w biedrze 05.11 znowu promka na browary 12+12
ostatnim razem wyszedł mnie pilsner urquell realnie po 1,90zł (standardowa cena 5zł/2 minus kaucja za butelki oddane w Czechach) :cool:
Kurła ale żeby specjalnie do Czech jechać oddać butelki. :benny:
 
Czemu nie ? Dobra Nikka nie jest zla a cie nie zrujnuje .
Która Nikka w tym przedziale cenowym jest przyzwoita? W mojej ocenie chyba tylko From The Barrel, ale to blend. Japończyki już kilka lat temu odleciały cenowo strasznie i mało tam zostało wartych zakupu butelek - w celach konsumpcyjnych oczywiście ;)

A paliwa rakietowego udającego japońską whisky od cholery.
 
Powiedziales tylko ze nie torf a to malo kryteriow wyboru . To jak by ktos powiedzial jaka knajpe polecacie , tylko nie chinczyka a ktos inny mowi to moze burger a Ty grymasisz :wink2:
Tak tak mój błąd. Po prostu wyrzuciłem z głowy to badziewie. W grę wchodzi szkocka lub jak jest jakaś ciekawa to irlandzka bo nie miałem okazji.

Japońska chyba od @Evo kiedyś brałem polecana. Było to złe doświadczenie.
 
Która Nikka w tym przedziale cenowym jest przyzwoita? W mojej ocenie chyba tylko From The Barrel, ale to blend. Japończyki już kilka lat temu odleciały cenowo strasznie i mało tam zostało wartych zakupu butelek - w celach konsumpcyjnych oczywiście ;)

A paliwa rakietowego udającego japońską whisky od cholery.
Moze kwestia preferencji. Mi akurat Nikka podchodzi bo jest lagodna . Ale fakt sporo powiedzmy podrobek. Cos jak jak jest moda na piwo kraftowe to dajmy kolorowa etykiete napiszmy IPA I bedzie krafcik za 12zl.
 
Tak tak mój błąd. Po prostu wyrzuciłem z głowy to badziewie. W grę wchodzi szkocka lub jak jest jakaś ciekawa to irlandzka bo nie miałem okazji.

Japońska chyba od @Evo kiedyś brałem polecana. Było to złe doświadczenie.
Do 4 stów wyciągniesz Redbreast 15, świetna whisky.
 
Pił ktoś kiedyś?
1669232425030.png
 
To podaj za rozsądną cene bo chce na sobotę coś kupić sprawdzonego nie mocno słodkie, ale też nie typowa gorycz.
Ten co wrzucałeś to z Lidla jak dobrze kojarzę? W Lidlu powinny być stouty Trzech Kumpli albo Funky Fluid, te będą o wiele lepsze.

A najlepiej to by było jakbyś kupił w jakimś sklepie z kraftami, tam Ci doradzą.
 
Nie jest zly ale tez Bez szalu. Smieszne ze stout a na foto jasny XD. Ja polecam cos ciezszego. Risfactor z pinty trzyma mega jakosc I nie zabija Cena. Ragnar z trzech kumpli . Co prawda to porter I ris ale oba w te nuty ktore opisales. Jesli masz sklep kraftowy gdzies niedaleko to jak kolega pisal , zaatakuj. Znajdziesz na bank duzo ciekawych rzeczy. Franky fluid moge polecic, maltgarden , magic road tez wypuscilo ciemne , ziemia obiecana.
 
Takie spoko. I etykieta fajna. Pachnie dzemikiem i nie wstyd w gości wziąć za 15staka
TmRbmS8UQEaKcuu1_6rwNQ_pl_480x640.png


Lidl rządzi jeśli chodzi o tarcze alkoantyinflacyjną
 
@Chujcew

Szukam na winnicy lidla i z tych co wymieniles czyli wina z regionu Alzacji to na winnicy lidla nie ma chyba hm?

Szukane : Wino białe słodkie
 
Back
Top