UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2 (12.02.2022)

Mało osób gra Iziego, a moim zdaniem to jest jeden z pewniejszych typów. Lubię Roba ale nie widzę go w tym starciu. Israel to pewniak
 
Mało osób gra Iziego, a moim zdaniem to jest jeden z pewniejszych typów. Lubię Roba ale nie widzę go w tym starciu. Israel to pewniak
odnoszę to samo wrażenie, Adesanya wyciągnie wnioski z pierwszej walki gdzie miał początkowe problemy i ugra to spokojną decyzją, być może tak brzydką jak z Romero
 
odnoszę to samo wrażenie, Adesanya wyciągnie wnioski z pierwszej walki gdzie miał początkowe problemy i ugra to spokojną decyzją, być może tak brzydką jak z Romero
Jest pewny siebie, bo pierwszą walkę wygrał. Dodać do tego jeszcze jego warunki fizyczne i talent i można śmiało stawiać pieniądze
 
odnoszę to samo wrażenie, Adesanya wyciągnie wnioski z pierwszej walki gdzie miał początkowe problemy i ugra to spokojną decyzją, być może tak brzydką jak z Romero
Początkowo też uważałem że Adesanya to jeden z pewniejszych betów tej gali (u mnie jest na 3 miejscu jeśli chodzi o tą galę) ale z czasem mój entuzjazm zmalał. Whittaker przede wszystkim poprawił znacznie zapasy i nie boi się z nich korzystać, muszę przyznać żę obalanie i kontrola w walce z Gastelumem wywarły na mnie duże wrażenie. Mentalnie Robert będzie również o wiele lepiej przygotowany (w 1 walce z Izzym Whittaker wracał po długiej przerwie i licznych operacjach). Stawiam że Adesanya zwycięży przez decyzję ale dużych pieniążków na to nie położe, jestem mega ciekaw tego pojedynku i wypatruje go z wielkim zniecierpliwieniem :kawulpokapoka:
 
Początkowo też uważałem że Adesanya to jeden z pewniejszych betów tej gali (u mnie jest na 3 miejscu jeśli chodzi o tą galę) ale z czasem mój entuzjazm zmalał. Whittaker przede wszystkim poprawił znacznie zapasy i nie boi się z nich korzystać, muszę przyznać żę obalanie i kontrola w walce z Gastelumem wywarły na mnie duże wrażenie. Mentalnie Robert będzie również o wiele lepiej przygotowany (w 1 walce z Izzym Whittaker wracał po długiej przerwie i licznych operacjach). Stawiam że Adesanya zwycięży przez decyzję ale dużych pieniążków na to nie położe, jestem mega ciekaw tego pojedynku i wypatruje go z wielkim zniecierpliwieniem :kawulpokapoka:
no mam bardzo podobne odczucie co Ty, kurs imo nie jest warty jakiejś mocniejszej gry bo to jednak Whittaker który niejednokrotnie potrafił zaskoczyć
 
Tak ogólnie nie przypominam sobie gali w której nie wygrał underdog jakiś. Hmmm.. na kogo dziś padnie:bomb:
 
Knight, Morozov, Dobson, Connonier, Tuivasa zagrane w różnych kombinacjach.

Granie Adensanya po 1.32 to ja dziękuje. Whittaker w ostatnich walkach pokazuje wysokie IQ + ma zapasy, które mogą zamieszać w walce. Osobiście trzymam za niego kciuki i sobie na spokojnie to obejrze.
 
Zapomnij nawet..... Tuivasa to nie ten kaliber... Nawet przez moment nie zagrozi.. Ezzz muni dla Bestii która walczy u sb w domku.. Dodatkowy bonus
Zbyt bardzo lekceważysz Tuivase. Na moje on tą walkę rozegra mądrze i wypunktuje Lewisa, nie boje się tego stwierdzić bądź znokautuje, choć bliżej mi do punktacji. Lewis prócz jebniecia niczym się nie wyróżnia a Tuivasa ma ciut więcej do zaoferowania niż Darek. Zobaczymy, może się mylę, ale takie są moje odczucia.
 
Też jestem tego zdania. Jeżeli Tuivasa się nie podpali i nie poleci na pałę to może to łatwo wygrać. Lewis wyczerpał limit szczęścia już dawno temu.
o to to mój człowiek, Lewis jest do zrobienia easy a Tuivasa lepszej szansy do wejścia do topu miał nie będzie, każdy się kieruje tymi wygranymi Lewisa tylko ile on przegranych walk wygrał, choćby z Tyburem czy Shamilem (ruski 3 rundy z nim wygrywał), jeśli Tai się nie da trafić to to bierze imo
 
Knight tez nie jest pierwszej młodości :wink:
Jest underdogiem bo wchodzi w zastępstwie bez obozu przygotowawczego,moze byc problem z kondycja.Jak bym miał stawiac to Grishin przez decyzje.
Knight to chyba pod trójbój siłowy sie szykował a nie do walki w mma :korwinlaugh:
 
Hmm daja 33% cahsouta
20220213_004213.jpg
 
Back
Top