Adib

EFC Africa
Welterweight
5461833727_01f6048527.jpg

W tym temacie będziemy mogli pogadać o napojach z procentami, ich smaku, ich ceny, dostępności w sklepach, itp. itd.

Na początek jestem ciekaw jak jest u Was z dostępnością i ceną Ciechana Miodowego ?

137px-Ciechan_Miodowe.jpg

W Toruniu:

Piotr i Paweł - 4.59 zł
Tesco - 5.99 zł
Real - 5.99 zł

slivex

Shark Fights
Heavyweight
nie spotkałem sie, ale w mojej okolicy to w ogole malo jest malo znanych piw, ja ostatnio w kasztelanie zasmakowalem

PacMug

Jungle Fight
Middleweight
ja mam praktycznie pod blokiem 'galerie alkoholi' i ciechan miodowy jest nawet piłem kiedyś ale drogi jakiś powyżej 4 złotych z tego co kojarze :)

Puczi

Dobry człowiek
No tak, większość stąd pewnie pije alko raz na miesiąc albo wcale. Ciechana nie próbowałem, ale najlepsze jakie znam, to

thumbImage.php

4,50 zapłaciłem, niełatwo je znaleść.

Puczi

Dobry człowiek
Hydeparku nie mam zamiaru czytać, a alkohol jest na tyle obszernym tematem, że powinien być oddzielnym tematem.

Painkiller

KSW
Lightweight
kaczka rozczarowaleś mnie. patrze twoj post w tym temacie mysle na bank coś o okocimie a tu link ;/ swiat na glowie staje ...

Cinek007

KSW
Light Heavyweight
perełka to bardzo dobre piwko, potwierdzam, łomża też jest niezła

ja tam lubiłem sobie wypić reddsa cytrusowego, a co mi tam, przyznam się.. zniewieściały jebaka:D

red_s_sun_butelka.jpg

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Popieram temat :D

Ciechan Miodowy super piwko jedno z moich ulubionych ale niestety za wielką wodą ciężko mi go dostać. Obecnie z polskich piwek gustuje z racji dostępności w Kasztelanie niepasteryzowanym.

piwo-kasztelan-niepasteryzowane-05l-puszka.jpg

budweiser-budvar.jpg

Ale moje ulubione piwo to mimo wszystko oryginalny czeski Bud z kija. Coś pięknego jak dla mnie. Nawet wysłałem mejla do tej firmy gdzie w Londynie mogę go dostać i o dziwo przysłali mi liste około 20 pubów hehe

Poza tym w UK reguralnie popijam sobie Stelle Black i hiszpańską Estrelle z tych bardziej znanych i jak tylko się da to gustuje w różnych małoznanych lokalnych browarach których jest zatrzęsienie tutaj.

W polsce jak jestem to jak ognia unikam ostatnio znanych marek. Niektóre takie Tyskie i Lechy przypominają mi stęchłą wodę ;/ fuj

Dużo dobrego o Fortunie słyszałem ale nie miałem jeszcze przyjemności.

A jak ma ktoś taki sklep w okolicy to polecam wpaść i zapoznać się z ofertą :D

544644_3684460189231_1178451571_n.jpg

Adib

EFC Africa
Welterweight
Dużo osób poleca Kasztelana Niepasteryzowanego. W smaku jest podobne do jakiegoś innego piwka ?

slivex

Shark Fights
Heavyweight
@ruff ja dokładnie tak samo, ale ostatnio głownie kasztelan bo najblizszy sklepie nie ma pozostałych :(

ironical man

Legacy FC
Light Heavyweight
W końcu jakiś rzeczowy temat hehe...

Z takich nieco bardziej egzotycznych polecam piwo Baltika od naszych wschodnich sąsiadów, a dokładniej z Petersburga.

W przedziale bardziej popularnych króluje u mnie Grolsch, Pilsner, Heineken, Tyskie Książęce (chyba już nie ma), a z tych tańszych, ale dalej (wg mnie) niezłych w smaku Tatra zwykła, żółta. Zapomniałem jeszcze o Łomża Eksport.

PS: Budweiser jak jest w promocji w cenie typu 3-3,50 pln też jest bardzo dobry, ale za 4,5-5 pln nie jest warty zachodu.

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
Łomża export, jedna z rzeczy, których mi najbardziej brakuje na obczyźnie. Perełka też całkiem spoko, z miejscowych Oetinger export, pils niczym szczocha, niezbyt dobrze się go pije. Niestety piwa krajowe (polskie) w Niemczech są rozlweane na miejscu i nie jest to to samo piwo co w Polsce, trzeba się truć miejscówkami.

Przemek

UFC
Lightweight
thumb1326220208.jpg

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie gdzie te piwo znajde na terenie wawy bądź okolicach, niech da znać tutaj :)

Z mocniejszych piw polecam Kapera

1b5e98a72b00fef5.jpg

Przemek

UFC
Lightweight
Adib tego się obawiałem...ale liczylem ze tak jak z guma turbo -podbno gdzies sie w polsce da kupic :P

Adib

EFC Africa
Welterweight
@vaicavalo

Serio Ci smakuje Łomża Miodowa ? Dla mnie Łomża Miodowa jest bardzo niedobra.

Z miodowych mogę za to polecić: Ciechan Miodowy (Browar Ciechan) i Piwo na miodzie gryczanym (Browar Jabłonowo).

Kraver

WSOF
Light Heavyweight
Paulaner w lidlu 3,99 na promocji. Normalnie coś koło 5,50. Z pszenicznych których piłem najbardziej mi smakuje, ale jasny, ciemny jakoś gorszy mi się wydaje.

Paulaner_Hefe_Weisbier.jpg

Do tego jak wcześniej ktoś wspomniał: perła chmielowa i export, heineken i carlsberg

Adib

EFC Africa
Welterweight
Pił ktoś z Was te piwko ?:

efes+pilsen.jpg

Bardzo dobre tureckie piwo.

Tylko nie kupujcie tego piwa rozlewanego w Rosji, bo jest ochydne.

Szady

MMARocks
Cohones
Jak przy czeskich jesteśmy, to swego czasu podeszło mi takie oto piwko, mocno chmielowe

holba.jpg

edit:

@down

To jest opcja dla tych, którzy chcą się po prostu najebać. ;) Ja piwo piję dla smaku - jak mam chęć się uchlać, to wybieram zimną wódeczkę.

Comber

UFC
Light Heavyweight
Adib - piłem Efesa. Jest niezwykle delikatne, idealnie nadaje się na upalne dni :)

Moje ulubione to Perła, Kasztelan, Pilsner Urquell, Gniewosz oraz Żywe. Z tych plażowo-delikatnych Leżajsk. Natomiast jeśli chodzi o piwa smakowe Sommersby nie ma sobie równych.

Hardkorowo :
old_keg01_01.jpg

Za czasów gimnazjalnych sprzedawali takie w Plusie. 1.49 bodajże kosztował.