Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Zacznijcie się rozciągać, a nie same masaże.
Ile schabów jest pospinanych jak agrafki, nie porozciąganych to głowa mała...

Brak rozciągania = przykurcze = dysproporcja siłowa = kontuzje/urazy
A tu sie zgodze z Toba w 100 procentach!
podrzuc ktory :jimcarrey:
Kiedys byly w biedrze zona kupila byla duza promka ale zapierdala jak szalony. Nic lepszego czy innego markowego nie potrzebuje ten robi super robote.
Lepsze niż mata z kolcami?
Nie mam jeszcze maty z kolcami ale uzywam takiego walka z kolcami/ iglami do masazu. Tez robi robote dobra.
 
Ja to mam spine roller, piłkę do lacrose, piłkę z kolcami, jeszcze taką podwójną lacrose. Idealny zestaw.
 
Polecacie jakąś książkę o treningu siłowym? Może być w języku angielskim.
 
Daja te zimne prysznice cokolwiek czy to takie pierdolenie? Bo coraz wiecej o tym materialow ogladam to coraz bardziej wychodzi ze to lekko przereklamowane jest
 
Daja te zimne prysznice cokolwiek czy to takie pierdolenie? Bo coraz wiecej o tym materialow ogladam to coraz bardziej wychodzi ze to lekko przereklamowane jest
Zależy jak na to spojrzeć. Biorąc zimne prysznice akceptujesz stres i dyskomfort, pozostajesz obecny, skupiony na oddechu, dzięki temu wzmacniasz konstruktywne przekonania chociażby na temat radzenia sobie ze stresem i wyzwaniami. Skala mikro w postaci prysznica przekłada się na makro, czyli np sytuację życiowe.
 
Obczaj sobie typa.

I trochę z innej beczki, dużo smaczków. chyba nawet @Brawler098 wrzucał filmik ostatnio.
ja ostatnio mam rozkminę, że zawodnicy sztuk walki też powinni ćwiczyć trójbój
może nie z takim zaangażowaniem jak prawdziwi powerlifterzy, ale chodzi mi o samą mechanikę ruchu itp

bo niestety, ale większość fighterów to ma przodopochylenie barków, problemy z kolanami etc.
 
ja ostatnio mam rozkminę, że zawodnicy sztuk walki też powinni ćwiczyć trójbój
może nie z takim zaangażowaniem jak prawdziwi powerlifterzy, ale chodzi mi o samą mechanikę ruchu itp

bo niestety, ale większość fighterów to ma przodopochylenie barków, problemy z kolanami etc.
Janek trenuje z dr Wilkiem on stary trójboista. Generalnie dla fajterów albo baza trójbojowa albo wersja beta machanie czajnikami
@szplin :gabi_much_love:


Ja od Wodyna wyłapałem aktywację rotatorów i mega różnica w przeciągu roku w zakresach ruchu, dużo większe rozciągnięcie, brak problemów z robieniem pauz w koncentryce i najważniejsze zero bólu stawów przy dużo większych obciążeniach.

Testuje teraz aktywację neuronów przez stanie na jednej nodze w trakcie rozgrzewki.
Ludzie się patrzą jak na debila (bo się chuja znają), ale jak wyjebałem wczoraj 220kg na siady na haku to dupa cicho. :awesome:
 
ja ostatnio mam rozkminę, że zawodnicy sztuk walki też powinni ćwiczyć trójbój
może nie z takim zaangażowaniem jak prawdziwi powerlifterzy, ale chodzi mi o samą mechanikę ruchu itp

bo niestety, ale większość fighterów to ma przodopochylenie barków, problemy z kolanami etc.
Nie ma opcji by kolana nie dostawały w dupę przy walce. Nontoper są dynamicznie niszczone
 
Janek trenuje z dr Wilkiem on stary trójboista. Generalnie dla fajterów albo baza trójbojowa albo wersja beta machanie czajnikami
@szplin :gabi_much_love:


Ja od Wodyna wyłapałem aktywację rotatorów i mega różnica w przeciągu roku w zakresach ruchu, dużo większe rozciągnięcie, brak problemów z robieniem pauz w koncentryce i najważniejsze zero bólu stawów przy dużo większych obciążeniach.

Testuje teraz aktywację neuronów przez stanie na jednej nodze w trakcie rozgrzewki.
Ludzie się patrzą jak na debila (bo się chuja znają), ale jak wyjebałem wczoraj 220kg na siady na haku to dupa cicho. :awesome:
Baza trójbojowa jest wskazana. Jakieś mikrocykle siłowe są niezłą bazą
 
Back
Top