Bardzo git
image_65147.jpg
 
Kurde umknela mi twoja odpowiedz i kupilem stacjonarnie w lidlu takie za 35 pln, co o tym sadzisz ?
Te co wyslales zamowie na pewno innym razem

20210925_140252.jpg


20210925_140242.jpg
 
Ciekawostka taka:

kupiłem sobie wczoraj dwa piwa w Kaulandzie, jakieś kraftowe (najak!), włożyłem do lodówki i teraz się za nie zabrałem. Otworzyłem jedno, wypiłem i było bardzo dobre (tzn. byłoby gdybym się nie brzydził alkoholem) i zabrałem się za drugie... otworzyłem, a tu jebło pianą jak z, tfu, gejzera, patrzę a tu ciągle piana leci! Wstawiłem do zlewu, pół butelki już nie ma a piana dalej leci. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Na dodatek w tej reszcie, która została w butelce pływają jakieś fafrochy...
Niestety, jestem piwo w plecy...

Nie widziałem jeszcze czegoś takiego...

5H1AGB.gif
 
zabrałem się za drugie... otworzyłem, a tu jebło pianą jak z, tfu, gejzera, patrzę a tu ciągle piana leci! Wstawiłem do zlewu, pół butelki już nie ma a piana dalej leci. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Na dodatek w tej reszcie, która została w butelce pływają jakieś fafrochy...
Niestety, jestem piwo w plecy...

Nie widziałem jeszcze czegoś takiego...
W którymś z tych browarów regionalnych takie coś to kurwa norma, nagminnie się to zdarzało - co najmniej kilka razy już tak miałem, tylko za cholerę sobie nie mogę przypomnieć teraz nazwy tego browaru - a piwa i tak bez szału były.
 
Bojan Porter Karaibski - jak ktoś lubi słodsze portery to bardzo dobre piwo, tym, którzy za dużo słodyczy w porterach nie lubią nie polecam.
 
Jakie są Wasze 3 ulubione whiskacze do których lubicie co jakiś czas wrócić i pić z przyjemnością ?

moje to
1. Johnnie Walker Green Label 15yo -- 43%
2. Tullamore Dew 12yo -- 40%
3. Glendronach 12yo 43%
 
Jakie są Wasze 3 ulubione whiskacze do których lubicie co jakiś czas wrócić i pić z przyjemnością ?

moje to
1. Johnnie Walker Green Label 15yo -- 43%
2. Tullamore Dew 12yo -- 40%
3. Glendronach 12yo 43%
Lagavullin 16
Glenfarclas 15
Glenmorangie 10 - ulubiona z łatwo dostępnych, sklepowych whisky
 
@Chujcew
Takie wina przytargałem, czego się spodziewać? :)
received_290713766392467.jpeg






 
@Chujcew
Takie wina przytargałem, czego się spodziewać? :)
View attachment 28279





Raczej podstawki z mniej prestiżowych regionów, poza Primitivo, Manduria robi robotę i powinien być Pan zadowolony. Reszta do przełknięcia jak najbardziej, ale bez zachwytów będzie ;)
 
  • Like
Reactions: Evo
@Chujcew

kosztuje Twoje glenmorangie10 i na razie moge powiedziec tylko ze jest lepszy od Glenfiddicha 12 i Bushmillsa 10 z takich plytkich smakow, ale zebym mial do niego wracac to nie
 
Ciekawostka taka:

kupiłem sobie wczoraj dwa piwa w Kaulandzie, jakieś kraftowe (najak!), włożyłem do lodówki i teraz się za nie zabrałem. Otworzyłem jedno, wypiłem i było bardzo dobre (tzn. byłoby gdybym się nie brzydził alkoholem) i zabrałem się za drugie... otworzyłem, a tu jebło pianą jak z, tfu, gejzera, patrzę a tu ciągle piana leci! Wstawiłem do zlewu, pół butelki już nie ma a piana dalej leci. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Na dodatek w tej reszcie, która została w butelce pływają jakieś fafrochy...
Niestety, jestem piwo w plecy...

Nie widziałem jeszcze czegoś takiego...

5H1AGB.gif
Nie był to Grodzisz albo Grodziskie czasem?
 
Back
Top