UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2 (12.02.2022)

eh, Darek zawiódł mnie na całej linii, szkoda bo można było małym wkładem zrobić dobry wynik.

2 czerwone, 2 zielone

1644743655536.png


1644743722679.png


1644743750648.png


1644743777462.png
 
Cannonier znokautuje Brunsona, którego łatwo naruszyć, a półciężkiego Jarreda nie tak latwo obalić i ustabilizować jak kelnera Shabazyaba czy półśredniego Tilla. W pierwotnych grudniowych kursach mozna bylo grac po promocji Cannoniera po 1,80. Teraz kursowo no bet.

Bobby z Haqparastem to bedzie kalka walki z Fizievem. Raczej Bobby, ale tam moze byc split.

Robert nie ma nic na Adesanyę, a w dominację zapasniczą przez minimum trzy rundy... kompletnie tego nie widzę.

Ja czekam na overy Lewisa z Tuivasą. Australijski Menel powinien przetrwać pierwszą rundę, a kurs powinien byc kolo dwójki.

Kupon wariacki, ale nie bez szans. Najbardziej śliski dla mnie mroczny czarny rycerz - tam śmierdzi decyzją na żylety

Arlovski dec 2,25 / wygrana Vandery 2,50 = surebet

To z pewnością, ale czy zdąży złapać i czy będzie chciał obalać, to inna kwestia. Są na innych etapach karier. Haqparast się jeszcze łudzi aby zagościć w top 15, Bobby ma dawać rozrywkę.

No cóż, poranne sesje z Krzysztofem Jackowskim robią robotę
:beczka:

Gala Izydor.
 
@MrRoshi

Obiecałem ci coś podrzucić byś w razie potrzeby mógł sobie coś wybrać aczkolwiek słaba ta gala pod względem kursowym:

Wells @1.45
Walka zakończy się decyzją - nie @1.18
Wells przez poddanie @3.00

Dobson/Malkoun Decyzja-nie @1.53

Ulberg/Chernat Decyzja-nie @1.26

Casey/Modafferi ko/tko-nie @1.31
Decyzja-tak @1.55

Hernandez/Moicano Decyzja-nie @1.50

Lewis/Tuivasa ko/tko-tak @1.25

Adesanya/Whittaker koniec w R1-nie @1.13
+2.5 rundy @1.25

Green/Haqparast ko/tko-nie @1.43

Phillips przez poddanie @6.50

Lawrence ko/tko-nie @1.20

12/14

Zyskowna gala. Dobrego dnia panowie :beer:
 
Wells
Moicano
O'Neill
Ulberg
Lawrence
Perez
Arlovski
Knight
Rojo
Green
Brunson
Tuivasa
Adesanya

Ktoś chętny??? :beer:
Wells
Moicano
O'Neill
Ulberg
Lawrence

Perez
Arlovski
Knight
Rojo

Green
Brunson
Tuivasa
Adesanya


9/12 barthez01




Wells
Moicano
O'Neill
Ulberg
Lawrence

Perez
Vanderaa
Grishin
Phillips
Green
Cannonier

Lewis
Adesanya

10/12 @Evo

Zabawa fajna :lol:
 
Myślałem, że 99picks też ma bana. Jednak on dostał bana tylko na Newsy MMARocks a Sugar dostał perma. Sorry, nie byłem zaznajomiony dokładnie z sytuacją. Chyba jednak wszystko jest okej? Nie ma już takiej trzody?
Wpadł na chwile,zajebał wywód,powiedział,że robi sobie przerwę od forum,po czym rzucił"jebać szacunek,tylko dymy".Ogólnie widać,jak na dłoni o ile lepsza jest atmosfera na forum bez ludzi jego pokroju,a jak wróci, to będzie od nowa...
 
Back
Top