Amatorski debiut użytkownika Born2kill.

Status
Not open for further replies.
Jeśli kaczka troluje to powinien tym razem dostać bana... na zawsze. Mówię poważnie, to na prawdę byłby niesmaczny żart.


Ludzie chcą nieznanemu chłopakowi pomóc w realizacji marzenia, a jakiś skurwiel siedzi za monitorem i cieszy mordę. To byłoby zupełne przegięcie pały. I wyjebacie kaczki stąd na zawsze byłoby jedyną rozsądną decyzją. Pozdrawiam
 
I tak już wszystko łykacie. Niby zefir88 to też moje konto. Kalogero - również, to pewnie B2K także ;-)



Matrix normalnie.



@Messiu - nie przeginaj pałki



Ps. Tez pisałem , że chętnie podszkole B2K-la przeca
 
Kaczka, nie siej proszę dezinformacji po raz kolejny. Kaczka41 to nie Born. Informacja zweryfikowana. Prosze również już nie ciągnąć tego tematu.
 
Tomaszu, co takiego jest w użytkowniku kaczka41, że pozwala mu się na takie na nie inne zachowanie? Jeśli nie chcesz zaśmiecać tego tematu, chętnie założę osobny. :-)
 
I chciałem walnąć jednego posta odpowiadając na to co od nocy zaistniało i dałem Wstecz...Załamka, gdy nie chcę znowu tu tyle siedzieć. Na wstępie nie dziwić się tylko potem, że temat ma tyle postów, jak tu i inne dyskusje się toczyć będą ;-)))



W skrócie. Ejdiem. Twój brat to kot. co prawda 75kg, ale ma argumenty, żeby działać dalej. Powodzenia. Czechy od wybrzeża Polski kawał drogi. Płock dość jednak też. Patrząc na kolejne lokalizacje mam tylko większe wrażenie jak North-West jest pomijany nieco. Pyrzyce z 66kg najniżej i zgłoszeniem od trenera/kierownika klubu i podbitą pieczęcią klubową...Szczecin i AB to turniej i to dla dość szerszej masy ludzi, byle by nie mieli zawodowej walki MMA. Ja chciałbym przejść przez próg póki co, nie skakać przez poprzeczki jednak. Sami widzicie, że teoretycznie szanse mam nieduże :-)



Co mogę na tą chwilę zrobić? Wyleczyć się prywatnie po prostu, bo w innym wypadku termin mam 29.01.2015. Najważniejszy byłby dla mnie chyba skuteczny transport, żeby nie tłuc się pół doby pociągiem. Auto lub przejażdżka parogodzinna i najlepiej bezprzesiadkowa wg mnie wchodzi w grę. Treningi. W Berserkerach 100 bezzwrotne wpisowe i 120zł normalna opłata miesięczna. Tyle, że tam nie ma MMA, a Combat systemy i BJJ. Odżywki niemiałbym nic przeciw. Z 10 lat stosowałem kreatynę, glutaminę Olimpu, węglowodanowo-białkowe Olimpu i Weidera. Teraz raczej jakieś witaminy i na wytrzymałość by się przydały. Z resztą z racji braku flyweight gdziekolwiek jakbym przybrał z 3 kg, ale nieprzeszkadzające to by źle nie było, ale chyba metabolizm mi nie pozwala, gdy się w ogóle ruszam...



Tomek, wciąż liczę na odpis na maila ;-) Jakby co to mailować Panowie z jakąś prywatą większą. Co prawda dziś będę nieosiągalny, muszę naprawić rower i wracam na galę, a chce dziś pomachać trochę sztangą i sztangielkami na przydatne partie :-)



PS: Jak macie tu wchodzić i się spinać to nie ma sensu :-) Temat raczej powinien powodować ewentualnie uśmiech, choć rozumiem, że komuś może być chu*owo, że ktoś oferuje pomoc komuś takiemu, a nie jemu.. Niech piszą pomocni, coś mający do powiedzenia sensownego, przydatnego. Pozdro!
 
EHhhhhhhhhhh. Tak to na pewno spisek.



Napisałem wyraźnie "proszę nie ciągnąć tego tematu". Skasowałem więc wszystko po moim wpisie. Każda dyskusja o Kaczke kończy się pięcioma stronami syfu i kłótni tych chcących go zbanować i tych, którzy uważają, że nie robi nic złego. A ja już mam dosyć tego. Gdyby nie ograniczenia silnika Cohones już dawno by była opcja ignorowania i problem na zawsze by się skończył.



Born wieczorem Ci odpiszę.
 
Męczy mnie ten temat już...



Cel osiągnięty, Comber udowodnił, że Urodzony2killogramy nie ma zamiaru stoczyć żadnej walki.



Dziękuję dobranoc.
 
Miał być debiut Borna w MMA a okaże się, że debiut będę miał ja z ekipą krakowską na zlocie. Ironia losu.
 
Wchodzę w temat, bo patrzę, jak od wczoraj 7 stron powstało, to fajna sprawa jest opisywana.

Rozczarowanie jednak. Bo to jakiś staroć.
Jak już otworzyliście,to przeczytałem 2 strony i siódmą. Nie znam faceta,ale mógł spróbować. Wszystko opłacowne, zasponsorowane, zareklamowane.
Może dajcie mu drugą szanse jeszcze.
 
Wchodzę w temat, bo patrzę, jak od wczoraj 7 stron powstało, to fajna sprawa jest opisywana.

Rozczarowanie jednak. Bo to jakiś staroć.
Jak już otworzyliście,to przeczytałem 2 strony i siódmą. Nie znam faceta,ale mógł spróbować. Wszystko opłacowne, zasponsorowane, zareklamowane.
Może dajcie mu drugą szanse jeszcze.
Nie zaczynaj, bo możesz skończyć jako przeciwnik kolegi, a Born to BESTIA, Łajt bist.:fly:.
 
Pali zeby lepiej mu sie spalo po morderczych piwnicznych kulankach takze wie co robi, wszystko jest dokladnie przemyslane i rozplanowane.
#MaszynaDoZabijania
 
BornBGC!
A chwila, chwila, on akurat "walczył" :lol:

Ten temat jest akurat bardzo zabawny :)
 
Nie sądziłem, że ktoś go jeszcze odkopie. Poza tym, że swego czasu był zamknięty po prostu przez Marcina po jego tekście, który mnie wtedy akurat wkurwił.
Bo plany były inne i były prawdziwe, ale plany mają to do siebie, że się zmieniają, a ludzie rozmyślają i wybierają inną drogę życia :)

A tak poważnie to UFC się rozwadnia, sponsorów ucinają, każą się spowiadać gdzie i co się robi. Nie było sensu się starać ;)

Tak czy inaczej, za dobry hajs bym zawalczył nawet jutro, ale dobrego hajsu nigdy bym raczej nie zobaczył z tytułu walczenia, więc trzeba poświęcić się temu co go daje :)

Temat do zamknięcia ponownego jak dla mnie :) Pozdro dla dobrych ludzi z forum, którzy szczerze chcieli pomóc.
 
Nie sądziłem, że ktoś go jeszcze odkopie. Poza tym, że swego czasu był zamknięty po prostu przez Marcina po jego tekście, który mnie wtedy akurat wkurwił.
Bo plany były inne i były prawdziwe, ale plany mają to do siebie, że się zmieniają, a ludzie rozmyślają i wybierają inną drogę życia :)

A tak poważnie to UFC się rozwadnia, sponsorów ucinają, każą się spowiadać gdzie i co się robi. Nie było sensu się starać ;)

Tak czy inaczej, za dobry hajs bym zawalczył nawet jutro, ale dobrego hajsu nigdy bym raczej nie zobaczył z tytułu walczenia, więc trzeba poświęcić się temu co go daje :)

Temat do zamknięcia ponownego jak dla mnie :) Pozdro dla dobrych ludzi z forum, którzy szczerze chcieli pomóc.

Born, dobrze, że z dystansem podchodzisz bo nit na pewno nie chce Cie obrażać tylko życzliwie się śmieje :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top