Cohones na Wakacjach! - MiszonFiction

Status
Not open for further replies.
@Jakub - wiem, ze nie jest to ambitne dzieło, ale miał to być taki chaos kontrolowany - Coś pokroju Saints Row The Third. Rozumiem więc, że przez to nie każdemu będzie się to podobać, i ja to w pełni rozumiem. Ambitne dzieła powstają w czasie a to było robione 4fun, jak to się potocznie mówi :-)
 
A nie, konwencję rozumiem! Po prostu cieszę się, że Nayevsky mnie nie zgwałci w powieści, bo to mój pierwszy post w tym temacie był - czyli już po tym jak napisałeś, że osoba mająca służyć dupą już się w nim udzielała;))
 
Panie, to już 3 tygodnie bez opowiadania? Za karę dawaj rozdziały tak, jak byś na dwa razy miał dać!



E tam przejebane, to opowiadanie z poczuciem humoru i powinno się do niego podejść z dystansem :P
 
Uwaga! Konkurs!



W opowiadaniu napisałem scenę śmierci dwóch postaci. Twoim zadaniem jest zgadnąć które to postaci.



Nagroda - możliwość wyboru kolejnej "ofiary" Nayewskiego!




Czas start!




:-)
 
Arlovski - muszą być dwa nicki



Kaczka i kto jeszcze?



Rozwiązanie za dwa-trzy tygodnie od memntu, kiedy CHMURA PRZECZYTA TO OPOWIADANIE
 
- A więc mówicie • Szady czknął, opadając na kanapę • że ten Czołg • wskazał na Rozpierdalatora • znaleźliście na złomowisku? Kurwa, może odnajdę tam swoją Octavię, co ją sprzedałem • znowu czknął • za tą przytulną knajpkę.






Tu masz swoją kwestię. Jedyna, jaką mówisz, poza czkaniem :-)
 
Umrą: nie ja i nie Midern! Bądźmy poważni. Jedyna opcja to Najewski z wycieńczenia i jego ostatnia ofiara, którą będzie Miszon.
 
Miszon



mi nie chodzi o moje kwestie, tylko ciekawość tego, z kim jeszcze Nayewski będzie się... przytulać. :D
 
To w chuj niemożliwe, żeby ktoś trafił 2 osoby. Może jedna trafiona osoba=jedna osoba do wyboru do gwałtu? :-)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top