Analiza kursów Betsafe - UFC on FOX 14: Gustafsson vs Johnson

kiras za ile to polecialo ,bo chce cos za 200 jeszcze zagrac
 
Last edited:
kiras za ile to polecialo ,bo chce cos za 200 jeszcze zagrac
Za 200 zł.Nie chce szaleć co gale z tysiakiem.Spróbuje odłożyć na koncie z buka jak najwięcej bo jak już pisałem w temacie Szadego mam plan zagrać bardzo ale to bardzo a właściwie w chuj grubo na Aśke z Showtime'm ew Hendricksem ale przez sympatie do Browna pewnie tego nie rusze.
Wydają mi się,że to najpewniejsze walki gali.Koleszka ma jeszcze cashback na betclicku i powiedział że udostępni mi ten bonus i w razie wygranej chce 10% więc pewnie do tego tripla dorzuce ze dwa fighty.
 
Za 200 zł.Nie chce szaleć co gale z tysiakiem.Spróbuje odłożyć na koncie z buka jak najwięcej bo jak już pisałem w temacie Szadego mam plan zagrać bardzo ale to bardzo a właściwie w chuj grubo na Aśke z Showtime'm ew Hendricksem ale przez sympatie do Browna pewnie tego nie rusze.
Wydają mi się,że to najpewniejsze walki gali.Koleszka ma jeszcze cashback na betclicku i powiedział że udostępni mi ten bonus i w razie wygranej chce 10% więc pewnie do tego tripla dorzuce ze dwa fighty.

kira nie bedzie szalec, kto Ci kurwa uwierzy, haha. :D nie czytalem tematu wiec spytam wprost - kto ryzykuje Rumble'a!? komu bede kibicowal? :)
 
kira nie bedzie szalec, kto Ci kurwa uwierzy, haha. :D nie czytalem tematu wiec spytam wprost - kto ryzykuje Rumble'a!? komu bede kibicowal? :)
Nie gram na żadnego ale widze to tak : Chce drugiej walki JBJ vs Guss ale szkoda mi win streaku Rumble którego też bym chętnie zobaczył z Bonsem :D Kawał dobrej roboty odpierdolił z Evansem przed walką z Davisem.Obiektywnie myślę,że 60:40 dla Szweda ale kurs bardzo warty grania na Johnsona.
 
Zarówno 3.20 na Rumbla jak i decyzja Alexa za 4.50 wydają mi się mega atrakcyjne. Jedyną (chociaż nie pasuje to do dzika jakim jest Rumbel) szansę Johnsona widzę jednak we wczesnym nokaucie - każdy grający musi sobie odpowiedzieć, czy Gustafsson, który sporo jednak przyjmuje na łepetynę ustoi pierwszą rundę? Myślę, że nie zaryzykuje wojny i przynajmniej na początku postara się punktować, może obalać. Uprzedzę teksty, że Davis go nie obalił - to była jedyna broń Phila i Johnson doskonale o tym wiedział, tutaj Szwed zagrażając w stójce może dać radę obalać. Ja postawiłem 2 stówy cashbacku na Alexandra przez decyzję.
 
Zarówno 3.20 na Rumbla jak i decyzja Alexa za 4.50 wydają mi się mega atrakcyjne. Jedyną (chociaż nie pasuje to do dzika jakim jest Rumbel) szansę Johnsona widzę jednak we wczesnym nokaucie - każdy grający musi sobie odpowiedzieć, czy Gustafsson, który sporo jednak przyjmuje na łepetynę ustoi pierwszą rundę? Myślę, że nie zaryzykuje wojny i przynajmniej na początku postara się punktować, może obalać. Uprzedzę teksty, że Davis go nie obalił - to była jedyna broń Phila i Johnson doskonale o tym wiedział, tutaj Szwed zagrażając w stójce może dać radę obalać. Ja postawiłem 2 stówy cashbacku na Alexandra przez decyzję.
W Kirasówce na betclicu z cashbackiem z pewnością znajdzie sie Guss przez decyzje tak teraz myśle + same pewniaki typu Erokhin,Bektic,Mousasi i może Taisumov choć kurs gówniany :D ja to jestem - 5 minut temu miałem nie ruszać walki Alexa z Anthonym :D
 
Przyszłą mi do głowy opcja na surbeta, nie do konca, ale prawie sure.
Postawiłęm już 100 na Johnsona za 3,25
100 x 3,25 = 325
Do tego decyzja dla Szweda
100 x 4,5 = 450
Przy wkładzie 200 w gorszym wypadku wpada 125, w lepszym 250.
A nie wydaje mi się, żeby Gus skończył przed czasem,
Co myślicie? Da radę u jednego buka obstawić te dwie rzeczy czy będą próbowali zablokować?
 
@zychal
Obstawiłeś Ogle'a? Można spytać co cie skłoniło do tego? Bo mnie gość niczym nie przekonuje - leszcz jakich wielu. I uważam tak pomimo, że jego najbliższego rywala jeszcze nie widziałem w akcji..
 
Przyszłą mi do głowy opcja na surbeta, nie do konca, ale prawie sure.
Postawiłęm już 100 na Johnsona za 3,25
100 x 3,25 = 325
Do tego decyzja dla Szweda
100 x 4,5 = 450
Przy wkładzie 200 w gorszym wypadku wpada 125, w lepszym 250.
A nie wydaje mi się, żeby Gus skończył przed czasem,
Co myślicie? Da radę u jednego buka obstawić te dwie rzeczy czy będą próbowali zablokować?

Sure to to jest pod względem cyferek, ALE, Gus musi wygrać decyzją, a to już jednak ryzyko.
 
Przyszłą mi do głowy opcja na surbeta, nie do konca, ale prawie sure.
Postawiłęm już 100 na Johnsona za 3,25
100 x 3,25 = 325
Do tego decyzja dla Szweda
100 x 4,5 = 450
Przy wkładzie 200 w gorszym wypadku wpada 125, w lepszym 250.
A nie wydaje mi się, żeby Gus skończył przed czasem,
Co myślicie? Da radę u jednego buka obstawić te dwie rzeczy czy będą próbowali zablokować?
moim zdaniem bez sensu, Johnson jeszcze nigdy nie walczył 5 rundówki, więc kto wie jak to się zakończy
pamiętam jak z Belfortem w 1rd już nie miał paliwa i go Vitor szybko zadusił, wiem to było dawno temu, ale Johnson jest do skończenia
 
@raynor187 Siedział w TAM pół roku jest młody ma serducho do walki, myślę, że może to ogarnąć przegrywał z solidnym Blanco z Oliveira też tanio skóry nie sprzedał :D z Millerem tez urwal ostatnią runde split z Corossanim, rywal nie wydaje się szczególnie mocny a dla Ogla to walka o wszystko ogólnie sam przymierzam się do wrzucenia na kirasówke jego lub Corossaniego ;p
 
Też wjadę z cashbackiem na Betclicu na DEC Mauler.
Można sporo zarobić a ryzyko zerowe. :)
Może coś dorzuce jeszcze do tego kuponu.
 
Moje zakłady:

Gustafsson decyzja 4.5 - 200
Mousasi decyzja 3.0 - 10
Bader 3.15 - 10
Nedkov 2.15 - 10

Nie wiem, czy coś jeszcze dorzucę.
 
Kusi mnie zagranie na Alieva bo sambo :D Nedkov może szybko Nikite usadzić i też mnie kusi. Ale Alieva prędzej zagram.
 
Obstawiłeś Ogle'a? Można spytać co cie skłoniło do tego? Bo mnie gość niczym nie przekonuje - leszcz jakich wielu. I uważam tak pomimo, że jego najbliższego rywala jeszcze nie widziałem w akcji..
nie jest takim leszczem ,dostawal w miare dobrych rywali ,z Blanco przegral bo pierwsa akcja ustawila walke i Ogle nie byl soba juz poniej ,mysle ze powinen ogarnac to z anonimowym finem ,jak nie to out
 
Co do tego, co napisał Zychal - Ogle trenował w Alpha Male, co mu na pewno nie zaszkodzi, a Finowie to taki naród w UFC, któremu dotychczas nie szło za dobrze (Kuivanen 1-2, Niinimaki 1-3 i tez out).
 
Jeśli ktoś wierzy w H-bomb i ma konto na Williamie Hillu, to jest dobry deal:

dpesr7.jpg

Mimo że mam wizję wygranej Gegarda, H-bomb to jednak H-bomb więc postawiłem za drobniaki. A nóż wtopię na Gegardzie, to się trochę zwróci (jeśli Hendo ma wygrać, to przez KO) :D
Jeszcze doszło to:

bgo6td.jpg
 
Mam jakas kompletnie irracjonalna obawe, ze Pesta moze zaskoczyc. Mialem bardzo udany miniony weekend, wiec moge troche poszalec.
Na razie te dwa kupony plus oczywiscie kilka tasm :D.
upload_2015-1-22_11-58-52.png

upload_2015-1-22_12-2-53.png
 
Back
Top