Amatorski debiut użytkownika Born2kill.

Status
Not open for further replies.
Born, dobrze, że z dystansem podchodzisz bo nit na pewno nie chce Cie obrażać tylko życzliwie się śmieje :)
Oj, na pewno są i tacy, którzy chcą obrażać i obrażali (o ile obrazą może być wypowiedź w internecie;]). Na forum na bank. Na żywo jakoś nikt tego nie robi, a i powodu nie ma :) W każdym razie wkurwiały mnie pewne niedowierzania, że w ogóle chcę. Temat nie był też moim pomysłem, kto wie czy nie pokrzyżował tych planów, bo doprowadził do różnych wniosków i oczekiwań innych osób poza mną samym ;)
Ostatecznie - nie ma sensu się bić (zwłaszcza za pół-darmo), chyba, że nie masz innych możliwości w życiu. Ja miałem i wciąż mam, a dla tego sportu pozostanę pasjonatem i kibicem.

@Masu ciężko od ręki w sumie powiedzieć. Z 5 tysi za walkę pewnie byłoby sensownym minimum, żeby z tego żyć ;)
 
Oj, na pewno są i tacy, którzy chcą obrażać i obrażali (o ile obrazą może być wypowiedź w internecie;]). Na forum na bank. Na żywo jakoś nikt tego nie robi, a i powodu nie ma :) W każdym razie wkurwiały mnie pewne niedowierzania, że w ogóle chcę. Temat nie był też moim pomysłem, kto wie czy nie pokrzyżował tych planów, bo doprowadził do różnych wniosków i oczekiwań innych osób poza mną samym ;)
Ostatecznie - nie ma sensu się bić (zwłaszcza za pół-darmo), chyba, że nie masz innych możliwości w życiu. Ja miałem i wciąż mam, a dla tego sportu pozostanę pasjonatem i kibicem.

@Masu ciężko od ręki w sumie powiedzieć. Z 5 tysi za walkę pewnie byłoby sensownym minimum, żeby z tego żyć ;)
@cohones zrzuta? Płacimy po walce jak dojdzie kasa z biletów.
 
@cohones zrzuta? Płacimy po walce jak dojdzie kasa z biletów.
Heheh, no tak, ale teraz co. Dostałbym 5k za walkę uliczną z losowo wybranym rywalem? Ja bym wolał jednak na gali, wg zasad i wagi :D A galę trzeba zorganizować itd. ;)
Chyba, że ktoś zaproponuje pomysł np. KSW dodając, że gaża będzie ze zbiórki, a oni tylko to pokażą. Przy okazji mieliby mały freak-fight jako, że dość popularny jestem na forum :D Dobra, bez jaj :)

@halibut, ja mam mam wyjebane i też się chętnie pośmieję ;) Jak pisałem, temat dla mnie do zamknięcia był, ale w sumie jak nie ma gdzie pisać w podobnym tonie to można i tu :D Ale nie wycofałbym się jakby ktoś za walkę chciał dać sensowną sumę. Bo niby czemu? Dobry pieniądz "zawsze w cenie" :)
Ciekawe swoją drogą ile dostał taki Bonus za jego debiut :D
 
Heheh, no tak, ale teraz co. Dostałbym 5k za walkę uliczną z losowo wybranym rywalem? Ja bym wolał jednak na gali, wg zasad i wagi :D A galę trzeba zorganizować itd. ;)
Chyba, że ktoś zaproponuje pomysł np. KSW dodając, że gaża będzie ze zbiórki, a oni tylko to pokażą. Przy okazji mieliby mały freak-fight jako, że dość popularny jestem na forum :D Dobra, bez jaj :)

@halibut, ja mam mam wyjebane i też się chętnie pośmieję ;) Jak pisałem, temat dla mnie do zamknięcia był, ale w sumie jak nie ma gdzie pisać w podobnym tonie to można i tu :D Ale nie wycofałbym się jakby ktoś za walkę chciał dać sensowną sumę.
Ciekawe swoją drogą ile dostał taki Bonus za jego debiut :D
Nie no zrobimy na gali w twojej wadze z innym debiutantem.
 
Nie no zrobimy na gali w twojej wadze z innym debiutantem.
Plus waga w dniu gali i sam nie wiem czy testy, bo jeszcze sam wpadnę :D Ale na fetę, koks i sterydy by mogły być :D Ciężko mi wierzyć w realizację tego, nawet jakbyś miał szczere chęci. Jednak nie widzę powodu by zaprzeczyć temu co pisałem. Co najwyżej bym zarobił, spełnił jakieś tam małe marzenie zawodowej walki, nawet jeśli dostałbym KO ;) Choć z rąk debiutanta to nie to co np. dostać od mistrza jak Mysz czy TJ/Cruz ;D Ale co to by było jakbym tą zorganizowaną walkę wygrał...;)
 
Ja chcę zarobić jakieś pieniążki.
Z tym że to będzie walka podobna do tej

EDIT: Tylko ja bym wygrał

No właśnie nigdy open mnie nie interesowało. Swoje początkowe "wyskoki forumowe" pamiętam zawsze opierałem na wg mnie dobrych warunkach jak na taką wagę ;) A czy byś wygrał? Sumita pewnie też był tego pewien :D No, ale nie przeczę, że by tak było.
 
No właśnie nigdy open mnie nie interesowało. Swoje początkowe "wyskoki forumowe" pamiętam zawsze opierałem na wg mnie dobrych warunkach jak na taką wagę ;) A czy byś wygrał? Sumita pewnie też był tego pewien :D No, ale nie przeczę, że by tak było.
No a ile ty ważysz? Bo ja ładny HW jestem :lol:
 
Born, moze z Bonusem BGC? KSW 34: Masa vs Szybkosc?

Po takich tematach, mam wrazenie, ze przy zapowiedzi Waszej walki, trafne bylyby slowa Goldberga: "Everything else is virtually the same"
 
Ja bym dla zaspokojenia chorej ciekawości zobaczył chętnie 4- osobowy turniej: @Born2kill , @Trzyha/Alibaba , @Renato Babalu i ktoś jeszcze, może @mahonek ? :chef: [kucharz nie hindus]
Sorry Mahon, chciałbym, żebyś ubił jednego trola, ale w finale kibicowałbym b2k ! Organizacja, sędziowie, stream... od czego mamy moderatorów? Forumowicze składają się kodami paysafecard.
Ja mogę dać dobry przykład i przelać aż 50 euro. :fro:
 
Ja bym dla zaspokojenia chorej ciekawości zobaczył chętnie 4- osobowy turniej: @Born2kill , @Trzyha/Alibaba , @Renato Babalu i ktoś jeszcze, może @mahonek ? :chef: [kucharz nie hindus]
Sorry Mahon, chciałbym, żebyś ubił jednego trola, ale w finale kibicowałbym b2k ! Organizacja, sędziowie, stream... od czego mamy moderatorów? Forumowicze składają się kodami paysafecard.
Ja mogę dać dobry przykład i przelać aż 50 euro. :fro:

Stary - patrz na to: wydarzenie obejrzy z 5 tys forumowiczów w necie. Czyli Manto ma już dobrą reklame. @defthomas działa i jest sponsor na organizacje transmisji.
My składamy się na nagrody - jak to turniej to niech będzie te 10 tys, może do podziału.
Każdy zadowolony i ma zysk: Manto i mmarocks za reklamę, my za widowisko i zaspokojenie ciekawości, zawodnicy bo gotówka do łapki.


A mówią, że zrobienie gali MMA jest trudne.
 
Stary - patrz na to: wydarzenie obejrzy z 5 tys forumowiczów w necie. Czyli Manto ma już dobrą reklame. @defthomas działa i jest sponsor na organizacje transmisji.
My składamy się na nagrody - jak to turniej to niech będzie te 10 tys, może do podziału.
Każdy zadowolony i ma zysk: Manto i mmarocks za reklamę, my za widowisko i zaspokojenie ciekawości, zawodnicy bo gotówka do łapki.


A mówią, że zrobienie gali MMA jest trudne.
WOW
Już się jaram, oby nikt nie doznał kontuzji !!
 
@halibut przestan prowokowac, kasztanie, nie nazwalbym siebie lewicowcem. Mam jakies lewicowe poglady, ktore znalazlbym u kazdego, nawet Korwina we wlasnej osobie.
 
Na zastępstwo będzie walka wagi ciężkiej. Wiadomo kto z kim z forum się tak nie lubi, że mogą w tej wadze walczyć. Ba, na ważeniu zrobimy dobry trash talk.
Będzie dobrze.
A i zawsze można wziąć trochę lewicowca, @Scurvol 'a i jakiegoś korwinowca.
Właśnie, tylu ludzi się tu nienawidzi. Panowie! Czasem trza dać se po mordzie na rozluźnienie!! To show jest skazane na sukces! Jaram się jak dzicz!
 
@halibut przestan prowokowac, kasztanie, nie nazwalbym siebie lewicowcem. Mam jakies lewicowe poglady, ktore znalazlbym u kazdego, nawet Korwina we wlasnej osobie.

Daj spokój, wszytko odbieracie jako prowokacje, co prowokacją nie jest tylko żartami mającymi swój kontekt w innych dyskujach
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top