Cyberpunk 2077

dzisiaj o 1600 pokażą next-genowego cyberpunka.
1644929919628.png

holenderski oddział xboxa się pośpieszył
 
Wytłumaczy mi ktoś jak ten patch działa na PS5 jak posiada się płytkę z wersją PS4. Na XOne jest to całe Smart delivery, a na PS5 ściąga mi się wersja PS5 55GB i do tego patch 1,51 do wersji PS4 61GB gdzie już gra zajmuje grubo ponad 100GB. Z Menu konsoli mam teraz dwie wersje gry ... Po ki czort?
 
Wytłumaczy mi ktoś jak ten patch działa na PS5 jak posiada się płytkę z wersją PS4. Na XOne jest to całe Smart delivery, a na PS5 ściąga mi się wersja PS5 55GB i do tego patch 1,51 do wersji PS4 61GB gdzie już gra zajmuje grubo ponad 100GB. Z Menu konsoli mam teraz dwie wersje gry ... Po ki czort?
Bo to japońska technologia, a Japończycy są popierdoleni.
 


zWORMz Gaming
Przypięty przez twórcę zWORMz Gaming

zWORMz Gaming
1 dzień temu (edytowany)
Guys!! I was going to test the 750Ti next but apparently the game no longer supports older GPUs, it crashes every time... It was actually playable on the 780 and 780Ti, but now they can't even launch the game... Sad days for old Kepler (and Maxwell in the case of the 750Ti), 900 series are still good though.
 
Wytłumaczy mi ktoś jak ten patch działa na PS5 jak posiada się płytkę z wersją PS4. Na XOne jest to całe Smart delivery, a na PS5 ściąga mi się wersja PS5 55GB i do tego patch 1,51 do wersji PS4 61GB gdzie już gra zajmuje grubo ponad 100GB. Z Menu konsoli mam teraz dwie wersje gry ... Po ki czort?
wystarczy anulować pobieranie i instalację wersji na ps4.
 
Zacząłem grać w CP zaraz po premierze, jednak po około 5h przestałem. Warto teraz wrócić do gry, czy jeszcze jest masa błędów i jeszcze poczekać?
 
@billmurray Z tego co pamiętam, Ty jesteś w temacie. Na PS4 w końcu naprawili tego Cyberpunka, czy nie ma co się łudzić i olać temat, do czasu, aż kiedyś PS5 się kupi?
 
Zacząłem grać w CP zaraz po premierze, jednak po około 5h przestałem. Warto teraz wrócić do gry, czy jeszcze jest masa błędów i jeszcze poczekać?
zależy na czym grasz, na xbox series x jest już bardzo dobrze. gram jakieś 10 godzin i gliczy było może ze trzy. na pc też chwalą sobie ten update.


@Mojso nie wiem jak na ps4, ale na pewno gra jest wolniejsza od błędów niż na premierę. tu masz omówienie jak to wygląda na „czwórce” teraz.
 
zależy na czym grasz, na xbox series x jest już bardzo dobrze. gram jakieś 10 godzin i gliczy było może ze trzy. na pc też chwalą sobie ten update.


@Mojso nie wiem jak na ps4, ale na pewno gra jest wolniejsza od błędów niż na premierę. tu masz omówienie jak to wygląda na „czwórce” teraz.

Gram na pc. Nie chodzi mi o wydajność, bo z tym problemu nie będzie, bardziej o bugi.
 
zależy na czym grasz, na xbox series x jest już bardzo dobrze. gram jakieś 10 godzin i gliczy było może ze trzy. na pc też chwalą sobie ten update.


@Mojso nie wiem jak na ps4, ale na pewno gra jest wolniejsza od błędów niż na premierę. tu masz omówienie jak to wygląda na „czwórce” teraz.


Ale myślisz, że ta wersja co jest na PS Store to jest właśnie ta wolniejsza od błędów? Czy potem trzeba pierdyliard paczy ściągać?
 
Ale myślisz, że ta wersja co jest na PS Store to jest właśnie ta wolniejsza od błędów? Czy potem trzeba pierdyliard paczy ściągać?
jak ściągasz z ps store to masz od razu wersję z najnowszym paczem.
 
Ale myślisz, że ta wersja co jest na PS Store to jest właśnie ta wolniejsza od błędów? Czy potem trzeba pierdyliard paczy ściągać?
Śmiga normalnie. Chociaż 4 dni w ogóle nie chciało się załączyć przez najnowszego pacza. Odkąd gram to miałem może ze 2-3 bugi
 
@billmurray polecasz jakąś stronę z buildami? Chciałbym pograć kataną, znalazłem filmy na yt z 2020 roku i nie wiem czy nadal są aktualne.
 
@billmurray polecasz jakąś stronę z buildami? Chciałbym pograć kataną, znalazłem filmy na yt z 2020 roku i nie wiem czy nadal są aktualne.
mam poradnik do gry w formie fizycznej, wydany przed premierą, i tam jest coś takiego:
021A74F2-B2F6-463D-A699-917092678362.jpeg

bardziej dopracowany masz tutaj:

coś tam w patchu pozmieniali w atutach, więc pewnie powyższe wstawki mogą być odrobinę nieaktualne i pewnie trzeba będzie chwilę poczekać aż społeczność przystosuje buildy do nextgenowej wersji, ale możesz spróbować.
ja też właśnie ogarniam tego builda z kataną i ostrzami ;)
 
Back
Top