy zmniejszone tutaj bo one są tak po ~6MB w pełnym DPI i rozdzielczości full HD

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Kto wie może i przyjdzie czas na jakieś gameplaye tutaj! Zachęcam was też do wrzutek. mam jeszcze w innym miejscu duzo fajnych screenów ale musze je odkopać ;)
 
Last edited:
Tu nie ma co przeczuwać, bo zawsze w takich grach jest cerowanie dziur. Dodatkowo tu były akcje w firmie w czasie powstawania gry. Było zbyt dużo przetasowań w zespołach tworzących, by powstały świat był spójny, bez błędów i syfu.
Powiedz to Japończykom.
Gram w wiele gier i CD projekt jest jednym z liderów wypuszczania niedokończonych, nieprzetestowanych i zabugowanych gier. Mów co chcesz ale taki Horizon ma dokładnie tak duża mapę jak cyberpunk i praktycznie zero błędów.
 
Powiedz to Japończykom.
Gram w wiele gier i CD projekt jest jednym z liderów wypuszczania niedokończonych, nieprzetestowanych i zabugowanych gier. Mów co chcesz ale taki Horizon ma dokładnie tak duża mapę jak cyberpunk i praktycznie zero błędów.
No, Bethesdzie nie dorównuje, ale ok, rozumiem punkt widzenia. Wiesz, porównywanie z Japonią to trochę hardkor, bo od dawna nikt nie dba chyba o jakość kodu bardziej, niż kitajce.

Zmiany się ciągną od pierwszego wiedźmina, a właściwie dużo przed, bo to długa historia. Stąd spierdolenie wielu rzeczy po drodze.

Kwestia jest tak naprawdę wielowątkowości i z tego wynikających błędów, bo poszczególne elementy są niezłe. Jest sporo niedokończonych elementów, no ale jak się robi skok na hajs w połowie drogi do celu, to efekty będą chujowe.

Już nie mówiąc o tym, że pojebało się szefom w głowach od hajsu. Ha tfu.
 
No, Bethesdzie nie dorównuje, ale ok, rozumiem punkt widzenia. Wiesz, porównywanie z Japonią to trochę hardkor, bo od dawna nikt nie dba chyba o jakość kodu bardziej, niż kitajce.

Zmiany się ciągną od pierwszego wiedźmina, a właściwie dużo przed, bo to długa historia. Stąd spierdolenie wielu rzeczy po drodze.

Kwestia jest tak naprawdę wielowątkowości i z tego wynikających błędów, bo poszczególne elementy są niezłe. Jest sporo niedokończonych elementów, no ale jak się robi skok na hajs w połowie drogi do celu, to efekty będą chujowe.

Już nie mówiąc o tym, że pojebało się szefom w głowach od hajsu. Ha tfu.
Racja. Gry robią wyjątkowe. Szkoda że ktoś podjął decyzję o kontynuowaniu pracy nad Red engine po sukcesie wiedzmina. Fizyka to jakiś koszmar. Płotki nie ogarneli a wzieli się za samochody. Po raz kolejny brak umiejętności i biedę techniczną przykryli scenariuszem. Dlatego nie jestem stanie obiektywnie ocenić ich gier. Obie uwielbiam a jednocześnie czuję wkurwienie i wstyd że zapłaciłem im za takie gówno.
CD projekt to wypisz wymaluj KSW świata gier: sukces - megalomania - spadek jakości. Choć może źle bo w cyrku tak naprawdę to tej jakości nigdy nie było.
Odnośnie cyberpunka to ciekawe jak z finansami bo z jednej strony chciałbym żeby dostali po dupie i wygląda na to że dostali, oraz zakopali i przywalili ciężkim kamieniem Red engine. Z drugiej chciałbym żeby tworzyli dalej bo fabularnie jest grubo po raz kolejny.
 
No zobaczymy bo z cyberpunkiem to przebili nawet fejki Sony przed premierami konsol. Naprawdę chciałbym żeby tego nie zjebali.
 
No zobaczymy bo z cyberpunkiem to przebili nawet fejki Sony przed premierami konsol. Naprawdę chciałbym żeby tego nie zjebali.
Według recenzji fabuła świetna, na PS5 zdarzyły się pojedyncze glitche, ale jak przechodziłem w lutym to już wtedy gra była spokojnie grywalna. Niech to miasto faktycznie zacznie żyć, a obiecana rewolucja w buildzie postaci sprawi, że będzie czuć levelowanie (sporo obiecuję sobie po upgrejdzie systemu wszczepów i drzewku relica), a będzie dobrze mordo
 
Na razie poczekam do uruchomienia dlc. Zmiana drzewek umiejętności trochę na siłę skomplikowana. Na plus wygląda że gra działa płynnie i chyba jest więcej samochodów. Co do "żyjącego miasta" to chyba dalej to samo gówno.
Edit jeśli nie będzie resetu niebieskich punktów rozwoju to są naprawdę niedojebani. Rozwijałem refleks min do użycia broni Smart i rewolweru klasy power silverhanda a teraz power jest w zupełnie innym drzewku umiejętności a punktów brak. Dojdzie 60 lvl czyli jeszcze 10pkt ale to za mało a prawdopodobnie za te punkty trzeba będzie jeszcze jeszcze ulepszać chip arasaki. Jak nie będzie resetu to pierdole grać jeszcze raz od nowa.
 
Last edited:
Na razie poczekam do uruchomienia dlc. Zmiana drzewek umiejętności trochę na siłę skomplikowana. Na plus wygląda że gra działa płynnie i chyba jest więcej samochodów. Co do "żyjącego miasta" to chyba dalej to samo gówno.
Gołym okiem widać, że gra jest usprawniona, czy na tyle żeby im wybaczyć? Te doczytujące samochody widmo na autostradach dalej mnie wkurwiają.
 
Gołym okiem widać, że gra jest usprawniona, czy na tyle żeby im wybaczyć? Te doczytujące samochody widmo na autostradach dalej mnie wkurwiają.
Edytowałem pierwsze odczucia. Poczekam na dlc ale same usprawnienia to chyba kolejne pudrowanie gówna
 
Back
Top