UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2 (12.02.2022)

Szczerze mowiac to tak teraz sobie mysle ze jak on trenuje z Giga i moze cardio razem robia :awesome: to kurwa domy na Islam!
Dobry trop :mamed: :brainoverload:

Przewaga Rosjanina: Kondycyjna, Siłowa, Zapaśnicza. Nie widzę Dariusha w tej walce, jedyna opcja że trafi w punkt na szczenie lub za uchem a jest na to jakaś szansa bo Islam niepewnie czuje się w stójce.
 
Szukam typów na podwojenie na 12.02 i analizuje sobie i tak o Greenie pomyślałem. Powinien mieć przewagę w każdej płaszczyźnie a kurs ciekawy.
Może @Karwantes pomoże albo @Evo co podwoić na 12.02
No ja rozumiem. Nasrat może mieć przewagę w zapasach (chyba, że coś mi się pojebało i myślę o kimś innym) a Green to taki Diaz wannabe, te same ruchy, ten sam sposób walki więc może być przez to podatny na sprowadzenia. Ale tak sobie tylko myślę.
Wczoraj myślałem, że Barriault stłamsi fizyczne Chidiego... także ten.
 
No ja rozumiem. Nasrat może mieć przewagę w zapasach (chyba, że coś mi się pojebało i myślę o kimś innym) a Green to taki Diaz wannabe, te same ruchy, ten sam sposób walki więc może być przez to podatny na sprowadzenia. Ale tak sobie tylko myślę.
Wczoraj myślałem, że Barriault stłamsi fizyczne Chidiego... także ten.
Nie wiem czy Ty czy ktoś inny się śmiał jak Njoukani wygrał na DWCS a ja wtedy powiedziałem,że ciekawy zawodnik i zostałem wyśmiany,a według mnie on narobi trochę szumu.
 
Szukam typów na podwojenie na 12.02 i analizuje sobie i tak o Greenie pomyślałem. Powinien mieć przewagę w każdej płaszczyźnie a kurs ciekawy.
Może @Karwantes pomoże albo @Evo co podwoić na 12.02
Po co tak kombinować?
Zagraj Yan + Makchachev + Volkanovski i do kasy. Tylko jakaś katastrofa mogłaby ubić taki kupon. A że trzeba poczekać... Czasem warto.
+ kasjo do tego, zawsze pare groszy będzie więcej.
No ja rozumiem. Nasrat może mieć przewagę w zapasach (chyba, że coś mi się pojebało i myślę o kimś innym) a Green to taki Diaz wannabe, te same ruchy, ten sam sposób walki więc może być przez to podatny na sprowadzenia. Ale tak sobie tylko myślę.
Wczoraj myślałem, że Barriault stłamsi fizyczne Chidiego... także ten.
Pojebałeś, Nasrat nie jest zapaśnikiem i jeśli ktoś tu będzie miał przewagę w zapasach to będzie to Green.
 
Ja nie gram nic. Zupełnie. Fajna gala ale do oglądania.
W tym moim triplu nie widzisz faworytów i dużych szans na powodzenie? Whittaker raczej nie zagrozi, tym bardziej babcia Modafferi a Green powinien karty rozdawać więc..
 
W tym moim triplu nie widzisz faworytów i dużych szans na powodzenie? Whittaker raczej nie zagrozi, tym bardziej babcia Modafferi a Green powinien karty rozdawać więc..
Widzę dużo zagrożeń. W każdym z tych typów. Co nie znaczy, że nie wejdzie.
 
Widzę dużo zagrożeń. W każdym z tych typów. Co nie znaczy, że nie wejdzie.
Wiadomo, że coś może nie pójść, ale widzisz, choćby po tej gali, że np Bondar miał wszystko aby wygrać a tu niespodzianka.
 
+ kasjo do tego, zawsze pare groszy będzie więcej.

Pojebałeś, Nasrat nie jest zapaśnikiem i jeśli ktoś tu będzie miał przewagę w zapasach to będzie to Green.
Niestety Kasjo został ubity na wejściu. Można spróbować Meduzy w tym wypadku. Z KSW też coś można.

@Evo sądzisz, że Tsarukyan @1.33 da radę z Alvarezem @3.4? Kurs trochę niski, ale na ten moment Arman od początku bycia w UFC nie zawodzi. Z drugiej Alvarez ostatnio w łatwy sposób porobił Moisesa. Patrząc na walkę Armana z Makchevem widać, że słusznie jest faworytem, jednak Alvarez to kawał zawodnika jak na tą dywizję, który nie będzie się obawiać parteru. Dodatkowo pewnie znowu nie zrobi wagi co może mu dać znaczącą przewagę.
 
Dopiero będę ją rozpracowywał. Greena bym sobie darował, jeśli Bobby nie będzie w stanie kontrolować pozycji to widzę tu bliską walkę.
Ok. Wracam do grania tylko MMA i tripli, dubli. Mieliście rację, że inne granie nie ma sensu, ale teraz już definitywnie stawiam na MMA i typowo zysk, ale mała łyżeczka. Wiem, że to śmieszne już co pisze bo tak już pisałem 1000 razy,ale kasa potrzebna i trzeba szukać pieniędzy właśnie w sportach walki.
 
Wiadomo, że coś może nie pójść, ale widzisz, choćby po tej gali, że np Bondar miał wszystko aby wygrać a tu niespodzianka.
Tyle, że ja wcale bym nie skreślał Whittakera. Moim zdaniem ma argumenty, żeby to wygrać. Green/Haqparast to będzie prawdopodobnie sieczka w stójce na wyniszczenie, a babcia potrafi sprawić problemy (choćby Lee, Barber...) - ta O'Neill walczyła póki co z samym "szrotem". Granie ogórzyc po 1.25 to zupełnie nie moja bajka.
 
Niestety Kasjo został ubity na wejściu. Można spróbować Meduzy w tym wypadku. Z KSW też coś można.

@Evo sądzisz, że Tsarukyan @1.33 da radę z Alvarezem @3.4? Kurs trochę niski, ale na ten moment Arman od początku bycia w UFC nie zawodzi. Z drugiej Alvarez ostatnio w łatwy sposób porobił Moisesa. Patrząc na walkę Armana z Makchevem widać, że słusznie jest faworytem, jednak Alvarez to kawał zawodnika jak na tą dywizję, który nie będzie się obawiać parteru. Dodatkowo pewnie znowu nie zrobi wagi co może mu dać znaczącą przewagę.
Ja będę grał Tsarukyana. Dla mnie to jest ścisła czołówka i z nikim bym go nie skreślał (nawet w rewanżu z Islamem).
 
Niestety Kasjo został ubity na wejściu. Można spróbować Meduzy w tym wypadku. Z KSW też coś można.

@Evo sądzisz, że Tsarukyan @1.33 da radę z Alvarezem @3.4? Kurs trochę niski, ale na ten moment Arman od początku bycia w UFC nie zawodzi. Z drugiej Alvarez ostatnio w łatwy sposób porobił Moisesa. Patrząc na walkę Armana z Makchevem widać, że słusznie jest faworytem, jednak Alvarez to kawał zawodnika jak na tą dywizję, który nie będzie się obawiać parteru. Dodatkowo pewnie znowu nie zrobi wagi co może mu dać znaczącą przewagę.
Dla mnie 6 setnych nie robi dużej różnicy, sądze że Kasje można brać nawet po obecnym kursie.
Ok. Wracam do grania tylko MMA i tripli, dubli. Mieliście rację, że inne granie nie ma sensu, ale teraz już definitywnie stawiam na MMA i typowo zysk, ale mała łyżeczka. Wiem, że to śmieszne już co pisze bo tak już pisałem 1000 razy,ale kasa potrzebna i trzeba szukać pieniędzy właśnie w sportach walki.
Tylko żeby poszukiwanie kasy nie przerodziło się w utrate kasy. A co z ręczną?
 
Ok. Wracam do grania tylko MMA i tripli, dubli. Mieliście rację, że inne granie nie ma sensu, ale teraz już definitywnie stawiam na MMA i typowo zysk, ale mała łyżeczka. Wiem, że to śmieszne już co pisze bo tak już pisałem 1000 razy,ale kasa potrzebna i trzeba szukać pieniędzy właśnie w sportach walki.
To polecam olać grę na Fortunie przede wszystkim i tam dogrywać ew. tylko to, czego brak zagranicą. Podatek i ich marże żrą zysk.
 
To polecam olać grę na Fortunie przede wszystkim i tam dogrywać ew. tylko to, czego brak zagranicą. Podatek i ich marże żrą zysk.
Happy Hours jest w danych godzinach i przy triplach się opłaca. Gorzej ze singlami.
 
Za dużo stresu miałem przy tych meczach. Wolę walki analizować przy piwku i oglądać w nocy :beer: Pomożesz zarobić jakimiś typami, czy zdać się na siebie na 12?
Jeśli analizujesz walki pod wpływem twardego narkotyku jakim jest alkohol to już chyba wiem czemu nie wychodzi ci to najlepiej :DC: Popełniasz duży bład porzucając coś co ci dobrze wychodziło, zawsze można sprawdzać tylko wyniki meczów niekoniecznie go oglądając. A co do pytania - tu prawda stara - umiesz liczyć licz na siebie bo tylko tak dojdziesz do czegoś sensownego.
 
Back
Top