BEZ NAZWY - nowa gra mma online

ja koncze zaraz kariere, zostalo mi 5 sily, 10szybkosci reszta tez juz ledwo sie trzyma xD
 
w sumie to nie wiem, czy sie cos nie popieprzy jak staty beda na minusie :D bede musial to zablokowac :D
 
dobra chlopaki dzieki za gre ja juz spadam. Dufia tak trzymaj gra zmierza w bardzo dobrym kierunku
 
ja juz koncze, mam 2 sily 8kondy teraz co 2 by mnie rozlozyl :D







a wlasnie, mam niedokonczona walke bo typek jest off i nie moge przez to zakonczyc kariery, daloby sie to jakos zmienic?
 
Moim zdaniem powinieneś wprowadzić sporo zmian gra lepiej jakby była symulatorem MMA ,tak jakby manager ,a nie gra arcade.
 
zoom



limit 12 godzin?



Cwanish



gdybym sadzil ze symulator ma wieksza szanse na sukces zrobilbym sumulator, a je nie sadze, ja wiem ze roznica jest jak stad do nieba
 
rejestracja zamknieta, dam znac kiedy beda nastepne testy


dziekuje za pomoc i pozdrawiam
 
Jeszcze dodaj opcje ze podczas stójki mozna sie polozyc na ziemi czyli zapraszanie rywala do parteru jak sie jest parterowcem :)



Prosze nie rób jutro resetu i daj pograć od 16 do nocy :D
 
i co bedzie? :D



Walka rozpoczeta! Jest gotowy, idzie w strone przeciwnika! Zaraz przekonamy sie na co go stac!



Zawodnicy klada sie na ziemie, to chyba zawody grapplingowe!



xD







Moze dodam taka opcje, zeby mozna bylo udawac ze sie upada po ciosie jak Werdum :D
 
zagadka dla mnie, jak ta pozycja nazywana jest w naszym pieknym jezyku?



ufc09_positions_003.jpg








back side control



boczna kontrola plecow, kontrola plecow z boku, kontrola plecow z pozycji bocznej xD
 
Zawodnik na dole jest w pozycji żółwia, czyli mówi się, że np. atakuje z żółwia, trzyma przeciwnika w żółwiu itd. To jest chyba potoczna nazwa, a ja specjalistą nie jestem, więc lepiej, żeby ktoś bardziej doświadczony ci to potwierdził :-)
 
hehe, to jakby bialas byl za czarnym to mozna by mowic o pozycji kopulujacych zolwi :-)
 
juz to rozkminilem, jak zwykle najprosztrze rozwiazania sa najlepsze

testy gry jak dodam trzy nowe pozycje
-sprawl
-back side control
-north-south

i nowe ucieczki z parteru z kazdej pozycji
 
no dobra, za jakis czas bede musial zaczac szukac jakie poddania sa mozliwe w tych nowych pozycjach, pomyslalem, ze moze ktos bedzie chcial mi pomoc, to pojdzie mi duzo szybciej

aha, narazie tylko te podstawowe poddania, ktore sa juz w grze

-sprawl (tutaj chyba jest gilotyna z gory)
-back side control (kimura?)
-polnoc-poludnie (jakies duszenia?)
 
Po sprawlu można gilotyne i anakonde (zobacz walkę Puhakki z Mańkowskim). Z północ-południe trójkąt rękoma. Z back-side-control można wyłapywać rękę nogą i potem przejść do krucyfiksu albo się kulać. Z kończeń, używanych w mma, to za wiele mi do głowy nie przychodzi.
 
Od razu mówie, że nie znam się jakoś specjalnie, ale dodam swoje 2 grosze.
SPRAWL: D'arce choke (po nie udanym wykonaniu ten co probował np. lądować w bocznej u góry), Peruvian Necktie (po nie udanej próbie do gardy)
BACK SIDE CONTROL: W sumie kimura chyba może być. Peruvian Necktie też kiedyś gdzieś widziałem. No i dla ambitnych nawet balacha może być, a może nawet omoplata. Jeszcze kiedyś na treningu miałem jakąś na noge, ale nie pamiętam nazwy.
POŁNOC-POŁUDNIE: To znam chyba tylko north-south choke (duszenie północ-południe chyba po PL :-)) i szybkie obejście do balachy.

Mógłbyś jeszcze dodać Umpa'e czy jakoś tak. (Przetoczenie z dosiadu do gardy)
 
To tak ogólnie :P :

- Americana • klucz na rękę, działający na staw łokciowy
- Anaconda Choke • duszenie wyglądem przypominające węża duszącego ofiarę, stąd nazwa
- Ankle Lock • dźwignia prosta na staw skokowy
- Armbar • dźwignia prosta na staw łokciowy
- Arm Triangle Choke • duszenie trójkątne rekami(trójkąt rękami), ułożenie rak duszącego przypomina trójkąt, stąd nazwa


-Brabo Choke - duszenie będące bardzo dobrą kontrą na pół-gardę (można również wykonać je z pozycji bocznej)
-Bulldog Choke - rodzaj duszenia wykonywanego zza pleców
Calf Crank - dźwignia na staw skokowy przy jednoczesnym miażdżeniu łydki
- Flying Armbar - dźwignia prosta na staw łokciowy wykonywana "w locie"
- Forearm Choke - duszenie przedramieniem, powoduje ucisk na krtań
- Flying Triangle Choke - duszenie trójkątne wykonywane "w locie"
- Flying Scissor Heel Hook - Atak Ryo Chonan • a w locie na nogę Andersona Silva • y zakończony poddaniem. Jedna z najefektowniejszych akcji submission w MMA.
- Gogoplata - duszenie wykonywane z gardy, przypomina duszenie trójkątne, jednak wykonywane jest goleniem
- Guillotine Choke - duszenie połączone z dźwignią na kark, możliwe do wykonania zarówno w stójce jak i w parterze
- Heel Hook - dźwignia skrętowa na staw skokowy, bardzo skuteczna ale zarazem bardzo niebezpieczna (łatwo o uszkodzenie stawu)
- Kneebar - dźwignia prosta na staw kolanowy
- Neck Crank - bardzo bolesna dźwignia na kark
- North-South Choke - duszenie wykonywane z pozycji north-south. Działa na zasadzie odwróconej gilotyny
 
narazie tylko te podstawowe, anakondy i inne krucyfiksy bede dodawal pozniej(jak bym chcial wszystko od razu to bym sie zamotal)

sprawl gora
GILOTYNA

polnoc poludnie gora
TROJKAT REKOMA

narazie co do tych jestem pewien, jak macie jeszcze jakies pomysly to prosze bardzo :)



Cwanish

fajna lista
 
Fajna, fajna tylko trzeba brać też pod uwagę stosowanie danej techniki w MMA, a nie tylko w BJJ :).
 
Back
Top