1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Discussion in 'Rocks Trening' started by szypus, Jan 1, 2013.

1. KalasznikowMac

KalasznikowMac PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,240
    Zdobyte Lajki:
    8,213
    Punkty:
    290
    najtańsze mono

PioTRTek likes this.
  2. lugasek

lugasek UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,661
    Zdobyte Lajki:
    7,018
    Punkty:
    1,190
    Na allegro jak nie mają towaru na stanie, to podbijają cene wysoko, żeby nikt nie kupował. Najlepsza kreatyna mono to ta ze znaczkiem creapure zmikronizowana. Kapsy, proch, bez znaczenia. W prochu po prostu jest tańsza.

mewson, TYTUS and PioTRTek like this.
  3. fuerte

fuerte Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    181
    Zdobyte Lajki:
    178
    Punkty:
    40
    Nie ma sensu brać czegokolwiek z suplementów w dni nietreningowe. Chyba, że mówimy tu o podbiciu białka, czy wegli odpowiednio izolatem, gainerem.

Unbreakable likes this.
  4. fuerte

fuerte Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    181
    Zdobyte Lajki:
    178
    Punkty:
    40
    Masz całą masę kreatyn z naprawdę spoko składem i w fajnej cenie tj. Vitalmax(pierwsza jaką w życiu brałem), na KFD jest w bardzo dobrej cenie i skład nie różni sie wcale od tych droższych. W mojej opinii nie ma sensu przepłacać skoro możesz mieć taką samą ilość w lepszej cenie. A co do pytania o proch, czy kapsułki. Według uznania stary. Dokładnie tak samo jak dylemat "mono, czy jabłczan". Wiadomo, ze zawsze warto polecić te kreatynę, która magazynuje mniej wody w komórkach. Ja najczęściej jednak polecam jabłczan, bo według AKTUALNYCH badań lepiej się "przyswaja" i lepiej blokuje miostatynę. A miostatyna, to nic innego jak białko powodujące rozpad mięśni. Zarówno mono jak i jabłczan są blokerami miostatyny, ale jak i wyżej AKTUALNE badanka pokazują, że jabłczan lepiej potrafi to wyizolować.

PioTRTek likes this.

Share This Page