No właśnie chciałem sobie na święta zalutować coś takiego co pozwoli mi poznać taką łychę, ale nie chcę się zrazić niczym hardkorowym. Dzięki panowie za rady. Tego Taliskera i Johnniego widziałem chyba u siebie w Lidlu.
Albo to!

Zajebiste to było :antonio:
 
Jakie to jest kurwa PSZNE! Nie znam się totalnie na brandy, ale to jest czysta poezja.
5xqs7e.jpg

5xqsut.jpg

Czy ktoś siedzi w tym gatunku? Potrzebuję jakąś polecajkę żebym mógł porównać i mieć punkt odniesienia. Jakaś klasyka z brandy?
 
Jakbyś chciał się skusić to właśnie wjechała nowa ciekawa edycja bo tamta już wyprzedana
Kurwa czemu to takie drogie za siódemkę :płacz:

Na czysto to pijesz? :))
 
A ja z braku laku (a wtedy dobre i cokolwiek) sobie zamówiłem te Lagavuliny 16 do popijania... Bo w dobrej cenie były (jak na tutejsze ceny rudej, to rewelacyjnej).
IMG_20211217_175325.jpg

:neildegrassewhoa:
 
Uuuuu, szkoda :usunto:
Dla Ciebie Andrzejku, jestem gotowy na dodatkowy zakład - o porządną flaszkę. A że bukmacherzy się ze mną zgadzają to dodatkowo w przypadku przegranej wysyłam 200pln na wybrany przez Ciebie cel charytatywny. Co Ty na to :enterthehorwitch:.
To będzie deklasacja.
 
Dla Ciebie Andrzejku, jestem gotowy na dodatkowy zakład - o porządną flaszkę. A że bukmacherzy się ze mną zgadzają to dodatkowo w przypadku przegranej wysyłam 200pln na wybrany przez Ciebie cel charytatywny. Co Ty na to :enterthehorwitch:.
To będzie deklasacja.
Kurła, jak ja do Danii bede flache wysyłał? Koszty mnie zeżrą, zresztą trochę się cykam jednak :mamed:
 
Dla Ciebie Andrzejku, jestem gotowy na dodatkowy zakład - o porządną flaszkę. A że bukmacherzy się ze mną zgadzają to dodatkowo w przypadku przegranej wysyłam 200pln na wybrany przez Ciebie cel charytatywny. Co Ty na to :enterthehorwitch:.
To będzie deklasacja.
Porządna flacha to jaka? Bo ja wierzę w Mameda Polaka, ale nie chciałbym brać kredytu na 10 lat, żeby flachę z zakładu kupować :beczka:
 
Porządna flacha to jaka? Bo ja wierzę w Mameda Polaka, ale nie chciałbym brać kredytu na 10 lat, żeby flachę z zakładu kupować :beczka:
Zaufam Twojemu wyborowi. To nie jest gra o kasę. Jak rozumiem zaakceptowałeś.
 
Dla Ciebie Andrzejku, jestem gotowy na dodatkowy zakład - o porządną flaszkę. A że bukmacherzy się ze mną zgadzają to dodatkowo w przypadku przegranej wysyłam 200pln na wybrany przez Ciebie cel charytatywny. Co Ty na to :enterthehorwitch:.
To będzie deklasacja.
a chuj tam! jeśli wciąż aktualne to wchodzę w to!!

WAR NASZPOLAK!!!

:robbie:
 
  • Like
Reactions: Evo
Back
Top