UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2 (12.02.2022)

Na lepsze oglądanie jeszcze dwie tasiemki:

Man Utd + Lewis przed czasem + Wells przed czasem + Ulberg przed czasem + Green @12.5 za 100

Adesanya + Burnson + Arlovski + Moicano @8.5 za 100
 
Vanderaa go wypunktuje.
Też nie grałbym Arlovskiego ale Vandery również bo co by nie powiedzieć o P:itbullu to ugrywał ostatnio decyzję z niezłymi ciężkimi, gabaryty na ważeniu także po stronie Andreja a spodziewałem się że będzie odwrotnie. Przewaga zapaśnicza po stronie Vandery jak i presja, z dobrym bokserem Tafą pokazał się dobrze - był bardzo aktywny.
 
Też nie grałbym Arlovskiego ale Vandery również bo co by nie powiedzieć o P:itbullu to ugrywał ostatnio decyzję z niezłymi ciężkimi, gabaryty na ważeniu także po stronie Andreja a spodziewałem się że będzie odwrotnie. Przewaga zapaśnicza po stronie Vandery jak i presja, z dobrym bokserem Tafą pokazał się dobrze - był bardzo aktywny.
To tylko luźna opinia. Sam tego nie gram, ale Vanderaa ma możliwości to ugrać na punkty. Jemu brakuje przede wszystkim zapasów, ale boksersko wygląda przyzwoicie. Arlovski już ma swoje lata, a nigdy nie słynął z zapasów.
 
Uważam że Arlovski wypunktuje tak jak Felipe, typ najmniej pewny moim zdaniem z trzech podanych jako dopełnienie bonusu fortuny
 
Uważam że Arlovski wypunktuje tak jak Felipe, typ najmniej pewny moim zdaniem z trzech podanych jako dopełnienie bonusu fortuny
Felipe miał o wiele gorsze warunki fizyczne od Arlovskiego, w walce z Vanderą warunki będą porównywalne co więcej Brazylijczyk to bitnik czyli tak zwany brawler a odnoszę wrażenie że Jared jest nieco bardziej technicznym uderzaczem.
 
Przeczuwam że Vanderaa znokautuje Andrzeja. Gość jest twardy i każdy rozsądny rywal go kładzie na plery. Andrzej wie że kiedy boli trzeba wywieszać białą flagę i iść do okienka kasy. Felipe plus cala zgraja gości z Oceanii w HW to parada kelnerów. Na dodatek Brazol to był gruby karzeł z lichą kondycją, który ślizgał się na splitach więc zupełnie inne zagadnienie niż Vanderaa.
 
@MrRoshi

Obiecałem ci coś podrzucić byś w razie potrzeby mógł sobie coś wybrać aczkolwiek słaba ta gala pod względem kursowym:

Wells @1.45
Walka zakończy się decyzją - nie @1.18
Wells przez poddanie @3.00

Dobson/Malkoun Decyzja-nie @1.53

Ulberg/Chernat Decyzja-nie @1.26

Casey/Modafferi ko/tko-nie @1.31
Decyzja-tak @1.55

Hernandez/Moicano Decyzja-nie @1.50

Lewis/Tuivasa ko/tko-tak @1.25

Adesanya/Whittaker koniec w R1-nie @1.13
+2.5 rundy @1.25

Green/Haqparast ko/tko-nie @1.43

Phillips przez poddanie @6.50

Lawrence ko/tko-nie @1.20
 
Last edited:
Ja z tej gali tylko za drobne tasiemka,jak to mówią „dla lepszego oglądania” :
-Jared
-Lewis vs Tai over 1.5 rundy
-Morozov
-Grishin
-Casey
Napisane "Jared" by w razie przegranej jednego z nich powiedzieć że stawiało się na tego drugiego, spryciarzu :deniro:
 
Casey/Modafferi ko/tko-nie @1.31
Decyzja-tak @1.55

Lewis/Tuivasa ko/tko-tak @1.25
Te balbym sie mocno postawic, Roxy jest po srogim wpierdolu, jest twarda ale juz ma swoje na karku, a przeciwniczka to fast strikerka :zakręcony: predzej ten KOs przyjdzie niz pozniej tak mi sie wydaje.
Tuivasa z Lewisem moze byc nudne w chuj i dotrwac do decyzji :sad:

Phillips przez poddanie @6.50
Dziekowac, stawiam za ostatnie cebuliony :conorsalute:
 
-Jared wygra
-Lewis vs Tai over 1.5 rundy
-Morozov wygra
-Grishin wygra
-Casey wygra
Teraz chyba kazdy zrozumiał :korwinlaugh:
 
Te balbym sie mocno postawic, Roxy jest po srogim wpierdolu, jest twarda ale juz ma swoje na karku, a przeciwniczka to fast strikerka :zakręcony: predzej ten KOs przyjdzie niz pozniej tak mi sie wydaje.
Tuivasa z Lewisem moze byc nudne w chuj i dotrwac do decyzji :sad:


Dziekowac, stawiam za ostatnie cebuliony :conorsalute:
Wiadomo nie stawiaj wszystkiego, przeprowadź selekcje bo to nie są żadne pewniaki a tylko bety o sporym prawdopodobieństwie wejścia według mnie.

To prawda Casey jest aktywną strikerką ale nie widzę u niej wybitnej mocy w uderzeniach, zazwyczaj jak kończy rywalki to w parterze a tam Modafferi czuje się dobrze i co najważniejsze ma dobrą bardzo kondycję.

Tuivasa vs. Lewis naprawdę uważasz że to będzie nudna walka?! Zaskakujące. Derrick ma coś do udowodnienia swojej publiczności (walka w jego mieście Houston) po deklasacji przez Gane także na jego terenie. Pewnie masz w głowie walkę Czarnej bestii z Ngannou jednak tam to Francis był głównym winowajcą tak mdłego widowiska a Tuivasy nieśmiałbym posądzić o takie nastawienie, tak jak pisałem wcześniej - widzę tu klasyczny Stand and Bang. :tiphatb:
 
-Jared wygra
-Lewis vs Tai over 1.5 rundy
-Morozov wygra
-Grishin wygra
-Casey wygra
Teraz chyba kazdy zrozumiał :korwinlaugh:
Oj chyba kolega lekko odurzony, w sobotni wieczór to w sumie zrozumiałe :conorsalute:

Chodzi o to że na karcie jest dwóch Jaredów.
 
Wiadomo nie stawiaj wszystkiego, przeprowadź selekcje bo to nie są żadne pewniaki a tylko bety o sporym prawdopodobieństwie wejścia według mnie.

To prawda Casey jest aktywną strikerką ale nie widzę u niej wybitnej mocy w uderzeniach, zazwyczaj jak kończy rywalki to w parterze a tam Modafferi czuje się dobrze i co najważniejsze ma dobrą bardzo kondycję.

Tuivasa vs. Lewis naprawdę uważasz że to będzie nudna walka?! Zaskakujące. Derrick ma coś do udowodnienia swojej publiczności (walka w jego mieście Houston) po deklasacji przez Gane także na jego terenie. Pewnie masz w głowie walkę Czarnej bestii z Ngannou jednak tam to Francis był głównym winowajcą tak mdłego widowiska a Tuivasy nieśmiałbym posądzić o takie nastawienie, tak jak pisałem wcześniej - widzę tu klasyczny Stand and Bang. :tiphatb:
Jeśli mogę zapytać, to widzę nie wziąłeś walki pod uwagę Douglasa z Morozovem. Jak widzisz ten pojedynek? Morozov decyzja?
 
Jeśli mogę zapytać, to widzę nie wziąłeś walki pod uwagę Douglasa z Morozovem. Jak widzisz ten pojedynek? Morozov decyzja?
Tak, myślę że rosjanin wygra kontrolą zapaśniczą czy to na ziemi czy przy siatce.
Z tej walki tylko bym zagrał że walka nie zakońćzy się w 1rundzie.
 

Spróbuję tak jeszcze.
 
Back
Top