Wypiłem dzisiaj bezalkoholowe (TAK! BEZALKOHOLOWE!) piwo - IPA z Browaru Miłosław.
Moim skromnym zdaniem to jest sztos! Nawet w porównaniu do alkoholowych browarów. Na te gorące dni jak znalazł. I cena atrakcyjna - 3,69zł a podejrzewam że da się i taniej kupić.

1658512819583.png
 
Wypiłem dzisiaj bezalkoholowe (TAK! BEZALKOHOLOWE!) piwo - IPA z Browaru Miłosław.
Moim skromnym zdaniem to jest sztos! Nawet w porównaniu do alkoholowych browarów. Na te gorące dni jak znalazł. I cena atrakcyjna - 3,69zł a podejrzewam że da się i taniej kupić.

View attachment 41873
Piłem może z 2 razy w życiu jakieś piwo bezalkoholowe i pamiętam, że było chujowe ale to będę miał na uwadze skoro tak mówisz. :frankapprove:
 

wlasnie sprawdzilem i nie jestem odosobniony w tych opiniach
muszę kupić większą ilość i zobaczymy, może przerzucę się na bezalkoholowe :werdum:
 
Wypiłem dzisiaj bezalkoholowe (TAK! BEZALKOHOLOWE!) piwo - IPA z Browaru Miłosław.
Moim skromnym zdaniem to jest sztos! Nawet w porównaniu do alkoholowych browarów. Na te gorące dni jak znalazł. I cena atrakcyjna - 3,69zł a podejrzewam że da się i taniej kupić.

View attachment 41873
Zajebisty jest i do tego w puszkach 330ml również. Zamiast coli czy innego napoju psyryk piwko, a do tego jedziesz sobie autem a za tobą zachód słońca. Ogólnie rynek piw bezalkoholowych rozwinął się w opór. Coraz więcej porządnych bardzo zbliżonych do alkoholowych wersji - a do tego jest zdrowe ;)
 
Ipy i apy nie mój świat, ale ta bezalkoholowa to już totalne przegięcie w smaku :jimcarreyvomit: z browaru Miłosław polecam Fortuna Czarne mocno schłodzoną, a jak się trafi z kija to już w ogóle :antonio:
 
Wypiłem dzisiaj bezalkoholowe (TAK! BEZALKOHOLOWE!) piwo - IPA z Browaru Miłosław.
Moim skromnym zdaniem to jest sztos! Nawet w porównaniu do alkoholowych browarów. Na te gorące dni jak znalazł. I cena atrakcyjna - 3,69zł a podejrzewam że da się i taniej kupić.

View attachment 41873


wlasnie sprawdzilem i nie jestem odosobniony w tych opiniach
muszę kupić większą ilość i zobaczymy, może przerzucę się na bezalkoholowe :werdum:

Zajebisty jest i do tego w puszkach 330ml również. Zamiast coli czy innego napoju psyryk piwko, a do tego jedziesz sobie autem a za tobą zachód słońca. Ogólnie rynek piw bezalkoholowych rozwinął się w opór. Coraz więcej porządnych bardzo zbliżonych do alkoholowych wersji - a do tego jest zdrowe ;)
Bardzo dobre jest, kupuję je dość często.
 
Ja polecam dębowe mocne, specjala, kasztelana niepasteryzowanego i żywca, od biedy też tyskie pierdolnę żubra już jakiś czas nie tykam wogole.
 
Jako że nie było w sklepie Miłosławia bezalkoholowego IPA to kupiłem Miłosławia bezalkoholowego Witbier.
O kurwa ale dziadostwo... Pocukrowana woda :jimcarreyvomit:
 
Jako że nie było w sklepie Miłosławia bezalkoholowego IPA to kupiłem Miłosławia bezalkoholowego Witbier.
O kurwa ale dziadostwo... Pocukrowana woda :jimcarreyvomit:

Następnym razem wyrzuć słowo bezalkoholowe ze swoich zakupów to unikniesz rozczarowania
 
Ten kto tak zjebał te piwo powinien smażyć się w piekle. Jakaś jebana kukurydza w składzie i dziwaczny smak.
Czarnuch z Elbląga to było kiedyś eleganckie piwo. Żywiec go zamordował. Specjal Mocny to był dopiero sztos!
 
Na winnicy wciąż jest promka do 25% na alkohole mocne. Oni mają ceny wyjściowe w Lidlu trochę od czapy, ale da się upolować coś fajnego jak Buna czy Aberfeldy 12 za 140 ziko.
Za parę złotych więcej jest Four Roses Single Barrel, świetny bourbon jak na tą cenę, imho razem WT Rare Breed najlepszy jaki można złapać do 200 złotych
Screenshot_20220729-100624-482.png
 
Last edited:
Kurła truskawkowego to bym nie tknął. Podobnie jak bezalkoholowych :lol: Nigdy więcej! (no chyba że mi ktoś pistolet przyłoży do skroni)
 
Kurła truskawkowego to bym nie tknął. Podobnie jak bezalkoholowych :lol: Nigdy więcej! (no chyba że mi ktoś pistolet przyłoży do skroni)
Smakowo dobre, tylko w chuj słodkie, nie wiem czym to było ulepszane bo już butelki wywaliłem, ale za mocno, zdecydowanie
 
Back
Top