Cyberpunk 2077

i co jeszcze, może dlc?XD kochany, jak tak dalej pójdzie, to CP2077 bedzie grywalne jakoś w drugiej dekadzie następnego wieku.
Przechodzę drugi raz tyle ze na ps5 i chodzi płynnie bez crashow.

gorzej pewnie z podstawowym ps4, tam ludzie poznikali z ulic w celu poprawienia płynności…
 
:siara:

247179795_3040170449559814_446573001418459843_n.jpg
 
Panowie widziałem ostatnia Cyberpunka na ps storze za 100 ziko chyba? Jakaś promocja. Ale rozumiem, że dalej jest zjebany i te pierdyliard paczów jeszcze nie za wiele pomaga? I bedzie to wyjebanie kasy w błoto?
 
Panowie widziałem ostatnia Cyberpunka na ps storze za 100 ziko chyba? Jakaś promocja. Ale rozumiem, że dalej jest zjebany i te pierdyliard paczów jeszcze nie za wiele pomaga? I bedzie to wyjebanie kasy w błoto?
możesz lutować.
 
Panowie widziałem ostatnia Cyberpunka na ps storze za 100 ziko chyba? Jakaś promocja. Ale rozumiem, że dalej jest zjebany i te pierdyliard paczów jeszcze nie za wiele pomaga? I bedzie to wyjebanie kasy w błoto?
Ja jakoś chyba miesiąc temu przeszedłem go jeszcze raz na ps5 i dobrze się grało.
Zdarzały się jakie małe glitche ale ogolnie bardzo spoko.
 
Panowie widziałem ostatnia Cyberpunka na ps storze za 100 ziko chyba? Jakaś promocja. Ale rozumiem, że dalej jest zjebany i te pierdyliard paczów jeszcze nie za wiele pomaga? I bedzie to wyjebanie kasy w błoto?
 
Panowie widziałem ostatnia Cyberpunka na ps storze za 100 ziko chyba? Jakaś promocja. Ale rozumiem, że dalej jest zjebany i te pierdyliard paczów jeszcze nie za wiele pomaga? I bedzie to wyjebanie kasy w błoto?
Na czym grasz PS4 czy ps5?
 
Powiem szczerze po ograniu jakbym nie używał przez rok internetu to nawet nie widziałbym o co była ta gównoburza wokół gry. Grałem na PC z 2015 lekko podrasowanym pamięcią RAM, nowym dyskiem SSD i po formacie z nową instalacją Windowsa, bo wiedziałem, że ta gra wyciągnie siódme poty z mojego rupiecia. Zdarzały się jakieś glicze, gra miała ( i dalej ma kilka) jakieś niedoróbki, ale z tego co zazwyczaj ogrywałem na premierę (tutaj kupiłem tydzień po), to chyba jedna z bardziej doszlifowanych gier jakie grałem krótko po wydaniu.:crazy:
Widziałem jakieś porównania z RDR2, trochę byłem napalony po Cyberpunku,ale tutaj był refund. Nie byłem w stanie ustawić tej gry, żeby przyzwoicie wyglądała na mojej konfiguracji, przede wszystkim jakość tekstur leżała, bo max mogłem ustawić na najniższej, ten zakup poczeka na lepszego kompa.
 
w plikach gry na ps i microsoft store pojawiła się okładka nextgenowego wydania. czyżby update za rogiem?
 
JPRDL a ja jeszcze wtedy preorder zamówiłem i ogólnie oszukiwałem siebie i ludzi na forumku, że to fajna gra jest xD
Ja tak samo miałem wtedy ps4 slim i poszedł preorder, wyciągnąłem jednak wniosek nigdy więcej preorderów
 
JPRDL a ja jeszcze wtedy preorder zamówiłem i ogólnie oszukiwałem siebie i ludzi na forumku, że to fajna gra jest xD
bo to jest fajna gra, tylko nie na stare sprzęty niestety.
 
Back
Top