UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2 (12.02.2022)

Za dużo stresu miałem przy tych meczach. Wolę walki analizować przy piwku i oglądać w nocy :beer: Pomożesz zarobić jakimiś typami, czy zdać się na siebie na 12?
Bez urazy barthez, ale moim zdaniem Ty nigdy nie zarobisz na bukmacherce długoterminowo, a już na pewno jeśli nie zmienisz myślenia - mam wrażenie, że grasz na siłę. Prosta rada: Nie ma nic wartego gry - nie graj. Żeby robić długoterminowo wyniki i ogrywać buka to albo trzeba poświęcać na to w chuj czasu (lub mieć ogromną wiedzę o tym na czym operujesz), albo... być cierpliwym i wybierać tylko najpewniejsze zdarzenia ew. ewidentne błędne wyceny. Ty się uparłeś na tego 12-go jak dziecko na lizaka.
Może faktycznie w Twoim wypadku lepiej odpuścić? A jeśli do tego dochodzi jeszcze stres to znaczy, że coś jest nie tak. Gra nie powinna stresować.
 
Bez urazy barthez, ale moim zdaniem Ty nigdy nie zarobisz na bukmacherce długoterminowo, a już na pewno jeśli nie zmienisz myślenia - mam wrażenie, że grasz na siłę. Prosta rada: Nie ma nic wartego gry - nie graj. Żeby robić długoterminowo wyniki i ogrywać buka to albo trzeba poświęcać na to w chuj czasu (lub mieć ogromną wiedzę o tym na czym operujesz), albo... być cierpliwym i wybierać tylko najpewniejsze zdarzenia ew. ewidentne błędne wyceny. Ty się uparłeś na tego 12-go jak dziecko na lizaka.
Może faktycznie w Twoim wypadku lepiej odpuścić? A jeśli do tego dochodzi jeszcze stres to znaczy, że coś jest nie tak. Gra nie powinna stresować.
Tylko w teorii nie raz wydaje się, że walka ciężka do gry, a w praktyce okazuje się łatwa walka i ciężko wywnioskować później czy warto czy nie. Stres jest jak ciągle się przegrywa, mi zależy na zysku.
 
Tylko w teorii nie raz wydaje się, że walka ciężka do gry, a w praktyce okazuje się łatwa walka i ciężko wywnioskować później czy warto czy nie. Stres jest jak ciągle się przegrywa, mi zależy na zysku.
Wnioskuj jak uważasz, ja Ci tylko dałem parę wskazówek. Poza tym po walce każdy mądry - jak już było widać jak wyglądała i ówczas ma się błędne przekonanie, że "tak myślałem a nie zagrałem". Tak to nie działa.
 
Wnioskuj jak uważasz, ja Ci tylko dałem parę wskazówek. Poza tym po walce każdy mądry - jak już było widać jak wyglądała i ówczas ma się błędne przekonanie, że "tak myślałem a nie zagrałem". Tak to nie działa.
Każda rada Twoja i innych da mi zawsze coś, więc wskazówki się przydadzą.
 
Bez przesady, zawsze cos się znajdzie :tysoncoffe:


Przeciętne patrząc przez pryzmat bardzo dobrych umiejętności zapaśniczych Brunsona choć zdaje się że trudno jest utrzymać go dłużej na ziemi.
Chyba przejde na fortune imo :frankapprove:

Na Brunsona bardzo dobry kurs a zagram chociaz zbyt czesto widzialem jak Brunson wylapywal haja i baj baj.. sam nie wiem
 
Kyler Philips vs Marcelo Rojo

Niby na papierze Philips powinien wygrać, ale patrząc na ostatnią walkę z Paiva gdzie nie wykorzystywał swojego potencjału, jego IQ nie było na wysokim poziomie, podejmował złe decyzje, nie wykorzystywał obaleń gdy były wskazane a do tego Philips to nie jest gość z chłodną głową a gdy Rojo narzuci presje bo to potrafi Philips może zacząć się gubić. Ciężko określić jakie tdd ma Rojo bo z nikim z UFC jeszcze nie walczył z solidnymi zapasami więc możliwe, że będzie obalany, ale też może się ładnie bronić tego nie wiemy. Rojo potrafi znokautować,ostatnio przegrał walkę z Jourdainem,ale wziął ją w zastępstwie także też go w jakiś sposób tłumaczy, jeśli pójdzie na całość, Philips może mieć problemy. Ta walka może iść w dwie strony a patrząc na kurs na Philipsa to nie zachęca.
Walka której nie gram, ewentualnie dla tych co mają trochę grosza kurs na Rojo teraz wynosi @4.06 na fortunie także kusi, ale ja ostatecznie odpuszczam.

Jeremiah Wells vs Mike Mathetha


Wells jest w tej walce faworytem i to nie przypadkowym, ostatnio znokautował Warleya Alvesa, jego siła w rękach jest duża, ale też ma czarny pas bjj i potrafi obalać. O przeciwniku zbyt dużo nie wiemy, ale patrząc na karierę nie sądzę aby tu zagroził Wellsowi.
Uważam ,że w tej walce wygra Wells, który jest bardziej kompletnym zawodnikiem, który będzie rozdawał karty w każdej płaszczyźnie, ale czy na niego postawię to się jeszcze zastanowie.
Jeremiah Wells @1.40


Douglas Silva de Andrade vs Sergey Morozov


Douglas to niezły bokser, który lubi krwawą bitkę, doświadczony weteran, bjj też nie jest najgorsze, natomiast Morozov z niezłymi zapasami, z narzucająca presją i mądrym stylem walki powinien wypunktować Andrade, jeśli będzie tylko unikał wymiany ciosów i rozegra to mądrze decyzja powinna iść w jego kierunku.
W tej walce lekkim faworytem moim jest Morozov, ale możliwe też, że Douglas czymś zaskoczy dlatego dla mnie ta walka jest nie do gry, ale jeśli miałbym wskazać już to Sergey Morozov @1.45



Carlos Ulberg vs Fabio Cherant


Ulberg, dobry kickboxer z całkiem dobrymi umiętnościami, ale Fabio Cherant który coś tam potrafi w bjj,kilka razy poddawał w niższych organizacjach, ale jeśli chodzi o zapasy? Właśnie z tego co dało się zauwayć ofensywnych zapasów to on nie ma więc jeśli jakimś przypadkiem walka trafi to parteru Cherant może zagrozić, ale jeśli walka zostanie w stójce to Ulberg swoimi umiętnościami z kickboxingu ogarnąć, ale też trzeba pamiętać, że Cherant ma niezłą moc w łapie i też z kontry może trafić.
Lekkim faworytem dla mnie Ulberg, ale nie zdziwi mnie zwycięstwo Cheranta przez TKO/KO albo poddanie. Jeśli decyzja to Ulberg.
Dla mnie no bet



Alexander Hernandez vs Renato Moicano


Moicano z czarnym bjj i niezłą stójką, powinien ten pojedynek wygrać, bardziej doświadczony i kompletny zawodnik od Hernandeza, który zapasy ma niezłe, ale zbytnio nie będzie chciał ich tu używać bo wie czym to grozi a poza tym Moicano nie ma słabego tdd więc o to będzie mu ciężko. Jedyna szansą może być jakieś TKO/KO Hernandeza, ponieważ Renato nie daję się znokautować patrząc na ostatnie pojedynki. Lekkim faworytem dla mnie jest Moicano, ale pieniędzy na to nie postawię.
Dla mnie no bet


Ronnie Lawrence vs Mana Martinez


Spodziewam się tutaj zapasów,zapasów,zapasów. Ronnie Lawrence to maszynka od rzucania przeciwnikami oczywiście do czasu aż nie dostanie godnych przeciwników, w każdym razie Lawrence to gość który w swoich dwóch pojedynkach ostatnich, jeden w DWCS jest już w UFC wykonał 26 prób obaleń z czego 20 to skutecznych. Mana Martinez czy może czymś zagrozić? Nie sądzę, tutaj będzie wrestling pełną parą ze strony Ronnie'go i uważam, że zdominuje zapaśniczo i wypunktuje na pełnym dystansie. Jest to typ, który mocno biorę pod uwagę.
Ronnie Lawrence @1.33


Roxanne Modafferi vs Casey O'Neill


Modafferi to bardzo doświadczona wojowniczka, ale już jej czasu dobiega końca w UFC. Modafferi jakieś tam umiętności ma, potrafi dobrze radzić sobie w klinczu jest zdecydowanie lepszym grapplerem niż zawodniczką stójkową. O'Neill za to zawodniczka o stylu wydaje mi się Muay Thai, potrafi iść w wymiany, nieźle operuję łokciami, a ostatnio całkiem nieźle sobie radzi również z zapasami. W wymianach powinna mieć zdecydowaną przewagę nad Modafferi, jest szybsza i w stójce powinna dominować, w dodatku też może pójść w zapasy bo potrafi. Wydaje mi się, że ta walka zakończy się przez decyzje dla O'Neill ponieważ Roxanne to piekielnie silna baba i nie da się skończyć. Według mnie to typ warty pogrania.
Casey O'Neill @1.25
Dodatkowe typy: Walka zakończy się na punkty, O'Neill przez decyzje


Bobby Green vs Nasrat Haqparast


Ciekawy dość pojedynek, jeszcze wczoraj uważałem, że Bobby powinien ogarnąć to, ale po obejrzeniu tu kilku rzeczy jeszcze stwierdzam, że to będzie cholernie wyrównany pojedynek. Lubię Greena i będę mu kibicował, ale czy jest w stanie wygrać? Będzie ciężko. W stójce będzie wyrównana walka może nawet z przewagą Nasrata, natomiast czy Bobby będzie potrafił obalać? Nasrat nie ma złego tdd i może być mocno przygotowany na obalenia także tutaj spodziewam się dość wyrównanego pojedynku. Może tak być, że Bobby będzie obalał i uda mu się skontrolował albo Nasat nie da się obalić i wypunktuje w stójce, albo ustrzeli.
Dla mnie no bet, ale jeśli bym musiał to wybrał bym zakład, że Bobby Green przez decyzje
Dodatkowe typy: walka zakończy się na punkty, Bobby przez decyzje



Israel Adesanya vs Robert Whittaker


Pojedynek w którym widzę faworyta to Adesanya, aczkolwiek nie jestem do końca przekonany.Po stronie Whittakera jest serce, wola walki i na pewno zmieni podejście co do pierwszego pojedynku. Robert na pewno będzie szukał parteru, ale patrząc jak Isreal sobie ładnie radził z Vettorim w parterze, nie sądzę, aby i Whittaker zdominował go. Według mnie ten pojedynek będzie wyglądał tak, że Whittaker nie da się ustrzelić jak za pierwszym razem, ale nie uda mu się przeleżeć ani w stójce wypunktować. Na moje Adesanya na punkty.
Isreal Adesanya @1.34
Dodatkowe typy: Isreal Adesanya na punkty, walka zakończy się na punkty
 
Chłop zmienia zdanie czesciej niż baba w ciąży.
Najpierw mowi ze gra tylko z mma duble triple,potem jednak F1 i ręczna.Przejebal caly kapitał wiec obraza sie na Buka…wraca po wypłacie i jednak zmienia zdanie,teraz tylko for fun do piwka maxi kombi i taśmy.Dwie gale na minus wiec powrót do grania dla zarobku,wzial sie za analizę pełen nadzieji ze ta gala przyniesie mu oczekiwany zarobek…mimo ze jego główny mentor @Evo stanowczo mu to odradza i nawet kilkukrotnie ciągnięty za język zeby podał jakis typ na 12.02…nie robi tego.Bartez mowi ze każda rada jest dla niego ważna mimo to i tak robi po swojemu i szuka typów na sile,skończy sie tak ze przejebie znowu cały kapitał i tak w koło Macieju.
 
mimo ze jego główny mentor
Jaki mentor? :najmancoty: To, że Evo się zna, ma wiedze i nie raz zapytam go o zdanie to co w tym złego? Sam chłopie żadnej analizy od siebie nie dasz a czepiasz się kogoś. Urwałeś się z choinki Oplocie, dogadujesz innym, a sam pewnie żerujesz na czyiś typach :roberteyeblinking:
 
Jaki mentor? :najmancoty: To, że Evo się zna, ma wiedze i nie raz zapytam go o zdanie to co w tym złego? Sam chłopie żadnej analizy od siebie nie dasz a czepiasz się kogoś. Urwałeś się z choinki Oplocie, dogadujesz innym, a sam pewnie żerujesz na czyiś typach :roberteyeblinking:
Siedze w bukmacherce duzo dluzej od Ciebie i gowno mnie obchodzi kto jest oplot a kto nie,bylem tu juz przed pożarem serwerów i doskonale kojarzę Twoja osobę i widze jak ci psycha siada przez to ze kazdy cos skubnie a ty tylko wtapiasz kase.@Evo ma racje z takim podejściem nigdy na tym nie zarobisz.Chłop ci odpowiada kilka razy ze nie gra nic z tej gali i podał ci nawet typy z innych gal którego sa według niego warte uwagi,a Ty dalej jak małe dziecko zeby cos moze jednak podał.Uparłeś sie na ta gale 12.02…chyba sie termin vivusa zbliża co ? Stad ta frustracja i atak na moja osobę.
Jestes słabym psychicznie chłopcem który nie ma swojego zdania,zero charakteru wiec Twoje marne dosrywy nie robią na mnie wrażenia.
Wklejałem swoje kupony,a typy na nich były podane przezemnie przed gala wiec użyj wyszukiwarki smyku za nim palniesz kolejna głupotę.
 
Stad ta frustracja i atak na moja osobę.
Atakujesz to Ty moją osobą z niewiadomych przyczyn. Przypomnij sobie czy ja coś sam od siebie kogoś zaatakowałem na tym forum jakimś pociskiem albo nieudolnością gry ;) Zawsze każdemu życzyłem powodzenia, ale jeśli ktoś dla mnie jest taki jak choćby Ty to trudno być innym.
 
Chyba przejde na fortune imo :frankapprove:

Na Brunsona bardzo dobry kurs a zagram chociaz zbyt czesto widzialem jak Brunson wylapywal haja i baj baj.. sam nie wiem
Dlaczego na fortune?

Scenariusze są 2:

1. Brunson nie udźwignie mocy i Cannonier ubija jak kotleta.
2. Brunson przeleży Jareda.

Skłaniam się ku pierwszemu.
 
Jaki mentor? :najmancoty: To, że Evo się zna, ma wiedze i nie raz zapytam go o zdanie to co w tym złego? Sam chłopie żadnej analizy od siebie nie dasz a czepiasz się kogoś. Urwałeś się z choinki Oplocie, dogadujesz innym, a sam pewnie żerujesz na czyiś typach :roberteyeblinking:
Nie chcę stawać w niczyjej obronie ale tu się nie zgodzę. Cerber może i jest nowy ale widać że chłopak ma spore pojęcie o temacie (zapodał już kilka wartościowych typów), może jest i nawet w Top 5 typerów na tą chwilę na cohones. I co najważniejsze nie żebra ani nie ubiega się o typy.
 
Wkurza mnie STS nie ma typow na poddanie zawodnika np. :no no:
Dlatego bardzo sporadycznie tam gram, fortuna jebaniutka ma niskie kursy na MMA czym niezasługują na szacunek ale nie ma w polsce drugiego takiego buka który daje tyle możliwości wyboru na poszczególne walki. Często składam kupon z samych pod gier omijając opcję zwyciezca/przegrany i bardzo sobie chwalę taki styl gry.
 
Nie chcę stawać w niczyjej obronie ale tu się nie zgodzę. Cerber może i jest nowy ale widać że chłopak ma spore pojęcie o temacie (zapodał już kilka wartościowych typów), może jest i nawet w Top 5 typerów na tą chwilę na cohones. I co najważniejsze nie żebra ani nie ubiega się o typy.
Moze i jest dobrym typerem, ale po co komuś dogadywać? Forum chyba nie polega na tym aby komuś ubliżyć, ewentualnie można nie mieć takiego samego zdania i podyskutować. Czy ja jestem gościem, który wypomina komuś albo się śmieje albo dogryzam, że przejebał cały budżet? Może i mam różne myśli w głowie ale brakuje mi może trochę cierpliwości do danego sposobu grania aż w końcu zacznę na nowo zarabiać na tym. Chyba każdy z nas na początku wypracowywał sobie system gry, przegrywał aż w końcu doszedł do sedna i ma opracowany styl gry. Ja natomiast otworzyłem się tu przed Wami, czego nie musiałem robić i w sumie trochę żałuję, ale czasu nie cofnę i pokazałem karty, jak gram, za ile itd. Większość tego tu nie robi i jedni może mówią prawdę, drudzy nie, nie obchodzi mnie to, ale jeśli jesteśmy wirtualnymi "kolegami" na forum czasami warto się hamować i podpowiedzieć. Wielu z Was jest tu co mi pomogło i po ostatnich miesiąc doszedłem do wniosku, że triple i duble to jedyny sposób na wygraną.

Najgorsze jest w głowie to, że przegrałem trochę i chciałbym na tym zarabiać, więc najlepiej jakby było że od razu odrobić, ale wiem, że się tak nie da. Nie ukrywam, że chciałbym w miesiącu te 200-300 zł być do przodu.
Na start mam 80 zł. Jak zacząć i od czego aby powielać budżet?
 
Na start mam 80 zł. Jak zacząć i od czego aby powielać budżet?
Na start to oczyść głowę i odłóż z wypłaty chociaż te kilka stówek. A później zacznij powoli stawiać tzw. izydorki bez podatku.
 
Moze i jest dobrym typerem, ale po co komuś dogadywać? Forum chyba nie polega na tym aby komuś ubliżyć, ewentualnie można nie mieć takiego samego zdania i podyskutować. Czy ja jestem gościem, który wypomina komuś albo się śmieje albo dogryzam, że przejebał cały budżet? Może i mam różne myśli w głowie ale brakuje mi może trochę cierpliwości do danego sposobu grania aż w końcu zacznę na nowo zarabiać na tym. Chyba każdy z nas na początku wypracowywał sobie system gry, przegrywał aż w końcu doszedł do sedna i ma opracowany styl gry. Ja natomiast otworzyłem się tu przed Wami, czego nie musiałem robić i w sumie trochę żałuję, ale czasu nie cofnę i pokazałem karty, jak gram, za ile itd. Większość tego tu nie robi i jedni może mówią prawdę, drudzy nie, nie obchodzi mnie to, ale jeśli jesteśmy wirtualnymi "kolegami" na forum czasami warto się hamować i podpowiedzieć. Wielu z Was jest tu co mi pomogło i po ostatnich miesiąc doszedłem do wniosku, że triple i duble to jedyny sposób na wygraną.

Najgorsze jest w głowie to, że przegrałem trochę i chciałbym na tym zarabiać, więc najlepiej jakby było że od razu odrobić, ale wiem, że się tak nie da. Nie ukrywam, że chciałbym w miesiącu te 200-300 zł być do przodu.
Na start mam 80 zł. Jak zacząć i od czego aby powielać budżet?
Zadawałeś już to pytanie kilkukrotnie więc nie będę w kółko tego samego powtarzał - skorzystaj z wyszukiwarki, @Evo też już ci odpowiadał na to pytanie i kilku innych ludzi. Jeśli chodzi o mnie to dochodziłem do swego metodą prób i błędów jak podejrzewam większość typerów, kwestią jest tylko to czy się wykruszysz podczas tego procesu czy nie jednak zaznaczam że to nie jest biznes dla każdego i często warto odpuścić nież wpierdolić się później w kłopoty finansowe. Kluczowymi cechami są skrupulatność, cierpliwość i brak pazerności.
 
Raport? Kolejnego bana chcesz wyłapać? Nikt cię tu nie zapraszał i o typy nie pytał, więc wypierdalaj do freaków lub bezdomnych.
Chcę perma jak możesz to reportuj mój komentarz
Życie bez Cohones jest piękniejsze
 
Back
Top