Analiza kursów Betsafe - UFC on FOX 14: Gustafsson vs Johnson

Nie każdą. Jak pykniesz pięć różnych zakładów po 100 złotych i wejdzie akurat ta metoda, która była po kursie, powiedzmy, 3.50, to wtedy będziesz w plecy.
Szady januszu bukmacherski :D :D
unibet hendo
dec8
sub26
ko,tko9
betsafe
mousasi dec7.95
sub20
tko,ko7
wydajesz 600zl wygrasz najmniej 700 czyli 100 do przodu :D
 
Szady januszu bukmacherski :D :D
unibet hendo
dec8
sub26
ko,tko9
betsafe
mousasi dec7.95
sub20
tko,ko7
wydajesz 600zl wygrasz najmniej 700 czyli 100 do przodu :D
A jak takie kursy, to luz. Pisałem bez patrzenia w ofertę. :) Nie ma nic około 3.50, więc będzie dobrze. Oby nie cofnęli. :)
 
chcialem jeszcze 50 dodac a tu juz 5.5,Szady jak bedzie gral kontre to napisz ,bo nie wiem co robic jak nie wycofaja
 
Chyba też zagram za 2 stówki Gegarda przez decyzję.
Kurs 5.50 i tak jest bardzo atrakcyjny.
 
Korci mnie, żeby zostawić, bo w sumie Gegard przez decyzję jest dość realną opcją...
Ewentualnie sub dołożyć, jakby miało się skończyć jak z Munozem. Cormier, który nie jest geniuszem BJJ też przez RNC poddał Hendo.
 
Gorzej jak się zaczną wykręcać, że pomyłka, albo wręcz, że zawodnik 2 to Henderson.
 
Nie grałbym Erokhina po takim kursie. Pesta jest naprawdę znacznie większy.
Ja dorzuciłem dyszkę na Gegarda decyzja 5.50 i piątaka za sub 20.0
 
Porcja typów ode mnie:

Viktor Pesta vs Konstantin Erokhin

Coż.. typowy zamulacz w wykonaniu Pesty oraz eksplozywny uderzacz w postaci Erokhina. Który z nich zwycięży? Moim zdaniem Rosjanin. Czech jak dla mnie nie jest zbyt solidną firmą, co zdążyła pokazać walka z Magomedovem, który gdyby tylko lepiej się postarał – odprawiłby go przed czasem. Jednak to co się odwlecze, to nie uciecze – dlatego uważam, że przegra przez nokaut. Najpewniej bardzo szybko. Erokhin, KO, runda 1.

Dan Henderson vs Gegard Mousasi

O tej walce mogę powiedzieć w zasadzie tylko jedno: Nie wierzę w „H-bomba”, ani w dominację zapaśniczą Dana, który, co pokazały ostatnie walki może być już tylko starszy, ale nie lepszy. Gegard walczy zbyt mądrze by dać się zdominować, dlatego spodziewam się tutaj decyzji na jego korzyść. Mousasi, decyzja jednogłośna.

Mirsad Bektic vs Paul Redmond

W swoim debiucie w UFC Bośniak strasznie mi zaimponował. Podczas walki został sfaulowany i pomimo tego faktu nadal kontynuował walkę, którą następnie w znaczny sposób wygrał. Jak dla mnie był to dobry wyznacznik najbliższego starcia, gdyż pokazał w ten sposób, że potrafi przetrwać najtrudniejsze momenty, by ostatecznie walkę odwrócić na swoją korzyść. Jego najbliższy rywal może mu zagrozić w parterze, lecz poddania się po nim nie spodziewam. Zresztą niczego innego też, zwłaszcza po tym jak na dodatek nie zrobił wagi. Bektic, decyzja jednogłośna.

Nico Musoke vs Albert Tumenov

Zupełnie nie wiem co o tej walce mam myśleć… Rozum podpowiada, że Albert ma wszystkie narzędzia by najbliższe starcie wygrać, intuicja jednak mi mówi, że Musoke niesłusznie jest stawiany na porażkę i że może zaskoczyć – na miarę tego co zrobił w walce z Sakarą. Obstawię Rosjanina, jednak zupełnie się nie zdziwię jak Szwed wygra to starcie, a decyzja pójdzie w drugą stronę. Tumenov, decyzja niejednogłośna.

Alexander Gustafsson vs Anthony Johnson:

Może nie doceniam Rumble’a, gdyż uważam, że po prostu nie będzie w stanie zrobić wielkiej krzywdy Szwedowi. W przeciwieństwie do swojego rywala, nie słynie ze zbyt dużej mobilności – a w tej walce ten aspekt wraz z kardio będą kluczowymi dla starcia kwestiami. Wybór dla mnie jest w tym wypadku prosty – obstawiam Alexa i myślę że może nawet wygrać przed czasem, na co postawię. Gustafsson, poddanie, runda 4.

Swój kupon konkursowy obstawiłem już dawno temu, a jest na nim Jon Jones wraz z Alexandrem Gustafssonem.
 
cashback taki dla jaj
10950101_1027029143979504_120070959_n.jpg

Viktor Pesta vs Konstantin Erokhin

Szybki debiut Rosjanina przez mocne KO. Erokhin, KO, runda 1.

Dan Henderson vs Gegard Mousasi

Geruś przejdzie walke pewnie na śpiocha i będzie kąsał prostymi w stójce wygrywając na punkty. Mousasi, decyzja jednogłośna.

Mirsad Bektic vs Paul Redmond

Bektic mega prospekt powinien coś wykręcić w okolicach drugiej rundy
Bektic, poddanie runda 2.

Nico Musoke vs Albert Tumenov

Musoke nie najgorzej walczył z Gastelumem mimo przegranej to spróbuje mu zaufać. Musoke, decyzja jednogłośna.

Alexander Gustafsson vs Anthony Johnson:

Alexander nie pozwoli sobie porażke u siebie w domu.Zmierza po drugi pojedynek o pas. Gustafsson, decyzja jednogłośna.
 
Alexander - Rumble
Szwed jest zawodnikiem wszechstronniejszym, szybszym, posiadającym lepszy parter i kondycję. Uderzając z wielu płaszczyzn i okazyjnie obalając da radę pokonać ciężkorękiego olbrzyma. Gustafsson, decyzja.

Bektic vs Redmond
Betkic jest utalentowanym gościem, który swoją agresją powinien zmiażdżyć Redmonda, który przy swoim przeciwniku wygląda jak chłopiec przy mężczyźnie. Betkic tko.

Musoke vs Tumenov
Musoke posiada dosyć dobre zapasy i solidną stójkę, jednak Tumenov lepszą. Pytanie, czy Niko da radę obalać? Myślę, że niesiony dopingiem własnej publiczności Musoke wygra przez decyzję.

Mousasi vs Henderson.
Choćby Gegardowi związali nogi w kostkach, to by tego nie przegrał. Hendo jest 44 letnim emerytem, którego jedynym atutem jest mocne uderzenie. Szybkość, kondycja, zapasy, parter i technika w stójce - atutami Gegarda. Mousasi wygra albo przez późne poddanie, albo przez decyzję. Mousasi decyzja.

Erokhin vs Pesta
Kostia jest eksplozywnym fighterem o morderczym uderzeniu. Czech jest utalentowany, wyższy i ciągle się rozwija. Czuję, że może sprawić niespodziankę, jednak skoro trzeba typować poprawnie, to postawię na Erokhina przez nokaut.

Kupon na Gegarda przez decyzję za 5.50.

Oby Ci weszło kiras, gram te same typy :)
 
@Charles Dexter Ward, postawienie tak jak Puczi wyżej czyli Mauler/Gegard przez decyzję kwalifikuje się jako postawienie kuponu konkursowego?:)
Wole się upewnić, bo też tak stawiam :)
 
1. Alexander Gustafsson - Anthony Johnson
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.36
2. Dan Henderson - Gegard Mousasi
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.21
3. Phil Davis - Ryan Bader
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.40
4. Nico Musoke - Albert Tumenov
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
2.01
5. Nikita Krylov - Stanislav Nedkov
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.80
6. Mairbek Taisumov - Anthony Christodoulou
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.10
7. Mirsad Bektic - Paul Redmond
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.13
8. Viktor Pešta - Konstantin Erokhin
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.24
 
Gorzej jak się zaczną wykręcać, że pomyłka, albo wręcz, że zawodnik 2 to Henderson.

Mówisz o betsafe?
Rzeczywiście dziwne, musiałą pójść jakaś pomyłka.
Bo na Hendo przez decyzje jest 2,5 a na Gegarda 5,50 a chyba wiadomo kto jest underdogiem
ale trzeba korzystać póki ise da poszło 120 na Mousasiego
najwyżej ich pozwiemy jak będą kręcić :D
zrobiłęm scrrena jakby co i pójdę do prokuratury
 
zrobiłęm scrrena jakby co i pójdę do prokuratury
Korzystasz z nielegalnego buka niestety, wiec cięzko coś zrobić.

Ja zagrałem wygranie Ronaldo ZP na bwin za 400 zł, nie muszę powiedzieć że nie mam tych pieniędzy i zablokowali mi konto :)
I nic z tym nie zrobie, co najwyżej moge pomarzyć co bym zrobił mając +500 zł :D
 
@ stfu
i co mam rozumieć, że nie dość, że nie wypłącili ci wygranej to jeszcze nie zwrócili stawki i zablokowali? A to byłą jakaś podobna sytuacja, że kurs wydawał się zawyżony?
 
i co mam rozumieć, że nie dość, że nie wypłącili ci wygranej to jeszcze nie zwrócili stawki i zablokowali? A to byłą jakaś podobna sytuacja, że kurs wydawał się zawyżony?
Powiem prawdę, bo też niestety jestem trochę winny.
Konto mam od 3 lat, niestety wtedy nie byłem jeszcze pełnoletni (teraz mam 20).
No i przy wypłacie weryfikacja dowodu, wysyłam i leci blokada i oddadzą mi 40 zł które wpłaciłem będąc jeszcze niepełnoletni, reszty nie oddadzą :)
Może ktoś będzie w stanie pomóc, ale sprawa wydaje się beznadziejna.
 
Mirsad Bektic – Paul Redmond
Paul nie zrobił wagi, Bośniak na ważeniu wyglądał pewnie i dlatego postawie na niego.
Mirsad Bektic TKO

Viktor Pesta – Konstantin Erokhin
uważam że Rosjanin trafi w stójce Pestę po czym dobije go w parterze.
Konstantin Erokhin TKO

Nico Musoke – Albert Tumenov
Tumenov wypunktuje Szweda po nudnej walce.
Albert Tumenov decyzja jednogłośna

Dan Henderson – Gegard Mousasi
Hendo w ostatnich 5 walkach wygrał tylko jedną ale za to jak, Gegard musi uważać na zabójczy cios Dana, Mousasi czasami wygląda w klatce jak by był tam za karę ale czasami ma też przebłyski jeśli będzie punktował spokojnie Amerykanina to i nie nadzieje się jego cios to wygra decyzją tak też typuję.
Gegard Mousasi decyzja jednogłośna

Alexander Gustafsson – Anthony Johnson
Szwed ma przewagę zasięgu, walczy u siebie, myślę że kondycja też jest po jego stronie, jeśli Rumble ma wygrać to chyba tylko przez nokaut ale Alex pokazał że ma mocną szczękę w walce z Jonesem, jako fan Szweda nie widzę innej opcji jak jego zwycięstwo, myślę że na początku będzie spokojnie punktował w stójce a w rundach mistrzowskich zakończy pojedynek przez poddanie a co.
Alexander Gustafsson poddanie

kupon konkursowy stawiam na Alexander Gustafsson
 
Mówisz o betsafe?
Rzeczywiście dziwne, musiałą pójść jakaś pomyłka.
Bo na Hendo przez decyzje jest 2,5 a na Gegarda 5,50 a chyba wiadomo kto jest underdogiem
ale trzeba korzystać póki ise da poszło 120 na Mousasiego
najwyżej ich pozwiemy jak będą kręcić :D
zrobiłęm scrrena jakby co i pójdę do prokuratury

Tak, mówię o betsafe. Zresztą dopiero co chłopakom unieważnili zakłady na zmianę trenerów w nożnej. Myślę, że teraz będzie tak samo. Wygra Mousasi? Błędne kursy. Wygra Hendo? Sorry Winnetou.
 
postawienie tak jak Puczi wyżej czyli Mauler/Gegard przez decyzję kwalifikuje się jako postawienie kuponu konkursowego?:)

Decyzja jest obojętnie czy jednogłośna czy niejednogłośna. Możesz napisać po prostu decyzja.
 
Decyzja jest obojętnie czy jednogłośna czy niejednogłośna. Możesz napisać po prostu decyzja.
Chyba stfu miał na myśli, czy kupon Gegard przez decyzję kwalifikuje się jako konkursowy. To ja odpowiem - tak. Obojętnie jaki zakład, aby obejmował konkursową walkę.
 
Chyba stfu miał na myśli, czy kupon Gegard przez decyzję kwalifikuje się jako konkursowy. To ja odpowiem - tak. Obojętnie jaki zakład, aby obejmował konkursową walkę.
Tak dokładnie to miałem na myśli.
Ok, to dzięki.
Jutro pójdzie kupon+typowania.
 
Back
Top