UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2 (12.02.2022)

Arlovski dec 2,25 / wygrana Vandery 2,50 = surebet
surebet to jak stawiasz i czekasz na pieniadze tu musisz sie martwic przez 15 minut czy arlovski nie skonczy buma przed czasem

@barthez01 moim zdaniem dajesz za duzo typow z jednej gali w tym temacie dales chyba z 10 typow na 14 walk gdzie na tej karcie ciezko o 3 okazje do gry gdybys wyselekcjonowal najpewniejsze typy i polaczyl je z typami z kolejnych gal jak chociazby Petr Yan mialbys spore szanse na zarobek
 
surebet to jak stawiasz i czekasz na pieniadze tu musisz sie martwic przez 15 minut czy arlovski nie skonczy buma przed czasem

@barthez01 moim zdaniem dajesz za duzo typow z jednej gali w tym temacie dales chyba z 10 typow na 14 walk gdzie na tej karcie ciezko o 3 okazje do gry gdybys wyselekcjonowal najpewniejsze typy i polaczyl je z typami z kolejnych gal jak chociazby Petr Yan mialbys spore szanse na zarobek
Dzięki za definicję. Arlovski to w 15 minut obecnie moze skonczyc, ale picie herbaty przed walką. Vandera to bum, ale twardy, nie do ubicia przez waciaka Andrzeja
 
Jest na to chyba 1,07.
Moja opcja daje 1,18.
:najmancoty:
Arlovski wygra przed czasem i nie masz żadnej opcji, jakie surebety? Otrząśnij się.
Już jeden podawał, że Franek nie wygra przez decyzję po 1.03.

Surebety, wy się douczcie zanim zaczniecie operować takimi słówkami :beczka:
 
:najmancoty:
Arlovski wygra przed czasem i nie masz żadnej opcji, jakie surebety? Otrząśnij się.
Już jeden podawał, że Franek nie wygra przez decyzję po 1.03.

Surebety, wy się douczcie zanim zaczniecie operować takimi słówkami :beczka:

A jaki jest kurs, że nie bedziesz tu pisał swoich bezwartościowych wysrywów i skończysz tylko na zrzynaniu od ludzi typów?

:putinlaugh:


To byla przenośnia mało lotny chłopaku, równoznaczna z np. Izydorem.
 
Ja nie prowadzę żadnych wysrywow, po prostu uważam, że piszecie głupoty i trochę to nieprzemyślane.
Raz, ze tutaj sa 3 opcje więc nie ma żadnej pewności, że Vadera wygra walkę lub Arlovski wygra przez decyzję.
Po drugie dochodzi podatek na singlach więc realnie to są kursy: 1.97 vs 2.20, a nie 2.25 vs 2.50.

Ryzyko duże, a przy odpowiednim dobraniu stawek zysk jest niewielki.
 
Nie ma sensu ciągnąć tego tematu. Grane to było bez podatku, zdarzenia dają kurs 1,18, gdzie realna wycena tego zdarzenia jest 1,05, co zresztą Fortuna wycenia na 1,07. Grunt w tej branży jest kumać co jest wysokim ryzykiem, a co nie i odpowiednio stawkować. Zamykam. Graj swoje nieobliczalne Erosy po 1,3 które cudem wygrywają splitem.
 
Na razie pograne:

Wells + Lech (vs. Nieciecza) @1.85 za 1.3k
Lewis+Ulberg+Lawrence @3 za 300
AJ Dobson wygra walkę w 1 rudzie @4 za 100

Jeszcze sobie chyba skleję taśmę, wariacika: Lewis przed czasem+Wells przed czasem+Ulberg przed czasem+Green+Burnson @21 za 100

Udanego weekendu mordeczki ;)
 
Na razie pograne:

Wells + Lech (vs. Nieciecza) @1.85 za 1.3k
Lewis+Ulberg+Lawrence @3 za 300
AJ Dobson wygra walkę w 1 rudzie @4 za 100

Jeszcze sobie chyba skleję taśmę, wariacika: Lewis przed czasem+Wells przed czasem+Ulberg przed czasem+Green+Burnson @21 za 100

Udanego weekendu mordeczki ;)
Wzajemnie, udanego ;)
 
A co ma pokora do przywołania cię do porządku?
A kim Ty jesteś leszczyku, żeby mnie do porządku przywoływać? Mam nadzieje, że trafisz kiedyś na kogoś kto Cię faktycznie do porządku przywoła, chyba, że na forum jesteś tylko taki bystry. I nie zamierzam wchodzić już z Tobą w żadną dyskusję.
Miłego dnia, bez odbioru :kis:
 
A kim Ty jesteś leszczyku, żeby mnie do porządku przywoływać? Mam nadzieje, że trafisz kiedyś na kogoś kto Cię faktycznie do porządku przywoła, chyba, że na forum jesteś tylko taki bystry. I nie zamierzam wchodzić już z Tobą w żadną dyskusję.
Miłego dnia, bez odbioru :kis:
Jestem twoim nauczycielem a przy okazji cię wychowuje :tysoncoffe: Naprawdę nie chce mi się ciebie wyjaśniać dzieciaczku, pokazałeś już tutaj że jesteś zwykłym imbecylem który kręci się w kółko jak gówno na kole. Wystarczy.
 
Jestem twoim nauczycielem a przy okazji cię wychowuje :tysoncoffe: Naprawdę nie chce mi się ciebie wyjaśniać dzieciaczku, pokazałeś już tutaj że jesteś zwykłym imbecylem który kręci się w kółko jak gówno na kole. Wystarczy.
Masz rację, miłego wieczorku :)
ps. Musisz mieć kompleksy z dzieciństwa, zachowując się jak pajacyk :)
 
@andrzej_t. co tam postawiles? :jimcarrey: bo Evo to nawet nie pytam, pod pierzyna pewnie trzyma :beczka:
IMG_20220211_181426.jpg
 
Realne. Wells to straszny przeciętniak, ale ma ten czarny pas. Blood Diamond to niewiadoma - dobry stójkowicz, ale czy ma TDD - niewiadomo.
Wells tez ma czym uderzyć.Mysle ze walka przed czasem sie skończy.
 
Realne. Wells to straszny przeciętniak, ale ma ten czarny pas. Blood Diamond to niewiadoma - dobry stójkowicz, ale czy ma TDD - niewiadomo.
Największym minusem Wells'a jest słabe cardio więc na poddanie będzie miał może około 1.5 rundy, jeśli Makhetha przetrwa ten czas wtedy najpewniej ubije choć zaznaczam że żadnej walki Blood Diamonda nie widziałem.
 
Back
Top