BEZ NAZWY - nowa gra mma online

Gra mega :D



Powinieneś dawać też stojkowiczom troche punktów przed poddaniami i obrone obaleń :)
 
dzieki :)



dojdzie jeszcze bonus przy tworzeniu zawodnikow do obrony przed poddaniami, ale musze jakas nazawe wymyslec :D







bosik 30walk/h heheh
 
Dufia mam pytanie, jak zakoncze kariera a mam 10 osiagniec to bede mogl zrobic zawodnika z dwoma bonusami statystyk ? czy to nie jest jeszcze dostepne







<Zara pewnie i tak przegram>
 
zaraz sprawdze jeszcze sie troche pobawie







<Takie pytanko, wiek wplywa na moja walke? jesli tak to od ilu lat slabne ?
 
Zaraz będziesz pojechany. Wszystkie pkt. wpakowałem w obrone przed poddaniami :P!
 
mam poddania na 156 wiec nie wiem czy dasz rade ^^







<dawac 1 lub 2 walki i koncze kariere kto chetny niech wyzwie do walki>



dobra nikt nie chce walczyc koncze kariere jako numer 1. sprawdze jeszcze tą nową opcje
 
Tylko jeden moge wybrac nie dziala to Dufia <wkreciles mnie> ;(



Podsumowując grę:



-na początku gra się bardzo fajnie, gdy nie wiadomo kto wygra, gdyż wszystko moze sie zdażyć, później gra staje się monotonna i nie starcza wieku, by np. rozwinąc inny styl.



-W tej wersji nie zdazyl mi sie żaden błąd i to jest duży plus



-Możnaby dodać pare nowych opcji ale to juz zostawiam dla Cb, z biegiem czasu mam nadzieje że wszystko spokojnie zrobisz
 
rzeczywiscie, zjebane, czekaj naprawie i zrobisz sobie jeszcze raz :D







juz naprawilem bosik, zakoncz kariere teraz
 
Zaraz moge sprawdzic, bo tez koncze kariere, tylko musi sie skonczyc walka z Toba, ktora przegrasz walkowerem, bo Cie juz nie ma :P.
 
Aaaa, wnosze o poprawke:



Dzwignie sa w zapasach, wiec trenujac parter nie mozemy ich poprawic.
 
dufia ja juz zrobilem zawodnika jak nim zakoczne kariere bede mial mozliwosc wyboru 2 opcji ?



<oki wszystko działa ;D>
 
to roznie bywa, raz Ci sie uda kariera ze beda wolniej, raz szybciej, ale zawsze jest tak ze im wiecej wygrywasz tym wieksza szansa ze bedziesz sie wolniej starzec :)
 
nie wiem, moze jutro, moze pojutrze, zalezy jak mi bedzie szla praca z dodawaniem kolejnych rzeczy :)
 
mam juz 34 lata i odkad bosik zakonczyl kariere nie ma mocnych na mojego chara :P



ogolnie niezle rozdane staty i poddania wchodza jak noz w maslo
 
planuje dodac cos takiego, ze jak przeciwnik nie bedzie obity, poddania beda wchodzic trudniej :) bedzie mniej poddan w pierwszych 5 ruchach :P
 
Back
Top