BEZ NAZWY - nowa gra mma online

Trochę za często wchodzi zajście za plecy z pozycji bocznej z dołu, mi przynajmniej częściej się to udawało niż np. powrót do gardy. No i zawodnik uciekający z pozycji po oddaniu pleców raczej nie zdobywa bocznej, tylko gardę z góry ( też mi się kilka razy to zdarzyło).
Ale ogólnie gra ma zajebisty potencjał :-)
 
dzieki, poprawie



teraz sie wezme za za silnik walki i takie rozne tam :) nie wiem kiedy gra znowu bedzie dostepna



zdr!
 
Gierka bardzo pozytywna. Kilka robaczków, ale jest coraz lepiej. Myślałem, że Ci się odechce a tu ... niespodzianka . Czekam na kolejne testy i na swoje hall of fame ;) Zapraszam wszystkich do grania, będzie na kim rekord budować
 
gra dziala teraz, ja sobie dzisiaj robie wolne od komputera, musze sobie rozpisac wszystkie rzeczy do zrobienia xD



chyba zostawie ja na caly dzien
 
Mega. Zobaczcie moje 2 ostatnie walki. Szczegolnie ostatnią, załamałem...
 
daj link bo ja nie mam jeszcze postaci, ale pewnie bd musial zamieszac Hakuoukim :-)
 
Zoom gra nie polega na tym żeby przez ponad godzine mi odmawiać walki jak byłeś na 1 miejscu :-)
 
nikomu nie odmawiam, wczoraj juz nie mialem nawet z kim walczyc, a ty wszedles i zaraz uciekles :P



byc moze wbiles do gry po 21 to mnie juz nie bylo, a moze nie wylogowalo ;]
 
Heh ja też byłem na pierwszym miejscu ale był reset i musialem od nowa grać :) (i wcześniej i teraz Mirko 'Cro Cop' Filipovic ;)) Gra świetnie się zapowiada :D wciąga niesamowicie :)
 
pogralem dzis chwile i jako, ze nei od restartu to powalczylem z 'rownymi' i osobami z lepszymi statami i 2 rzeczy mi sie nasunely:



- walczylem, z osoba postawiona na poddania czy tam ogolnie parter, mial 2x wiecej wygranych i przegranych a i tak nie mogl mnie obalic, nie wiem czy probowal, ale w obronie przed obaleniami mialem 10+ bonus z poczatku rundy



- wydaje mi sie, ze klincz jest przedobrzony, wsumie z bilansem 3-2-1 bodaj walczylem z kims 2-0-1, mialem chyba najwiecej w swej karierze defa na klincz + kontrole klinczu i nie moglem w nim kompletnie nic zrobic poza obrona na chybil/trafil glowa/korpus







gralem dosc standardowo stojkowiczem.
 
Obalenia są chyba troche za słabe. Mając 116 obalen + bonus wciąż ciężko mi jest niektórych obalić.
 
Klainsztain



ale jak juz uda Ci sie doprowadzic do proby obalenia prawie zawsze sie udaje? jest kilka sposobow na dojscie do obalenia







po skutecznym uniku



po skutecznej obronie



z klinczu



i 50% szansy na przechwyt nogi przy kopnieciu przeciwnika







postaram sie kiedys niektore rzeczy w miare prosto rozrysowac gdzies w jakims "poradniku", narazie staram sam sobie rozrysowac kierunek dalszego rozwoju gry :D







dzieki za zainteresowanie, nie bylo mnie w domu, ale wydaje mi sie ze przez caly dzien jak dlugi ktos gral :)
 
prawdopodobnie odpale wieczorem, dodalem nowe bonusy, ktore maja pozwolic zapasnikom na latwiejsze zdobycie obalenia, poprawilem tez kilka bledow
 
To ja napiszę parę słów do siebie, skoro ostatnio przyłączyłem się do testów:



Gra się bardzo fajniem, ciekawa mechanika. Zobaczę dzisiaj jak to jest z obaleniami, bo chciałem napisać, że trochę za ciężko je zdobyć. Radziłbym dodać opcję ucieczki do stójki także z półgardy i bocznej - trochę to śmierdzi brakiem realizmu, gdy trzeba najpierw walczyć o pełną gardę, a dopiero potem można myśleć o powrocie do stójki. W sumie ogólnie zmieniłbym to na łatwiejsze obalenia+łatwiejsze ucieczki do stójki - gra nabierze wtedy trochę rumieńców.



Dobrze, że napisałeś już o poradniku, bo przydałyby się informacje co skutkuje czym i na co mają wpływ poszczególne statystyki (zwłaszcza fizyczne w stosunku do technicznych). Planujesz może 3 rundowe walki w przyszłości? Bądź wzorem dla KSW! ;)



EDIT:



I jeszcze jedno - może wprowadzić opcję skracania dystansu, gdzie po wejściu w półdytans o wiele łatwiej o klincz i obalenie i będzie można uderzać łokciami w stójce?
 
akurat z tymi obaleniami to łatwo jest. więc trzeba dużo dawać w obrone przed obaleniami.
 
Miedziak

Planuje to dodac juz w tym tygodniu + opcje wrocenia do stojki gdy jestes z gory, 3 rundy beda napewno, ale narazie jeszcze nie, bo to duzo nudnej roboty a teraz mam inne rzeczy na glowe.


Dodam jeszcze kilka slow jak teraz planuje rozbudowywac silnik walki w ciagu tego i nastepnego tygodnia
-dodanie ucieczek z parteru, zarowno z plecow i z gory
-dodanie ciosow na korpus piesciami w stojce i moze rzeczywiscie lokcie w poldystansie
-dodatnie dodatkowych ruchow np kolano na glowe z klinczu i latajace kolano w stojce, backfist, latajaca balacha
-dodanie pozycji polnoc-polodnie w parterze(np po obronie obalenia)
-dopracowanie calego mechanizmu zmian pozycji w parterze
-i inne rzeczy ktore teraz mi nie przychodza do glowy

oczywiscie, wszystko bedzie testowane na bierzaco, tak zebym mogl liczyc sie z Waszymi opiniami, dziekuje Miedziak, naprawde mi to pomaga

pozdrawiam
 
Witam ponownie, dawno mnie nie było ale teraz postaram się na bieżąco testować grę. Dufia mozemy zaczynac ?
 
Gra naprawde zapowiada się super, a co do błędów, obrona w parterze jest według mnie ma zbyt dużą wartość, w 1 walce przez obydwie rundy miałem obalenie + parter, w stójce była minimalna przewaga przeciwnika zresztą stójki było niewiele, a w parterze przez większosc czasu byłem stroną atakującą, ale niestety nie dawało się go przejśc i poddać, raz bodajże dałem się przerzucic ale odzyskałem potem pozycję z góry, jednakże decyzje dali przeciwnikowi.
 
jak juz ktos z przyzwoitym parterem obali uderzacza to wsumie po ptakach, bo albo cala runde przelezy albo podda ;p
 
OK

ZMIANY
-nowe bonusy do statystyk przy tworzeniu zawodnika:

-stopy Money'a(bonus do pracy nog, teraz parterowiec moze wystartowac z podstawowym wyczuciem dystansu w stojce, gdy walka jest w dystancie wieksza praca nog niz przeciwnika od razu powoduje probe obalenia)

-szyja BJ Penn'a(bonus do unikow, po uniku mozna, klinczowac, obalac, kontrowac, trzeba pamietac, ze uniki maja wieksza niz przecietna "losowsc" wiec raz sie moze udac, a raz nie)

-tarcza antyrakietowa(bonus do obrony przed ciosami, po obronie mozna klinczowac, obalac)

-nowe bonusy przed rundami:

-bonus do unikow(j/w)
-osobny bonus do kontroli w parterze(z gory i z dolu)

-po obronie obalenia, zawodnicy moga teraz:
-wrocic do dystansu
-wrocic do poldystansu
-wrocic do klinczu
-zatrzmymac sie w klinczu na siatce
(docelowo bedzie jeszcze, polnoc-poludnie i gilotyna)

http://mma.visualmedia.info.pl/

gra bedzie chodzic za 2 minuty
 
@zoom

Tylko na początku trzeba obalic, a to jest naprawdę trudne. Ja moim zapaśnikiem z trzydziestoma walkami na karku nie mogłem czasami poradzić sobie z początkującymi stójkowiczami, mimo że dodatkowo dawałem bonus do obaleń.
PS Jest możliwośc powrotu do stójki będąc z góry? Zdarzyło mi się że przegrałem przez uderzenia z dołu, bo ani nie mogłem się bronić, ani rzucić w wymianę.
 
Back
Top