BEZ NAZWY - nowa gra mma online

wlasciwie chodzi mi tylko o zastosowanie danych technik w danych pozycjach, znam wiekszosc poddan i wiele widzialem, ale trudno sobie tak poukladac w glowie co dokladnie z jakiej pozycji jest mozliwe jak sie w tym nie siedzi od srodka :)
 
dufia takie pytanko :) czy będzie dziś jeszcze możliwość zagrania, czy na 100 procent dzis nie zagramy?? :)
 
hej jeszcze jedno pytanko, w jakich sytuacjach moze wystapic pozycja polnoc-poludnie? wiadomo mozna do niej przejsc z kontroli z pozycji bocznej, cos jeszcze o czym powinienem pamietac?
 
Dzis wieczorem kolejne testy. Wszystkich chetnych zapraszam do zabawy. Jeszcze nie moge ustalic dokladniej godziny startu.
 
Jak tam nazwa? Bo śledząc rozwój i dopieszczanie giery, niedługo i ten etap będzie zamknięty..



Moje propozycje:



noname-beta.pl



dufia-game.pl



mma-beta.pl



dekagon.pl
 
na nastepne testy beda juz nowe ucieczki z parteru, na dzisiaj sie nie wyrobilem
 
Ludzie, przyjmujcie wyzwania ;p. Tak to teraz mój Javier Lopez chyba tylko na sparingach będzie sie mógł pokazać.
 
zapraszam budyniowych, bg'10 i pt do walki a nie ciaglego odrzucania i bicia rekordu na poczatkujacych
 
dufia moglbys zakonczyc moja walke z garf ield bo chcialbym zakonczyc kariere, ptk znowu leca na leb na szyje xD
 
testy ciagle trwaja, zdaje sobie sprawe ze ciagle powaznym problemem sa bokserzy, musze przebudowac mechanizm walki tak, zeby takie postacie nie stracily calkiem sensu, ale tez zeby nie byly irytujace


aha, zostawiam testy bo i tak narazie nic nie bede przy grze robic, a niektorzy odblokowali juz postacie z dwoma bonusami, a Bad Boy nawet z dwoma stylami(chyba gral cala noc hehehe)
 
Mam problem bo nie mogę zakończyć kariery. Bo koleś jest nie aktywny a jeszcze 7 godzin zostało.
 
posypal mi sie system na ktorym pracuje nad gra, dzisiaj zakoncze testy wieczorem i mozliwe ze nastepne bede dopiero za jakis tydzien, musze przygotowac komputer znowu do pracy, a potem poprawianie gry... to mi zajmie chwile
 
dzis o 20 lub 21 testy,



co do zmian to kilka mniej istotnych oraz zmiany w mechanizmie uderzen w stojce, nie wiem czy mi sie juz uda, ale probuje przebudowac go tak, zeby mozna bylo podejmowac walke z bokserami w stojce i leciec na wymiane nawet z lepszymi od siebie



jak zwykle do zabawy zapraszam wszystkich chetnych :)
 
jak bd szansa walki z bokserem w stojce to i powinna byc jakas szansa na glebie z parterowcem ;p
 
Szczęśliwe trafienie cepem w stójce może się zdarzyć, a szczęśliwy np. trójkąt nogami rzadziej ;)
 
Kolczu, sory ale jeszcze nie gotowe, zapraszam za chwile :) dzieki za wylapanie bledu
 
Zauważyłem dopiero po chwili jak wszyscy którym rzucałem wyzwanie, nazywali się jak znani fighterzy.
 
zapychalem baze danych bo chcialem cos sprawdzic :) kilka rzeczy mi zostalo do poprawienia, pewnie do 20 sie wyrobie :)







poczekajcie do 20:15 :)
 
Mógłbyś dodać jakiś sweep z gardy, bo jak zawodnik na dole chce zdobyć dominującą pozycję to musi chyba dać sobie przejść gardę ( a takiej opcji nie ma ;) ). Wiem, że nie za często używane w mma, ale jeśli jest zajście za plecy z bocznej to i sweep z gardy by się przydał :-).
 
Back
Top