Analiza kursów Betsafe - UFC on FOX 14: Gustafsson vs Johnson

jak ktoś się bawi w surebety to Gustaffson na betsafe po 1.51 stoi a Rumble na unibecie 3.25
tak z ciekawości czy przy większych stawkach nie zakładają później limitu? bez ryzyka można ładnie zarobić
 
Trochę słaby ten surebet. Stawiając na Alexa 2000 zł i w przypadku jego wygranej jesteśmy do przodu całe 20 zł, jeżeli wygra AJ a musimy postawić na niego 1000 zł to do przodu 250 zł.
 
Trochę słaby ten surebet. Stawiając na Alexa 2000 zł i w przypadku jego wygranej jesteśmy do przodu całe 20 zł, jeżeli wygra AJ a musimy postawić na niego 1000 zł to do przodu 250 zł.
zawsze można więcej postawić
ps co myślicie o Neil Serry? ktoś tam na forum bukmacherskim z murzyna robi jakiegoś kozaka, a on z Tateki dla mnie przegrał, gość bardzo słaby
Neil niby rekord fatalny, ale z Picketa w stójce niszczył, przegrał przez słabe zapasy, ale rywal tutaj też jest bardzo słaby
chyba wszyscy patrza na to 10:0 a typ jest słaby, ktoś coś?
 
No można, postaw 10 tysi na Alexa, który prawdopodobnie wygra tę walkę i zarobisz 100 zł. Powodzenia.
 
kurde serio słaby coś musiałem źle liczyć bo mi więcej wychodziło
W każdym bądź razie jak ktoś chce grać gustaffsona lub moussasiego to betsafe ma obecnie najlepsze kursy na rynku na te 2 walki
 
Ja mam na razie tak:
15ov483.jpg
j5uzq9.jpg
 
czemu mi się wydaje, że Hendo ubije Mousasiego? Mousasi nie da rady znokautować Hendo, ale czy przez 3 rundy da radę unikać słynnych "h-bombs"?
 
Niech wygra w pięknym stylu i ogłosi sportową emeryturę! WAR HENDO!

Ubiorę moją "fanowską" koszulkę na tą galę...
tapout-dan-henderson-11.jpg
 
Pietagorasie, gdzie grałeś Mousasiego za 1,33 i Erokhina za 1,44? Co to za bukmacher? Długo u niego grasz już, jak z wypłacalnością i większymi stawkami?
 
Kogo byście polecali na 200 zł cashback? Musi być conajmniej dubel, myślę nad Rumble + Mousasi 3.56.
 
Kogo byście polecali na 200 zł cashback? Musi być conajmniej dubel, myślę nad Rumble + Mousasi 3.56.
Nedkov jak po kontuzji wszystko ok to powinien Krylova poddać dość szybko, Serry wygląda ciekawie, ale musze nadrobić jego durgą walke w UFC, jego rywal dobry rekord i nic poza tym z Tateki wyglądał fatalnie
 
Pietagorasie, gdzie grałeś Mousasiego za 1,33 i Erokhina za 1,44? Co to za bukmacher? Długo u niego grasz już, jak z wypłacalnością i większymi stawkami?
http://www.skybet.com
Angielski buk, dla mnie dobry. Po rejestracji nie wymagał weryfikacji. Wpłacam przez debetówkę z prędkością odświeżenia strony. Wypłata na konto w przeciągu 2-5 dni. Wypłacają raczej bez kłopotu. Nie wiem tylko jak z rejestracją z Polski. (betvictor się pluje o regiony, william hill nie ma z tym problemu)
A najlepsze jest to:
33pc9l4.jpg

:D
 
Last edited:
Chyba wybiorę jednak Gustafsson przez decyzję, skoro pojawiła się taka możliwość - kurs 4.50.
 
@Taran tez chce taka koszulke : )
WAR HENDO ! ! !

Bader tez jeden z moich ulubionych zawodnikow odkad TUFa ogladalem ale sadze ze Davis wygra i to na niego pojdzie kasa.
Podoba mi sie ten kupin Davis + Bektic + Erokhin ;)
 
@Taran tez chce taka koszulke : )
WAR HENDO ! ! !

Bader tez jeden z moich ulubionych zawodnikow odkad TUFa ogladalem ale sadze ze Davis wygra i to na niego pojdzie kasa.
Podoba mi sie ten kupin Davis + Bektic + Erokhin ;)
Spoko. Mam tylko 2xl kilka sztuk i kilka innych modeli.
 
Na unibecie można obstawić w walce Gusa z Rumble kto zada więcej ciosów i kto więcej razy obali
 
Back
Top