BEZ NAZWY - nowa gra mma online

Oddaj gre :<!



Tyle sie naklikalem!



17791140.jpg
 
stary, dales rade :D przez chwile sie zastanawilem czmu nie walczycie, teraz juz wiem :D
 
podejrzewam, ze grales dzikim dopalaczem bo mnie zdominowal w ostatniej walce wsumie w kazdej plaszczyznie :F
 
ale nieprawda bylo ze, dostawaliscie punkty za klikanie, przy kazdym odswierzeniu i ma to zwiazek z zupelnie czyms innym
 
ja sobie sparuje z adibem i nie mam takich bajerow :P czasem to nawet za walke normalna nie dostawalem ptk
 
Za sparingi 3 pkt a za walki zero :D I jak tu wygrać z takim Żywym Dopalaczem :D
 
fascynujesz mnie stary :D







aha, punkty za sparingi docelowo nie mialy byc dodawane, chcecie zebym zostawil mimo to? moze zmiejsze do 2 xD
 
Można zrobić 2 dla zwycięzcy i 1 dla przegranego. Sparingi bez punktów raczej bez sensu.



Przydałaby się możliwość odwołania sparingu, bo teraz nie ma zawodników, a mam ekran zawalony sparingami.
 
kurde jak nie naprawie tych bonusow przed 2am to nie zasne :D



mozesz wejsc w sparing i kliknac zakoncz sparing
 
razem z Adibem chyba znalezlismy przyczyne bledu, na jutro postaram sie wszystko naprawic



zdr!
 
prawdopodobnie naprawilem blad z bonusami, napewno wyeliminowalem jedna mozliwosc, ktora mogla go powodowac



jestem na etapie eliminowania reszty niedociagniec, okolo 19-20 sprobuje zrestartowac bete, moze postoi troche dluzej :D







dzieki za zainteresowanie :D
 
wyzwal mnie gracz: tommy becked, ale jak zaakceptowalem, to przelaczylo mni edo poprzedniej walki
 
jest tam takie cos, co zapobiega temu bledowi z bonusami, ale moze wywalac walki i wtedy Cie wrzuca do poprzedniej, rzuc wyzwanie jeszcze raz powinno pojsc
 
Dołączyłem do gry i już po pierwszej (zwycięskiej, a co!) walce napotkałem na problem. Rzucam wyzwanie przeciwnikowi, on je przyjmuję. Po kliknięciu na link do walki pojawia się znowu strona główna, tym razem już bez tego informacji o przyjęciu wyzwania, jak również braku informacji o trwającej walce. W toku mam jeszcze 2 walki, ale przeciwnicy są offline.
 
Ja sam odpalam prelimsy, gre zostawiam, ale jutro juz nie bedzie smigac. Sporo pracy przede mna :)



pozdrawiam wszystkich
 
Back
Top