Cohones na Wakacjach! - MiszonFiction

Status
Not open for further replies.
Słodkie dziecko lata.... za daleko :-)



Może za tydzień będziecie mieli więcej wskazówek.
 
Dzięki za rolę, choć trochę na lamusów wyszliśmy, ale dostać w trójkę od Siostry w sumie nie taki wstyd :D Musieliśmy być mocno zaskoczeni, że atakują nas w ogóle kobiety ;-))) Musimy być bardziej czujni w tym świecie :D
 
"znaleźli się pod tajemniczym budynkiem na którym widniał napis wielki jak uwielbienie Mahonka do KSW: BIBLIOTEKA." jedno z lepszych porównań jakie widziałem :D
 
Miszon pamiętam, że mi kiedyś na chacie obiecałeś rolę. A nie widzę tam nigdzie Pucziego :(
 
Dobra, przeczytałem. Propsy, beka obecna. Dobrze byłoby przypiąć, jak Kroniki Najmana.
 
Scenariusz to mocny kandydat do Oscara coś czuje:)

Chcesz powiedzieć, że do opuszczonego szpitala psychiatrycznego dobija się fala napalonych, nieumarłych prawiczków, którzy za życia nie mogli się nafapać? No zajebiście. Brzmi jak opis • Wakacji z Arlovskim


Jebłem :-)



Czytałem z bananem na ryju, nazwa knajpy Szadego, "seksualny maniak pokroju Laqiego" i parę inych tekstów - mistrz:)
 
5abccee606275df6b70b430056060d883e5bb0efe3f886cc734126d3c49bd9326g.jpg








Quentin mówi, że wyborna lektura i chce zrobić ekranizację. :)
 
Jeśli dostanę choć epizod w kolejnych częściach to umieszczam tą informacje w CV, nie ma bata! :D
 
Nayevsky, nie boisz się, że też dostaniesz jakąś knajpę, ale z racji pierwotnego nicku dla tych kochających inaczej? ;-D



Hehe, no moja rola, Bolta czy Miszona to jak rola Tarantino z Django wraz z dwoma kompanami. Pojawili się, a zaraz ich nie było ;) Tyle, że oni zginęli, a my na szczęście jedynie zebraliśmy kopy od Siostry ;-)
 
Born, tyle śmiechów wytrzymałem to i taki w zajebistym stylu wytrzymam. :D
Miszon, o kurde, teraz to mnie zaintrygowałeś. Czekam ze zniecierpliwieniem. ;)
 
Zgaduję, że dostanę rolę jakiegoś zboczeńca, co zaatakuje głównych bohaterów, ale to tylko domysły. :D
 
Forget it. Takie rozwiązanie to nie w moim stylu. Co innego, gdybyś miał przewodzić armii gwałcicieli-murzynów...(a w sumie czemu nie... :-))
 
Kolejny odcinek już w niedziele, a w nim między innymi:



- Co gang motocyklowy ma wspólnego z lewactwem i pieniędzmi?



- Co mają wspólnego zombie z Ruchem Wkurwionych?'



- Co mają wspólnego kkk z LaQim?



- Jakie są największe grzechy Arlovskiego?




- Jak bardzo odważny jest Evangelista w starciu z lwem?




Odpowiedzi już w krótce, tylko na Cohones!
 
Dopiero przeczytałem, zajebista sprawa :-) banan na mordzie jest jak to czytam, także czekam na kolejne :-)
 
LaQi. Mam dobrą i złą wiadomość. Dobra:to nie ma nic wspólnego z show up'em. Zła - prawda jest jeszcze gorsza niż możesz sobie wyobrazić. :)
 
Gratulacje, bo naprawdę fajnie ci to wyszło :-) .


,,budynkiem na którym widniał napis wielki jak uwielbienie Mahonka do KSW: BIBLIOTEKA.,,


Hehe epickie porównanie :-) .


Ps. Ze wszystkich wystepujących postaci to Siostra Tsubasy ma największe jaja :-) .


BTW . Wszyscy co prosza o udział w opowiadaniu - żebyś Cie sie nie ,,sparzyli,, jak Miszona poniesie fantazja :-) .... A co mi tam - JA TEŻ CHCE ! :-)
 
Powiem tak, że większośc osób z tego forum [strike]ma przejebane[/strike] nauczy się dystansu do siebie albo mnie znienawidzi. :-)



EDIT: WŁAŚNIE! Ciekawi mnie, co siostra Tsubasy sobie myśli! (pewnie: O Bogowie, ten facet mnie nienawidzi, jak połowy tego forum :-))
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top