UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2 (12.02.2022)

Zadawałeś już to pytanie kilkukrotnie więc nie będę w kółko tego samego powtarzał - skorzystaj z wyszukiwarki, @Evo też już ci odpowiadał na to pytanie i kilku innych ludzi. Jeśli chodzi o mnie to dochodziłem do swego metodą prób i błędów jak podejrzewam większość typerów, kwestią jest tylko to czy się wykruszysz podczas tego procesu czy nie jednak zaznaczam że to nie jest biznes dla każdego i często warto odpuścić nież wpierdolić się później w kłopoty finansowe. Kluczowymi cechami są skrupulatność, cierpliwość i brak pazerności.
Dlatego już nie chce się wpierdolić, ale nie wiem jak zacząć aby zarabiać.
 
Na start to oczyść głowę i odłóż z wypłaty chociaż te kilka stówek. A później zacznij powoli stawiać tzw. izydorki bez podatku.
Gram na fortunie i powiem szczerze nie chce grać zagranicą, głowa oczyszczona a kilka stówek mam odłożonych tylko pytanie jak zacząć... 80 zł napisałem przykładowo
 
Gram na fortunie i powiem szczerze nie chce grać zagranicą, głowa oczyszczona a kilka stówek mam odłożonych tylko pytanie jak zacząć... 80 zł napisałem przykładowo

#TrudneSprawy #Polsat #Beka
 
  • Haha
Reactions: ;-)
Do Bartheza

Philips dał dupy w ostatniej walce kondycja mu wysiadła ale tym razem się odbiję bo to bardzo dobry zawodnik. Rojo nie jest zawodnikiem na poziomie UFC

Staram się nie grać kobiet ale O'Neill to świetny typ bo Roxi bić się nie potrafi

Adesanya po 1.34 to kiepski typ. Podzielam zdanie Evo Whittaker ma duże szanse wygrać to na punkty. Widzieliście co zrobili sedziowie w walce Strickland Hermanson. Dlaczego Whittaker miałby nie ugrać 3 rund. Pięknym typem w tej walce jest np 2.5 rundy po 1.5

Philips 1.3
O'Neill 1.28
Adesanya Whittaker + 2.5 rundy 1.35 1.5


Green też powinien ogarnąć
Green wygra przez decyzję

Green 1.6
Phillips 1.3

Green 1.6
O'Neill 1.28

Green 1.6
Adesanya Whittaker + 2.5 rundy 1.35 1.5

Adesanya Whittaker walka zakończy się na punkty powinien być kurs 2.0

Lewis wygra przez ko

Kupon od Evo jest naprawdę super pewny trzeba mieć poprostu cierpliwość
Makachev
Yan
Volkanovski
( Ja bym to tego dodał Tsarukyana )
 
Do Bartheza

Philips dał dupy w ostatniej walce kondycja mu wysiadła ale tym razem się odbiję bo to bardzo dobry zawodnik. Rojo nie jest zawodnikiem na poziomie UFC

Staram się nie grać kobiet ale O'Neill to świetny typ bo Roxi bić się nie potrafi

Adesanya po 1.34 to kiepski typ. Podzielam zdanie Evo Whittaker ma duże szanse wygrać to na punkty. Widzieliście co zrobili sedziowie w walce Strickland Hermanson. Dlaczego Whittaker miałby nie ugrać 3 rund. Pięknym typem w tej walce jest np 2.5 rundy po 1.5

Philips 1.3
O'Neill 1.28
Adesanya Whittaker + 2.5 rundy 1.35 1.5


Green też powinien ogarnąć
Green wygra przez decyzję

Green 1.6
Phillips 1.3

Green 1.6
O'Neill 1.28

Green 1.6
Adesanya Whittaker + 2.5 rundy 1.35 1.5

Adesanya Whittaker walka zakończy się na punkty powinien być kurs 2.0

Lewis wygra przez ko

Kupon od Evo jest naprawdę super pewny trzeba mieć poprostu cierpliwość
Makachev
Yan
Volkanovski
( Ja bym to tego dodał Tsarukyana )
Tsarukyana też gram. O czym już napisałem.
 
Wg mnie kursy w starciu Tsarukyan'a z Alvarezem są trochę przesadzone.Daje Armana faworytem ale @3.53 na Joela trochę nie rozumiem
 
Nie grałem dłuższy czas ale sobotnia gala fajnie się zapowiada i nie zgadzam się z głosami że nie ma tutaj czego wybrać z oferty UFC....

Przede wszystkim kursy atrakcyjne to Lewis ko i Bobby green na pkt... Tutaj przesadzi doświadczenie czarnoskórych zawodników.....nie powinni mieć problemów

Oprócz tego Israel... No ludzie Robert jest fajnym technicznym zawodnikiem ale pasa już w karierze nie zdobędzie.. No Way.. Ale +2,5 rundy też wygląda tutaj na dobry bet

Oprócz tego o Neil, Philips z niskich kursów i chyba po chylę się o typ nad Moicano... Koleś naprawdę ma zajebisty skill tylko coś nierówna ta kariera... W sobotę jego ręką jednak będzie w górze..
 
Nie grałem dłuższy czas ale sobotnia gala fajnie się zapowiada i nie zgadzam się z głosami że nie ma tutaj czego wybrać z oferty UFC....

Przede wszystkim kursy atrakcyjne to Lewis ko i Bobby green na pkt... Tutaj przesadzi doświadczenie czarnoskórych zawodników.....nie powinni mieć problemów

Oprócz tego Israel... No ludzie Robert jest fajnym technicznym zawodnikiem ale pasa już w karierze nie zdobędzie.. No Way.. Ale +2,5 rundy też wygląda tutaj na dobry bet

Oprócz tego o Neil, Philips z niskich kursów i chyba po chylę się o typ nad Moicano... Koleś naprawdę ma zajebisty skill tylko coś nierówna ta kariera... W sobotę jego ręką jednak będzie w górze..

Hernandes to placek, mocno przereklamowany, ale... Moicano jak nie sprowadzi, to spokojnie może to przerżnąć. Dodatkowo Amerykanin ma dwa ale niewygodne dla Brazylijczyka atuty: ciężkie ręce i przede wszystkim solidne bardzo defensywne zapasy.

Ja czekam na overy Lewisa z Tuivasą. Australijski Menel powinien przetrwać pierwszą rundę, a kurs powinien byc kolo dwójki.
 
Warto zagrać? Co myślicie?
 

Attachments

  • IMG_20220208_131045.jpg
    IMG_20220208_131045.jpg
    242.5 KB · Views: 72
Hernandes to placek, mocno przereklamowany, ale... Moicano jak nie sprowadzi, to spokojnie może to przerżnąć. Dodatkowo Amerykanin ma dwa ale niewygodne dla Brazylijczyka atuty: ciężkie ręce i przede wszystkim solidne bardzo defensywne zapasy.

Ja czekam na overy Lewisa z Tuivasą. Australijski Menel powinien przetrwać pierwszą rundę, a kurs powinien byc kolo dwójki.
Dodatkowo Moicano ma słaba szczękę,walka 50/50.

Lewis jest niezbyt aktywnym zawodnikiem,bedzie polował na jeden czysty cios.Tuivasa natomiast jest twardy i mysle ze over 1.5 rundy to dobry typ.
 
@defthomas @Cloud

Chłopaki, naprawdę brak Wam jaj żeby zbanować tego Sugara? Kilku względnie normalnych userów poleciało na stałe za jakieś pierdoły, a ten pracuje na to odkąd się zarejestrował i nadal tu robi burdel.
Może po raz kolejny wystarczy, że obieca Wam, że już nie będzie? Trochę powagi. Rozpierdalał newsy a teraz z braku laku, jak widać - robi syf w tym dziale.
.
 
Wells
Moicano
O'Neill
Ulberg
Lawrence
Perez
Arlovski
Knight
Rojo
Green
Brunson
Tuivasa
Adesanya

Ktoś chętny??? :beer:
 
:beer: Wells
Moicano
O'Neill
Ulberg
Lawrence
Perez
Arlovski
Knight
Rojo
Green
Brunson
Tuivasa
Adesanya

Ktoś chętny??? :beer:
Na zakład charytatywny? Ja jak najbardziej.
Biorę:
Vanderaa
Lewis
Cannonier
Philips
Grishin

A żebyś nie zbankrutował, to proponuję:
Wygrywa ten, który trafi więcej z tych typów. Celowo wybrałem 5, żeby wyłonić wygranego.
Jeśli przegram, wpłacam 5 dyszek. Jeśli wygram, Ty wpłacasz dwie. To jak?
:wink2:
 
Back
Top