UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2 (12.02.2022)

Oczywiście, co za problem na papierze wytypować całą galę - tyle, że bukmacherka opierająca się na "wydaje mi się" zyskowna raczej nie jest. Dlatego gram tylko to, co uważam za warte gry względem kursu.
Przecież na Phillipsa jest na fortunie @1.20 a to już jest kpina totalna.
 
Od typowań weekendowych, są ważniejsze decyzje, co wybrać na wieczór:
IMG_20220211_190400.jpg

wiadomo, że
Ale jednak bebechy ma się jedne
 
Piąteczek, przedsionek UFC, zgraja sępów nerwowo odświeżająca forum, nowy post od Evo, podjara że będzie co kraść,

brak typów z UFC

:antonio:
Rozjebałeś system :juanlaugh:

To brzmi jak jakaś fraszka :DC: Dzięki za zrobienie wieczoru!
 
Knight tez nie jest pierwszej młodości :wink:
Jest underdogiem bo wchodzi w zastępstwie bez obozu przygotowawczego,moze byc problem z kondycja.Jak bym miał stawiac to Grishin przez decyzje.
Rycerz przejebal wage o 12 funtów :putinlaugh:
Walka odbędzie sie w kategori ciężkiej.
 
Chłopaki myslicie ze green ma lepsze zapasy niż haqparast?

To z pewnością, ale czy zdąży złapać i czy będzie chciał obalać, to inna kwestia. Są na innych etapach karier. Haqparast się jeszcze łudzi aby zagościć w top 15, Bobby ma dawać rozrywkę.
 
Lawrence + Green + Knight/Grishin - zakończy się przed czasem - @3.97

Lawrence powinien dążyć do obaleń i tam wygrać z Martinezem. Zawsze jest szansa, że Martinez ustrzeli, jednak wydaje mi się, że Ronnie ma na tyle poukładane w głowie, że będzie unikał płaszczyzny w której może być zagrożony.
Green - jak wcześniej, uważam Greena za wszechstronniejszego zawodnika.
Knight/Grishin - przed czasem - Knight nie zrobił wagi, myślę, że od początku pojedynku ruszy by urwać głowę przeciwnikowi. Jeśli jednak się to nie uda najprawdopodobniej spuchnie co może dać możliwość Grishinowi zakończenia pojedynku przed czasem.
 
Back
Top