UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2 (12.02.2022)

UFC271_Calendar.jpg



Wrzucam, wyrecze kraksa :fjedzia:
 
Green @1.6 - uważam, że Bobby jest lepszy w każdej płaszczyźnie. Będzie w stanie utrzymać walkę w stójce i tam wypunktować rywala. Dużo większe doświadczenie z czołówką powinno ułatwić mu sprawę.
Brunson @2.59 - Brunson ostatnio wyglądał jak milion dolarów, ale trzeba brać pod uwagę, że było to z Darrenem "brak zapasów" Tillem. Wiadomo, że Brunson będzie chciał obalić a Cannonier zostać w stójce. Wydaje mi się jednak, że Brunson sobie poradzi, sprowadzi lub będzie bezpiecznie wciskać przeciwnika w siatkę by uniknąć ko/tko.

Zastanawiam się:
Wells @1.4 - Wells powinien zastosować taktykę jak z Avlesem. Przeciwnik to kickboxer, który trenuje z Adesanya. Mimo wszystko w mma ma tylko 3 pojedynki i to z kiepskimi rywalami. Uważam, że Wells nie będzie głupi i wejdzie odrazu do parteru gdzie wykończy Mathetha
 
Brunson @2.59 - Brunson ostatnio wyglądał jak milion dolarów, ale trzeba brać pod uwagę, że było to z Darrenem "brak zapasów" Tillem. Wiadomo, że Brunson będzie chciał obalić a Cannonier zostać w stójce. Wydaje mi się jednak, że Brunson sobie poradzi, sprowadzi lub będzie bezpiecznie wciskać przeciwnika w siatkę by uniknąć ko/tko.
kurs jest zajebisty, ale gdzies z tylu glowy mam walke Killa-Gorilla z Jokerem :zakręcony:kibicuje Cannonierowi i w sumie nie chce ogladac Adesanya vs Brunson 2 :smileyyy:
 
kurs jest zajebisty, ale gdzies z tylu glowy mam walke Killa-Gorilla z Jokerem :zakręcony:kibicuje Cannonierowi i w sumie nie chce ogladac Adesanya vs Brunson 2 :smileyyy:
Biorę to również pod uwagę. Statystycznie Jack,Kelvin i Brunson mają podobny procent sprowadzeń, ale wiadomo, że walka robi swoje. Cannonier to silny byk i nie zdziwi mnie ko.tko na Brunsonie, ale kurs wydaje się fajny. Dodatkowo Brunson (3/15 min) próbuje częściej obalić w porównaniu do Jacka (2/15min) i Gasteluma (1/15min) którzy stosują je z mniejszą częstotliwością.
 
Green @1.6 - uważam, że Bobby jest lepszy w każdej płaszczyźnie. Będzie w stanie utrzymać walkę w stójce i tam wypunktować rywala. Dużo większe doświadczenie z czołówką powinno ułatwić mu sprawę.
Brunson @2.59 - Brunson ostatnio wyglądał jak milion dolarów, ale trzeba brać pod uwagę, że było to z Darrenem "brak zapasów" Tillem. Wiadomo, że Brunson będzie chciał obalić a Cannonier zostać w stójce. Wydaje mi się jednak, że Brunson sobie poradzi, sprowadzi lub będzie bezpiecznie wciskać przeciwnika w siatkę by uniknąć ko/tko.

Zastanawiam się:
Wells @1.4 - Wells powinien zastosować taktykę jak z Avlesem. Przeciwnik to kickboxer, który trenuje z Adesanya. Mimo wszystko w mma ma tylko 3 pojedynki i to z kiepskimi rywalami. Uważam, że Wells nie będzie głupi i wejdzie odrazu do parteru gdzie wykończy Mathetha
Cannonier znokautuje Brunsona, którego łatwo naruszyć, a półciężkiego Jarreda nie tak latwo obalić i ustabilizować jak kelnera Shabazyaba czy półśredniego Tilla. W pierwotnych grudniowych kursach mozna bylo grac po promocji Cannoniera po 1,80. Teraz kursowo no bet.

Bobby z Haqparastem to bedzie kalka walki z Fizievem. Raczej Bobby, ale tam moze byc split.

Robert nie ma nic na Adesanyę, a w dominację zapasniczą przez minimum trzy rundy... kompletnie tego nie widzę.
 
Green @1.6 - uważam, że Bobby jest lepszy w każdej płaszczyźnie. Będzie w stanie utrzymać walkę w stójce i tam wypunktować rywala. Dużo większe doświadczenie z czołówką powinno ułatwić mu sprawę.
Brunson @2.59 - Brunson ostatnio wyglądał jak milion dolarów, ale trzeba brać pod uwagę, że było to z Darrenem "brak zapasów" Tillem. Wiadomo, że Brunson będzie chciał obalić a Cannonier zostać w stójce. Wydaje mi się jednak, że Brunson sobie poradzi, sprowadzi lub będzie bezpiecznie wciskać przeciwnika w siatkę by uniknąć ko/tko.

Zastanawiam się:
Wells @1.4 - Wells powinien zastosować taktykę jak z Avlesem. Przeciwnik to kickboxer, który trenuje z Adesanya. Mimo wszystko w mma ma tylko 3 pojedynki i to z kiepskimi rywalami. Uważam, że Wells nie będzie głupi i wejdzie odrazu do parteru gdzie wykończy Mathetha
Brunsona gram na bank.
 
Whitaker bardzo dobrze walczy na punkty może ugrać to splitem
przewaga zasięgu i styl bambusa podpowiada mi, że na punkty Robert tego nie wygra, na obalenia w stylu Janka za słaby, na stójkę w stylu Janka za krótkie rękawy
Gastelbum dał kiedyś walkę życia i prawie go znokautował i tu widzę jedyną szansę Roberta.
 
przewaga zasięgu i styl bambusa podpowiada mi, że na punkty Robert tego nie wygra, na obalenia w stylu Janka za słaby, na stójkę w stylu Janka za krótkie rękawy
Gastelbum dał kiedyś walkę życia i prawie go znokautował i tu widzę jedyną szansę Roberta.

Otóż to, a znokautowanie Adesanyi? Przy agresywnej wersji Roberta Australijczyk skończy na dechach
 
Fiziev to Fiziev, chyba aktualnie jeden z najlepszych stójkowiczów w UFC, moim zdaniem porównanie go do Haqparast-a to lekka przesada. Fiziev porobiłby Nasrata, a z Bobbym dali fajną wyrównaną walkę.

Co do Brunsona, scenariusz jak najbardziej możliwy, jednak wierzę, że uda mu się taktycznie podjeść do pojedynku i zwyciężyć.

@Mariusz Max Kolonko
na betclick był Erosa po @1.42, aktualnie już na granicy opłacalności. Przeciwnik kiepski biorąc pod uwagę brak nokautu na Hooperze, ale Erosa też nie jest jakimś wirtuozem. Na papierze jest lepszy w każdej płaszczyźnie, pytanie tylko czy nie zgarnie KO/TKO (małe szanse, ale jednak jakieś są).
 
Tak jak na Dariusha nie rozumiem :no no:
Akurat Makchachev ma zapasy na nieosiągalnym dla reszty rosteru lekkiej levelu (no może jeszcze Tsarukyan ma obecnie podobny potencjał).
Dariush sympatyczny zawodnik, ale nie widzę gdzie i jak miałby zagrozić Islamowi.
Darek ma dobry winstreak, ale to wszystko. Islam to będzie najprawdopodobniej kolejny mistrz w lekkiej bo i z Oliveirą byłby sporym faworytem.
 
Akurat Makchachev ma zapasy na nieosiągalnym dla reszty rosteru lekkiej levelu (no może jeszcze Tsarukyan ma obecnie podobny potencjał).
Dariush sympatyczny zawodnik, ale nie widzę gdzie i jak miałby zagrozić Islamowi.
Darek ma dobry winstreak, ale to wszystko. Islam to będzie najprawdopodobniej kolejny mistrz w lekkiej bo i z Oliveirą byłby sporym faworytem.
Znowu przejebiesz kupony.. :mamed:
 
:ożeszty:
Chyba nie.

P.S. Kursu na RDA zupełnie nie rozumiem. Zastanawiam się tylko za ile wjechać.
W umiejętnościach stójkowych jest na pewno ponad Haqparast-em. Co ogólnie co do jego walki z RDA to jak najbardziej Rafael ma szanse ugrać, biorąc pod uwagę 5 rund w których ma nie tylko więcej doświadczenia, ale również może w końcu z testować zapasy Fizieva.
Otóż to, a znokautowanie Adesanyi? Przy agresywnej wersji Roberta Australijczyk skończy na dechach
Robert informował, że w pierwszej walce walczył zbyt agresywnie dlatego został ustrzelony. W tym pojedynku raczej będzie chciał prowadzić pojedynek podobnie do tego z Cannonierem. Pytanie tylko czy jest możliwość takiej walki biorąc pod uwagę warunki fizyczne Adesanyi.
 
Back
Top