Amatorski debiut użytkownika Born2kill.

Status
Not open for further replies.
Nie masz nic do powiedzenia to nie pisz, a to już trzeci taki post w tym wątku...A takie teksty o kimś nieznanym z sytuacji wymagających odwagi i zwłaszcza w internecie to gimbaza, nie pasuje nawet mi do Ciebie ;)
Czytajac Twoje posty i probujac zrozumiec ich sens (co jest utrudnione przez skladnie) dochodze do wniosku, ze jezyka polskiego rowniez uczyles sie samemu w piwnicy.
 
Ta? A gdzie ten hajs, o którym pisałeś? :D Kto się zesrał ten się zesrał :D Hajsu na koncie nie mam, nie ma rywala, miejsca walki, więc i przygotowań ;)
Chuj, nie mam czasu na to pisanie nonstop już, a rzeczowych postów, odpowiedzi na pytania prawie zero.

Same kozaki z wielkim ego na forum, ale walczyć to ja mam ;D Ciekawa sprawa :)
Krowa która dużo muczy mało mleka daje.
 
z Kaczka mozesz sie sprobowac, chlop upierdoli sobie rece i nogi to moze wage zrobi :smile: jeszcze nic pewnego ale moze sie uda
 
Born, ale że obsrałeś zbroję, kiedy dowiedziałeś się, że faktycznie możesz zawalczyć nie wydając na to pieniędzy to fakt. Przecież jakiś czas temu pisałeś w każdym wątku, że chciałbyś się zmierzyć z tym, tym i jeszcze tamtym, a po wpisie Combera coś ta twoja pewność zniknęła. Teraz masz nowe, kosmiczne wymagania licząc po cichu w swojej piwnicy, że nikt ich nie spełni. Założę się, że i tak odpuściłbyś, gdyby hajs się znalazł.
Założę się o kolejne 5k i będę miał 10k.
Co ja pisałem niby? Jeśli już to o zawodnikach, których sam oglądam, a to jasne, że nikt z takimi nie da szans walki.

Kiedy była sytuacja, że mógłbym zawalczyć nie musząc wydać pieniędzy?

Porównujesz sytuacje, gdy chciałem sobie po cichu pojechać na zawody któregoś razu do występu, o którym tu wszyscy wiedzą i będą czekać w większym stopniu na moją porażkę ;)? Comber jebnął temat, który dużo namieszał w tych planach. Nie jestem w stanie powiedzieć co byłoby jakby nie powstał, bo czasu nie cofnę. Musiałem jednak zacząć zarabiać regularnie i nie w głowie mi było poświęcanie czasu na większy trening i wciąż nawet jeśli niepłatny to darmowy pod kątem zarobku start. W dodatku zjebały mi się oba "biodra" i okrężne high kicki są w tej chwili niemożliwe w moim wykonaniu. W walce ich brak to trochę chujnia, a w życiu i innych sportach daje radę.

A świat i życie się zmienia, sytuacja życiowa też, ale czemu ja to kurwa tłumaczyć muszę jakbym pisał do ludzi, których życie ogranicza się do internetu? :-/ Normalni ludzie, z problemami, obowiązkami człowieka w moim wieku powinni zrozumieć, że są priorytety i te mniej istotne sprawy.

@Masu "Krowa która dużo muczy mało mleka daje." ależ mi to pasuje do Ciebie. Rozkręciłeś, a nic z siebie nie dałeś, a i sam zawalczyć z kimś swojej postury nie chcesz dla dobra mma ;)

PS: Weź ktoś zamknij ten temat i przypierdol temu, który go odblokował przy okazji. Skończyły się jaja.
 
Born już w podstawówce widzieliśmy takich kolesi jak ty, którzy zawsze znajdą głupią wymówkę żeby nie iść na solo. Cienias
Solówki to ja rozpoczynałem, więc gówno wiesz, a się wypowiadasz jakbyś znał mnie z życia. Zastanów się nad sobą. Cześć.

@MMAkłowicz wiesz, bez tego można żyć, uprawiać sporty, ale pod MMA, gdy kiedyś to była jedna z Twoich mocniejszych broni jednak wypadałoby "zreperować", a ja nie mam na to czasu. MMA raczej by tego wymagało też.

PS: Wypierdalać jebani maruderzy jak nie macie nic poważnego do napisania w tym temacie.
 
Solówki to ja rozpoczynałem, więc gówno wiesz, a się wypowiadasz jakbyś znał mnie z życia. Zastanów się nad sobą. Cześć.
Witam. Boisz się solówek. W mieście pewnie śmieją się z ciebie bo pękałeś nawet do gości w okularach.
 
Dzięki Masu, że na zakończenie opowiedziałeś mi swoją historię i jak Cię odbierają w Krakowie.
Kurwa, dorosły facet, a zachowuje się jak nastoletni napinacz internetowy. Nie pojmę. Wyskocz sobie do kogoś podobnego Tobie, a nie się przypierdalasz.
Zwłaszcza, że temat nabrał kolorytu przez Twój tekst, sprowokowałeś, a potem wyjebka i teraz szydzisz. Pierdolę taką dyskusję. Dziecinada.
@Grzechu czy ktokolwiek, proszę.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top