UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2 (12.02.2022)

Na zakład charytatywny? Ja jak najbardziej.
Nieee, bardziej chciałem czysto dla zabawy całą "kolejkę" dla wszystkich i ja rozliczę na końcu i wyłonimy zwycięzce. W ten sposób chciałem ;) Zakład charytatywny innym razem, ale dobry pomysł.
To jak? Dajesz cała kolejkę? @Evo
 
  • Bones
Reactions: Evo
@defthomas @Cloud

Chłopaki, naprawdę brak Wam jaj żeby zbanować tego Sugara? Kilku względnie normalnych userów poleciało na stałe za jakieś pierdoły, a ten pracuje na to odkąd się zarejestrował i nadal tu robi burdel.
Może po raz kolejny wystarczy, że obieca Wam, że już nie będzie? Trochę powagi. Rozpierdalał newsy a teraz z braku laku, jak widać - robi syf w tym dziale.
.

Spokojnie. Dostał perma. Na forum nie ma już ani 99picksa ani Sugara. Tekst o braku jaj zbędny :) nie boimy się banować ludzi na własnym forum, jeśli zasłużą :)
 
Spokojnie. Dostał perma. Na forum nie ma już ani 99picksa ani Sugara. Tekst o braku jaj zbędny :) nie boimy się banować ludzi na własnym forum, jeśli zasłużą :)
Czasem trzeba dosadnie, jednak reakcji pozostaje przyklasnąć. Wreszcie. Dobrej nocy.
:antonio:
 
Nieee, bardziej chciałem czysto dla zabawy całą "kolejkę" dla wszystkich i ja rozliczę na końcu i wyłonimy zwycięzce. W ten sposób chciałem ;) Zakład charytatywny innym razem, ale dobry pomysł.
To jak? Dajesz cała kolejkę? @Evo
Wpisz co podałem, reszta typów tak samo jak Ty.
 
Wpisz co podałem, reszta typów tak samo jak Ty.
Kiedyś pamiętam jak na fortunie grałeś częściej to miałeś taką fajną taśmę z poddaniem Jaynesa i coś jeszcze, chyba dobrze pamiętam? Fajna sumka wtedy za drobne Ci się trafiła. Już nie grasz takich taśm chyba nie?
 
Kiedyś pamiętam jak na fortunie grałeś częściej to miałeś taką fajną taśmę z poddaniem Jaynesa i coś jeszcze, chyba dobrze pamiętam? Fajna sumka wtedy za drobne Ci się trafiła. Już nie grasz takich taśm chyba nie?
Jakiś czas temu, jeszcze poświęcałem na bukmacherkę kilkanaście - kilkadziesiąt godzin miesięcznie. Obecnie bazuję raczej na tym co pamiętam, stawki znacznie niższe, zyski też. Gram dla zabawy stawkami dla mnie rekreacyjnymi lub ciut większymi na tzw. "pewniaki" - w moim odczuciu. Zwyczajnie mi się nie chce, bo za poświęcony czas na pełną analizę walk, średnio rzecz biorąc, więcej zarobię biorąc ew. nadgodziny w obecnej pracy. A że nadal oglądam wszystko na co mam ochotę i czas, bo to moje hobby od lat, to czemu nie zarobić choćby tych kilkunastu tysięcy złotych rocznie na kilka(względnie naście) flaszek ;)
 
Ostatnio ładnie weszło. Teraz też powodzonka ;)
Tobie również. Tym razem myśle ze będzie trudniej ze względu na to ze brunson może być łatwiejszym celem do ustrzelenie ale kurs zachęcił i widze tu większe szanse niż kursy wykazują :)
 
Tobie również. Tym razem myśle ze będzie trudniej ze względu na to ze brunson może być łatwiejszym celem do ustrzelenie ale kurs zachęcił i widze tu większe szanse niż kursy wykazują :)
tylko to grasz?
 
Będzie leżał na plecach przez całą walkę.
Być może. Alvarez wywarł na mnie duże wrażenie w walce z Moisesem, Tsarukyan to mogę być za wysokie progi ale chłopak z hiszpani ma świetne warunki fizyczne jak na wagę lekką oraz jest wszechstronnym finisherem który do walki z Thiago uważany był tylko za sprawnego grapplera.
 
Być może. Alvarez wywarł na mnie duże wrażenie w walce z Moisesem, Tsarukyan to mogę być za wysokie progi ale chłopak z hiszpani ma świetne warunki fizyczne jak na wagę lekką oraz jest wszechstronnym finisherem który do walki z Thiago uważany był tylko za sprawnego grapplera.
Progres zrobił ale to nie ta liga.
 
Ostatnio w 1 rundzie prawie go znokautował Greg Hardy i gdyby na jego miejscu był ktoś kto ma chociaż dwucyfrowe IQ, zakończyłby to wtedy... Greg ma jednocyfrowe więc ruszył z szarżą jak Prachnio na Alveya kiedyś i nadział się na kontrę :neildegrassewhoa:
Nie mówię, że Lewis nie znokautuje, ale na moje to nie będzie 1runda
 
Lewis wygra w 1r/nie @1.31
Tuivasa nie powinien dać się ustrzelić w 1r
Lewis walczy charakterystycznie, zaczyna raczej wolno wyczekując momentów gdzie gwałtownie rusza. To nie jest atrakcyjny bet patrząc przez pryzmat kursu oraz tego że obydwoje lubią wchodzić w wymiany co przy takiej sile może skończyć się nokautem w każdej chwili.
 
Lewis walczy charakterystycznie, zaczyna raczej wolno wyczekując momentów gdzie gwałtownie rusza. To nie jest atrakcyjny bet patrząc przez pryzmat kursu oraz tego że obydwoje lubią wchodzić w wymiany co przy takiej sile może skończyć się nokautem w każdej chwili.
Niby tak, ale Tuivasa chcąc iść wyżej i dalej, nie będzie się chciał otwierać od razu bo wie że Lewis ma czym przyjebać i w drugą stronę. Tuivasa nauczkę ma jak wspomniał Andrzej po Hardym.
 
Niby tak, ale Tuivasa chcąc iść wyżej i dalej, nie będzie się chciał otwierać od razu bo wie że Lewis ma czym przyjebać i w drugą stronę. Tuivasa nauczkę ma jak wspomniał Andrzej po Hardym.
To czy Kiełbasa pobrał nauczkę to się jeszcze okaże bo jego również nie posądzałbym o nadmierne IQ :awesome:
 
Z każdym typem można polemizować :wink: A Ty w weekend live czy jakiś kupon szykujesz?
Sam nie wiem, myślę o Lewis+Cannonier+Adesanya... ale jak na Izraela do soboty jeszcze spadnie kurs to go sobie daruję. Czy na live to nie wiem, zależy co będę robił w sobotę :jjsmile:
 
Niby tak, ale Tuivasa chcąc iść wyżej i dalej, nie będzie się chciał otwierać od razu bo wie że Lewis ma czym przyjebać i w drugą stronę. Tuivasa nauczkę ma jak wspomniał Andrzej po Hardym.
To nie dziala w ten sposób w przypadku Tuivasy, jest to człowiek który kocha napierdalankę i mówi o tym otwarcie. Bardziej Lewis może początkowo unikać wymian w co szczerze wątpie, to będzie klasyczny stand and bang.
 
To nie dziala w ten sposób w przypadku Tuivasy, jest to człowiek który kocha napierdalankę i mówi o tym otwarcie. Bardziej Lewis może początkowo unikać wymian w co szczerze wątpie, to będzie klasyczny stand and bang.
Znasz się lepiej, może masz racje ;)
ps. Analiza trwa czy kupon na weekend już sklejony? :)
 
Co ty tak każdego pytasz o te kupony, nie uważasz że to trochę desperackie?

Niczego się nie nauczysz biorąc gotowce od ludzi.
Przecież sam już skleiłem swoje... Pytam tak po prostu jak Andrzeja.
Zapytałem czy masz już ogarniety kupon, a nie czy podasz typy,albo co zagrałeś.
O nic już zapytać nie można...
 
ee, starego pryka nie obstawiam, chuj wie jaki wyjdzie do walki
1644443146486.png

ja stawiam 4x zarobiłem na tym starym pudle, dodam, że stawiałem zawsze przez decyzję, przeciwnik typowy przeciętniak

Edit: 5x zarobiłem, bo na Toma też stawiałem.
:beczka:
 
Nie lubię jego stylu kompletnie, a dowozi te decyzje skubany ostatnio :deniro:
No dowozi, dowozi ale właśnie dlatego go nie stawiam. Wyjdzie, będzie człapał w okół, udawał, że pracuje a później z kuponem w nerwach liczysz na sędziów, którzy też chuj wie co dzisiaj pili. Bez sensu.
 
Back
Top