Analiza kursów Betsafe - UFC on FOX 14: Gustafsson vs Johnson

Mirsad Bektic – Paul Redmond
Bektic lepszy o klase wiec musi to wygrac ,do tego paul nie robi wagi
Mirsad Bektic TKO

Viktor Pesta – Konstantin Erokhin
Kostia jak gladiator ,przewiduje KO
Konstantin Erokhin TKO

Nico Musoke – Albert Tumenov
Lubie Musoke ,dobrze radzi sobie w ufc mysleze wypunktuje ruska
Musoke dec
Dan Henderson – Gegard Mousasi
Nudny Gegard wypunktuje Dana
Gegard Mousasi decyzja jednogłośna

Alexander Gustafsson – Anthony Johnson
Alex idzie po pas i Antony napewno nie zablokuje mu tej drogi
Alex dec
kupon musoke
 
Mirsad Bektic – Paul Redmond
Bektić to wielki talent, łatwo rozprawi się z Redmondem.
Mirsad Bektic KO/TKO

Viktor Pesta – Konstantin Erokhin
Pesta nie jest gotowy na takiego przeciwnika, Konstantin powienien go znokautować.
Konstantin Erokhin KO/TKO

Nico Musoke – Albert Tumenov
Tumenov to świetny uderzacz. Musoke nie imponuje umejętnościami, średniak w każdym calu, brak techniki nadrabia sercem i warunkami fizycznymi. Jestem ciekaw w jakiej dyspozycji zobaczymy Alberta i to na niego postawię. Musoke ma dziurawa gardę i leżał na deskach już wielokrotnie.
Albert Tumenov KO/TKO

Dan Henderson – Gegard Mousasi
Jedyne co zostało Hendo to cieżka ręka, na jego nieszczęście Mousasi nie daje się trafiać a szczękę naprawadę wytrzymałą.
Gegard Mousasi DEC

Alexander Gustafsson – Anthony Johnson
Stawiam na to, że Gustaffson w rundach mistrzowskich skończy zmęczonego Rumbla.
Alexander Gustaffson SUB

Kupony na dziś:
Albert Tumenov 1.8 x 20zł
Andy Ogle 1.7 x 20zł
Gegard Mousasi dec 5.50! x 20zł

Dzięki Puczi za zwrócenie uwagi na ten kurs, ciekawe co z tego będzie.
 
Dan Henderson vs Gegard Mousasi
Flegmatyczny Gegard wypunktuje staruszka Hendersona. Emocji się nie spodziewam, ponieważ walczy Gegard!!!
Mousasi decyzja

Alexander Gustafsson vs Anthony Johnson
Jeżeli Alex nie da się ustrzelić w pierwszej drugiej rundzie, powinien pewnie wypunktować Amerykanina.
Walka over 2.5

Nico Musoke vs Albert Tumenov
Zaryzykuję Tumenova ale tylko dlatego, że mam wrażenie że jest lepszym uderzaczem.
Tumenov decyzja

Viktor Pesta vs Konstantin Erokhin
Liczę na ciężkie ręce Rosjanina.
Erokhin KO runda 1

Mirsad Bektic vs Paul Redmond
W tej walce widzę pewne zwycięstwo Bektica.
Mirsad Bektic tko

Kupon na Gustafsson vs Johnson over 2.5 + Erokhin + Bektic x 20zł
 
Dan Henderson vs Gegard Mousasi
Henderson z walki na walkę coraz słabiej wygląda, wiek swoje robi na ostatnich 5 walk tylko jedno zwycięstwo. Mousasi wygra tą walkę na punkty, będzie obalać i trzymać walkę w parterze.
Mousasi decyzja

Alexander Gustafsson vs Anthony Johnson
Jeśli Alex przetrzyma 1 rundę i nie da się znokautować to wygra tą walkę na punkty. Jonson z każdą kolejną rundą będzie opadać z sił.
Gustaffson decyzja

Nico Musoke vs Albert Tumenov
W tym starciu postawię na zwycięstwo Musoke przez decyzję. Na 4 stoczone walki w UFC przegrał tylko z Gastelumem ale i tak udało mu się urwać jedną rundę. Wydaję mi się, że będzie gorszy w stójce ale jest za to bardziej kompletnym zawodnikiem i będzie próbować obalać do tego walczy u siebie co da mu na pewno dodatkowej motywacji.
Musoke decyzja

Viktor Pesta vs Konstantin Erokhin
W tym starciu wygra Erokhin posiada mocne nokautujące uderzenie i załatwi sprawę już w pierwszej rundzie jak to ma w swoim zwyczaju.
Erokhin KO/TKO

Mirsad Bektic vs Paul Redmond
Typuję zwycięstwo Bektica jest lepszy od swojego przeciwnika w każdej płaszczyźnie. Redmond przegrał 4 walki w karierze z czego 3 przez poddanie. Wydaję mi się że zostanie poddany po raz kolejny.
Bektic poddanie

35 zł postawione na Bektic, Erokhin, Taisumov.

PS. szkoda że w typowaniu nie pojawiła się walka Krylov vs Nedkov ciekaw jestem jak by stawiali ludzie na forum.
 
Mam bardzo mało czasu wiec szybciutko

Mirsad Bektic – Paul Redmond
Bektić to duży talent powinien spokojnie pokonać Redmonda
Mirsad Bektic Ko

Viktor Pesta – Konstantin Erokhin
Pesta To jeszcze nie jest gotowy na taki pojedynek
Konstantin Erokhin Ko

Nico Musoke – Albert Tumenov
Tumenow jest dla mnie lepszym zawodnikiem
Albert Tumenov decyzja

Dan Henderson – Gegard Mousasi
Niestety zdaje mi się że Mousasi śpiącymi ruchami będzie omijał bomby i uda mu się wywalczyć decyzję.
Gegard Mousasi decyzja

Alexander Gustafsson – Anthony Johnson
Gustafson jest już na tyle doświadczony i ma mocną głowe że nie powinien paść pod ciosami Johnsona.
Alexander Gustaffson decyzja
 
dobra zagralem dwie kontry czyli henderson ko 9 za 20 i mousasi sub 15 za15zl innej opcji nie moze byc najprawdopodobniej gegard wygra decyzja i bedzie git ,bo juz chyba nie cofna zakladu

UFC on Fox 14: Gustafsson vs. Johnson

1Kupon:

1. Phil Davis - Ryan Bader Typ1 Kurs:1.4

2. Mirsad Bektic - Paul Redmond Typ1 Kurs:1.22

3. Viktor Pešta - Konstantin Erokhin Typ2 Kurs:1.39

AKO:2.37 Stawka:50

2Kupon

1. Nikita Krylov - Stanislav Nedkov Typ2 Kurs:2.12

AKO:2.12 Stawka:50

3Kupon:

1. Nico Musoke - Albert Tumenov Typ2 Kurs:2.2

2. Viktor Pešta - Konstantin Erokhin Typ2 Kurs:1.39

AKO:3.06 Stawka:30

4Kupon:

1. Neil Seery - Chris Beal Typ1 Kurs:2.45

AKO:2.45 Stawka:30


5Kupon:

1. Alexander Gustafsson - Anthony Johnson Typ1 Kurs:1.41

2. Andy Ogle - Makwan Amirkhani Typ1 Kurs:1.72

AKO:2.43 Stawka:30


6Kupon:

1. Dan Henderson - Gegard Mousasi (Gegard przez decyzje)

AKO:7.95 Stawka:180

Wygrana: Przegrana:

UFC on Fox 14: Gustafsson vs. Johnson

7Kupon:

1. Dan Henderson - Gegard Mousasi (Gegard przez sub)

AKO:15 Stawka:15


8Kupon:

1. Dan Henderson - Gegard Mousasi (Hendo prze KO)

AKO:9 Stawka:20
 
Mirsad Bektic sub.
Bektic wywodzi isę z dobrego klubu, niepokonany, ciekawy prospket, a Redmond zdaje sie, że niezbyt przygotowany do walki. Bektic powinien to skończyć przed czasem.
KONSTANTIN EROKHIN KO/TKO
Konstantin trafi słabszego Peste mocnym ciosem.


Musoke dec.
Z jednym groźnym ruskiem już sobie poradził i stawiam, że w tym wypadku też podoła. W końcu przyszłęm contenderowi Gastelumowi też napusł sporo krwi.
Gegard Mousasi dec.
Przy formie jaka obecnie prezentuje Hendo to właśnie Musasi ma wszelkie atuty by w montonnym, ale jednak skutecnzym obnażyć braki formy i wypunktować gasną legendę.
Anthony Johnsson KO/TKO
Nie twierdzę, że Gustaffson tego nie wygra, ale Rumble zrobił na mnie piorunujące wrażenie z Davisem, widać że teraz nadszedł jego prime, jest zapewne świadomy, że ta walka moze mu dać wieksze pieniadze rozgłos, może titleshota dlatego będzie odpowiednio zmotywowany.
 
Połapali się, ale fair by było z ich strony już utrzymać zakłady co już zostały postawione. Ale różnie to bywa. Ich dobra wola.
 
Ja na tą galę postawiłem tylko jeden kupon, skromnie na Badera. Dość dobrze wyglądał na ważeniu a szanse w tej walce oceniam 50/50
 
moga tez specjalnie pocekac do walki i jak musasi wygra przez dec to wycofaja ,a jak bedzie inne roztrzygniecie to przegramy kase
 
ja pamiętam ktoś tutaj wrzucał, że na bahu było na poddanie Pettisa w walce z Melendezem pond 20 złotych kursi(też zazwyżone mocnio) i wypłącili wygraną
Miejmy nadzieje, że betsafe też pokornie zaakceptuje swoją pomyłkę, tak czy inaczej powodzenia panowie i w walce i przy ewentualnym wyszaprywaniu wygranej bukmacherskim krwiopijcom
 
Bektic vs Redmond
Typ Bektic Tko, Bektic to mocny zawodnik, ktory nie pozwoli na nic rywalowi.
Erokhin vs Pesa
Typ Erokhin Tko, mocny sierp i po walce. Rusek ma kowadlo w lapie.
Musoke vs Tumenov - lubie walki Szweda, bo pozwala zarobic.
Typ Musoke Dec
Gegard vs Hendo - Gegardowi nudzi sie mma, ale hendo zbliza sie do emerytury. Typ Gegard Dec
Gus vs Rumble
Ciekawa walka, mocny boks mocne zapasy i fajerwerki w walce - to przez 3 rundy, pozniej bedzie brakowalo pradu Johnsonowi i Alex ubije go w parterze.
Typ Gustaffson Tko
 
Viktor Pesta vs Konstantin Erokhin
Erokhin jest dużo lepszym zawodnikiem, powinien bez problemu ustrzelić jakimś mocnym ciosem Pestę.
Erokhin przez TKO/KO.

Mirsad Bektić vs Paul Redmond
Bektić jest dużo lepszym uderzaczem i tu upatruje jego zwycięstwo. Do tego Redmond nie zrobił wagi, co jest kolejnym minusem na korzyść Bekticia.
Bektić przez TKO/KO.

Nico Musoe vs Albert Tumenov
Postawię tutaj na Tumenova. Powinien sobie Rosjanin dać radę, ale jak wygra Szwed, to nie będę ździwiony.
Tumenov przez decyzję.

Dan Henderson vs Gegard Mousasi
Podstawa dla Gegarda to unikać H-Bomb, a decyzja powinna wpaść na jego konto. Tak też postawiłem na kuponie.
Mousasi przez decyzję.

Alexander Gustaffson vs Anthony Johnson
Według bukmacherów Mauler jest zdecydowanym faworytem, ja od końca nie jestem tego pewien, co prawda jedyną możliwością wygrania dla Rumbla to mocny cios w 1-2 rundzie, co może się stać. Jednak stawiam na Maulera, przetrzyma pierwsze rundy punktując, a w rundach mistrzowskich nie będzie miał problemu żeby spokojnie punktować rywala.
Gustaffson przez decyzję.
 
Bektic vs Redmond
Bektic nie da rywalowi żadnych szans, zmiażdży go w każdej płaszczyźnie, nie mam wątpliwości, Bektic, TKO
Erokhin vs Pesta
Marnie wyglądają na papierze szanse Czecha, musiałby zrobić kolosalny postęp względem ostatniej walki żeby Erokhin go nie ubił. Obstawiam, że tak sie nie stało, Erokhin, TKO
Musoke vs Tumenov - na początku miałem stawiać na Nico, na ważeniu był sporo większy, ale po obejrzeniu jego walki z zapaśnikiem Yakovlevem zmieniłem zdanie. Tumenov trafi czymkolwiek - to wystarczy, Musoke ma szczękę z gówna. Tumenov, TKO
Mousasi vs Henderson - nie spodziewam się jakiejś niespodzianki, Gegard rozegra to na wolno i ugra 30-27 punktując w stójce. Mousasi, decyzja
Gustafsson vs Johnson - tutaj również zmieniłem zdanie co do wyniku kilka dni temu. Johnson to rzeźnik i jeśli zgodnie ze słowami Evansa podczas ważenia trenował podczas tego campu pracę na nogach z Henrym, to Alex ma pozamiatane, pozdro @baju . Gustafsson nie jest kims nie do trafienia, udało się to pare razy Manuwie, którego stójkowa technika i dynamika leży dla mnie dużo niżej od umiejętności Rumble'a. Jeżeli nie da Szwedowi wdrożyć taktyki Aliego, to okopie mu nogę lowkickami i w 3 rundzie trafi morderczą kombinacją podbródkowych i sierpów, które wyłączą prąd faworytowi publiczności. Johnson, TKO, 1000 x 3.60
Konkursowy kupon stawiam na Johnsona, moje główne typy to Neil Seery, 1000 x 2.72 i Rumble, 1000 x 3.60
Johnson & Seery.png
 
Viktor Pesta vs Konstantin Erokhin
Stawiam na pogromce Andryszaka, drugiego nie kojarze
Erokin 1 runda KO

Mirsad Bektić vs Paul Redmond
Bektić wygra to na lajcie jest bardzo dobrym strikerem
Bektić przez TKO/KO.

Nico Musoe vs Albert Tumenov
Nie kojarze ich stawiam na rosjanina
Tumenov przez decyzję.

Dan Henderson vs Gegard Mousasi
Gegard dostanie bombe od Hendo i będzie koniec walki, tak to widzę.
Henderson 3 runda KO

Alexander Gustaffson vs Anthony Johnson
Johnson wygra walke w podobnym stylu jak z Nougeirą. Obstawiam KO w 1 rundzie

i tak jestem na prawie ostatnim miejscu to mogę zaszaleć
na Betsafe Hendo za drobne pójdzie
a tak główne typy to Neil Seery i Nedkov u buków
pozdro
 
Witam wszystkich, lecimy z typami:

Dan Henderson vs Gegard Mousasi
Henderson w średniej, wydaje mi się że będzie zmęczony. Wygra 1 rundę a 2 i 3 będzie dra Gegarda.
Mousasi, decyzja

Alexander Gustafsson vs Anthony Johnson
Alex ma moc. Pokazał to w walce z Jonesem. Anthony w 205 wygląda świetnie, ale Alexander ma papiery na przyszłego mistrza. Obstawiam TKO
Gustaffson, TKO

Nico Musoke vs Albert Tumenov
Wydaje mi się, że Tumenov będzie próbował powalić "weselniakami" Musoke. Jednak Nico przetrwa napór i mimo to przegra przez decyzję ;)
Tumenov, decyzja

Viktor Pesta vs Konstantin Erokhin
Erokhin bije niesamowicie mocno. Wróżę pierwszą porażkę przez nokatu w karierze Viktora.
Erokhin, TKO

Mirsad Bektic vs Paul Redmond
Bektic jest lepszy w każdej płaszczyźnie. Obstawiam, że zdominuje Paula i wygra przez TKO w 2-3 rundzie.
Bektic, TKO

I tradycyjnie kuponiki:
Zdarzenie Kursy Data
1. Dan Henderson - Gegard Mousasi
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Method of victory MMA, Zakład złożony na: Zawodnik 2 wygrana przez decyzję sędziowską
7.95 2015-01-25 02:40
PreMatch.expand-icons-minus.png
pojedynczy / pojedyncze

Kombinacja Stawka Kursy Status zakładu Wypłata
1 35.00 7.95 Open 0.00
Zdarzenie Kursy Data
1. Nico Musoke - Albert Tumenov
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.80 2015-01-25 00:40
2. Mirsad Bektic - Paul Redmond
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.13 2015-01-24 23:00
PreMatch.expand-icons-minus.png
podwójny / podwójne

Kombinacja Stawka Kursy Status zakładu Wypłata
1-2 30.00 2.03 Open 0.00
1. Alexander Gustafsson - Anthony Johnson
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.36 2015-01-25 03:00
2. Phil Davis - Ryan Bader
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.40 2015-01-25 02:20
PreMatch.expand-icons-minus.png
podwójny / podwójne

Kombinacja Stawka Kursy Status zakładu Wypłata
1-2 30.00 1.90 Open 0.00
1. Nikita Krylov - Stanislav Nedkov
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
2.01 2015-01-24 23:40
PreMatch.expand-icons-minus.png
pojedynczy / pojedyncze

Kombinacja Stawka Kursy Status zakładu Wypłata
1 20.00 2.01 Open 0.00
1. Andy Ogle - Makwan Amirkhani
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.70 2015-
01-25 00:00
2. Neil Seery - Chris Beal
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Bet Type: Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
2.50 2015-01-24 22:00
PreMatch.expand-icons-minus.png
podwójny / podwójne

Kombinacja Stawka Kursy Status zakładu Wypłata
1-2 11.34 4.25 Open 0.00


Powodzenia wszystkim!
Natural!
 
Ja Nikittę Krylova postawiłem jeszcze na podbicie kuponu, wydaje mi się , że kondycyjnie powinien w tej walce pokonać Nedkova , który na ważeniu słabo się prezentował, a do tego na ważeniu wspominali, że jest w związku z jakąś politykierką to wychodze z założenia , że brakuje mu ambicji i młody Ukrainiec poradzi z nim sobie jak nie dostanie w pierwszej rundzie nokautującego ciosu.
 
Dan Henderson vs Gegard Mousasi
Henderson już chyba nie ten wiek. Jak nie ustrzeli to nie wygra.
Mousasi, decyzja,

Alexander Gustafsson vs Anthony Johnson
Tu podobnie, jak Johnson nie ustrzeli to przegra na punkty.
Gustaffson, decyzja,

Nico Musoke vs Albert Tumenov
Myślę że Tu menu znowu coś trafi
Tumenov, TKO, powyżej 1,5 rundy

Viktor Pesta vs Konstantin Erokhin
Erokhin bije niesamowicie mocno. Wróżę pierwszą porażkę przez nokatu w karierze Viktora.
Erokhin, TKO, poniżej 1,5 rundy

Mirsad Bektic vs Paul Redmond
Bektic jest lepszy w każdej płaszczyźnie. Obstawiam, że zdominuje Paula i wygra przez TKO
Bektic, TKO, poniżej 1,5 rundy

kupon m.in. na Tumenova
 
Zapis o 1,5 rundy, 2,5 rundy usunąłem kilka minut po publikacji analiz - nie będą się liczyć do tego typowania.
 
Nedkov powinien sobie poradzić. Pyknąłem parę stówek na niego ;-) Zastanawiam się nad Baderem.
 
Back
Top