Analiza kursów Betsafe - UFC on FOX 14: Gustafsson vs Johnson

    • Mirsad Bektic vs Paul Redmond
Faworytem walki jest młody utalentowany Bektic, jest lepszy od swojego rywala i powinien to wygać. Beltic jest w lepszej kondycji fizycznej, stwierdzam to po ważeniu, na którym Redmond nie zrobił wagi czym może sobie zaszkodzić.
Werdykt
Wygrana Bekticia przez nokaut.
  • Viktor Pesta vs Konstantin Erokhin
Jak to Erokhin ma w zwyczaju, tak i tu walka nie przetrwa do drugiej rundy. Będzie to demolka w stójcę Rosjanina na Czechu.
Werdykt
Wygrana Erokhina przez ciężkie KO

  • Nico Musoke vs Albert Tumenov
Walka toczona w stójcę z minimalną przewagą Tumenova. Będzie to nudna walka, widoczne wymiany z obu stron, klincz pod siatką.
Werdykt
Wygrana Tumenova przez decyzję.
  • Dan Henderson vs Gegard Mousasi
Obaj zawodnicy są po przegranej. Różnica wieku w tej walce to 15 lat, według analiz i większości typujących zdecydowanie młodszy Mousasi powinien sobie poradzić z wiekowym i w już nie najlepszej formie Hendo, jednak ! Ja uważam, że chociaż Hendo już nic nie zwojuje w mma, to w tej walce może pokazać się z dobrej strony i chociaż będzie przegrywał walkę z punktującym i unikającym ciosów Gegardem, wystrzeli swoją najlepszą bronią i znokautuje śpioszka.
Werdykt
Wygrana Hendo przez urywające głowę KO



    • Alexander Gustafsson Anthonym Johnson
Wielka walka wieczoru pomiędzy Maulerem i Rumble ! Jest to ciężka do typowania walka, w której widzę 2 scenariusze w obie strony. Rumble od wygranej walki z Davisem stał się jeszcze lepszym i ważniejszym zawodnikiem, będzie szukał swojej szansy uderzając mocnymi ciosami. Mauler to typ zawodnika wszechstronnego, który w walcę będzie myślał, punktował, obalał, jego szczęka jest na tyle mocna, aby przetrwać nawałnicę ciosów Johnsona, wygra ten pojedynek po ciężkim 5 rundowym boju.
Werdykt
Wygrana Gustafssona przez decyzję.

Konkursowy kupon na Maulera z kimś do spółki.
 
Last edited:
@SCStunner przypomniales mi ta walke, w sumie ogladalem ja bardzo dawno - dzisiaj powtorzylem - wnioski?
1. Gus na pewno nie obali tak AJ'a,
2. stojka na plus za KO, ale trafiany byl rowniez co mnie osobiscie 'cieszy' jesli chodzi o Twoj bet,
3. twarda szczeka Alexa na pewno nie pomoze Rumble'owi,
4. MIX IT KURWA UP ANTHONY!
5. Manuwa bedzie ciezkim przeciwnikiem dla Janka (to jak pracowal z dolu i wychodzil z tranzyszyn z Alexem - huh).

WAR AJ! :) #wogoleniejestemstronniczy

przede wszystkim - wydaje mi sie, ze wszyscy oceniaja Alexa przez pryzmat walki z JBJ'em (IMO duzy blad) ktora byla jego wystepem zycia. zobaczymy jak pokaze sie dzisiaj.
 
I niezależnie od wyniku walki Johnsona przynajmniej +700 złotych, Neil elegancko ogarnął, dobrze jest oglądać prelimsy kart UFC :>
EDIT: Też mam takie odczucie co do Gustafssona - ocenianie przez pryzmat walki z Jonesem. Klucz to footwork - liczę, że Anthony ogarnął ten aspekt i nie da się zaszachowac. WARRRR Rumble!
 
I niezależnie od wyniku walki Johnsona przynajmniej +700 złotych, Neil elegancko ogarnął, dobrze jest oglądać prelimsy kart UFC :>
EDIT: Też mam takie odczucie co do Gustafssona - ocenianie przez pryzmat walki z Jonesem. Klucz to footwork - liczę, że Anthony ogarnął ten aspekt i nie da się zaszachowac. WARRRR Rumble!

GOOD JOB!!! szczerze - nie wierzylem w ten pierwszy bet, brawo!
 
Nie grałbym Erokhina po takim kursie. Pesta jest naprawdę znacznie większy.
Erokhin vs Pesta
Kostia jest eksplozywnym fighterem o morderczym uderzeniu. Czech jest utalentowany, wyższy i ciągle się rozwija. Czuję, że może sprawić niespodziankę, jednak skoro trzeba typować poprawnie, to postawię na Erokhina przez nokaut.

Dzięki Viktor, hajs się zgadza. Pierwszy w życiu trafiony kurs ponad 4.0 (4.50). Chociaż może tak do końca utalentowany nie jest ... :p
 
Pytanie - ktoś z was grał Mousasiego przez KO na betsafe?

Tak.

gegarde.png
 
piłka i kosz mi siadły na taśmie ale dołożyłem do tego Davisa... by to chuj...
 
No ja pomyślałem, że Gegard wygra decyzją, lub poddaniem. Ale żeby Gegard, który jednak potężnego ciosu nie ma go położył? :O Szok.
 
Anthony Johnson to bestia :)
ktoś z Cohones nieźle zarobił dzisiaj ;)... Seery za 1000 i Johnson za 1000... zajebiście bo większość dzisiaj same wtopy...
 
@SCStunner gratulacje bo rozegrałeś to po profesorsku ;) mnie tylko Davis ujebał ale przez to plecy... ide spać. Dobrej nocy wszystkim ;)
 
Chaotyczne stawianie w czasie gali tylko powiększyło straty. Na szczęście na koniec coś jednak podkusiło żeby postawić więcej na Rumble'a i mniej więcej wyszło 0, uff.
 
A skądże, ten tytuł należy do @kiras . Seery wynikał bardziej z analizy, do Johnsona miałem takie swoje przeczucie. Czasami tak mam przed walkami, że po prostu jestem pewien, że wygra dany zawodnik. Zmyliło mnie to tylko raz, pamiętam dokładnie, Materla - Silva III, niby 150 zł, ale boli jak drzazga w fiucie, do dzisiaj. Ale teraz się udało, to się liczy panowie. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że swoje grono interesujących zawodników podczas analizy zawęziłem do trójki Musoke, Seery, Johnson i Musoke odpuściłem, co daje fajny akcent trafności analiz. Styczeń to dla mnie bukmacherski raj, +10000 złotych z hakiem, oby teraz nie nastąpiło coś w rodzaju bukmacherskiej bessy :D Na UFC 183 Diaza stawiamy, nie ? :>
 
Back
Top