BEZ NAZWY - nowa gra mma online

bede rozwijal gre i o sweepy, najpierw uzyskam w miare uczciwy balans na tym co juz jest wtedy bede dodawal nowe ruchy :) docelowo bedzie to symulator maty :D
 
ranking nadal troche nie domaga, bo jestem 1 wszy, 3ci pokonuje 2giego i wskakuje przede mnie, potem oni nie chca walczyc i nie mam jak awansowac wyzej :-)
 
ogolnie jestem zadowolony, balans nie jest jeszcze dopracowany, rozne inne rzeczy tez nie sa doskonale, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku, w takim tempie juz niedlugo bede musial kupic domene :)
 
gdzies za godzine ruszam z testami, okazalo sie ze skrpyt ktory mial zapobiegac poddaniom w pierwszych ruchach mial blad i po prostu nie dzialal :D


dlatego nie bede kombinowac od nowa, tylko dam mu jeszcze jedna szanse i zobaczymy co potrafi


dziala w prosty sposob, jesli nie otrzymales zadnych ciosow masz w zapasie troche obrony przed poddaniami, nie uchroni to jednak poczatkujacych przed napakowanymi graczami


pamietac trzeba tez o bonusie przed runda "obrona przed poddaniami"
 
Mam pytanie,czy jak rozpoczniemy nowe testy to mój zawodnik z wczoraj będzie czy trzeba nowego zrobic?
 
gra dziala lepiej z dnia na dzien, moze dzis juz nie bedzie zadnych wiekszych "niedociagniec" i bede mogl zaczac dodawac nowe niestandardowe akcje :)
 
http://mma.visualmedia.info.pl/







zmiana planow, gra juz jest dostepna, zapraszam wszystkich chetnych do zabawy :)
 
Gra dziala coraz lepiej. Popracuje jeszcze nad balansem, bledami i ruszam mocno do przodu. Planuje rozbudowywac:
silnik walki:
-tajski klincz
-ciosy na korpus piesciami w poldystansie
-dodac mozliwosc rzutu z niekorzystnygo chwytu w klinczu dla zapasnikow i judokow
-nowe akcje(backfist, latajace kolano, latajaca balacha, nowe poddania, sweepy, nowe ucieczki z dolu)

i dalej:
-dodanie typera
-dodanie wyszukiwarki zawodnikow
-rozwiniecie klubow
-rozwiniecie osiagniec

Jesli chcecie zeby jakies konkretne akcje znalazly sie w grze, dajcie znac.
zdr!

PS
klincz dzisiaj jest jeszcze niezbalansowany
 
hej dzis wieczorem zapraszam na kolejna serie testow :)



postaram sie poprawic wszystkie bledy i jeszcze troche pogrzebac przy balansie, ostatnie testy wypadly calkiem dobrze, dzisiaj powinno byc tylko lepiej



pozdro
 
walk z rzeczywistosci, taki dodatek do gry zeby mozna sie bylo pochwalic 6 zmyslem, a za dobre typy beda dodatkowe punkty na rozwoj gracza



testy przerwane, bo musze sprawdzic czy nie ma wiecej bledow... pracowalem dzisiaj na tylu plikach ze mogly sie jeszcze gdzies jakies literowki trafic, zrobie sobie skrypt, ktory mi przeskanuje wszystkie pliki i moze za chwile gra wystartuje znowu
 
Back
Top