1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Discussion in 'Rocks Trening' started by szypus, Jan 1, 2013.

1. Saenchai

Saenchai Moderator Cohones

Komentarze:
    2,740
    Zdobyte Lajki:
    764
    Punkty:
    1,190
    Lepiej siady w treningu push i ciagi w treningu pull.

2. PaweLisu

PaweLisu M-1 Global
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,835
    Zdobyte Lajki:
    3,538
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Poznań, wielkopolskie
    Kiedyś trochę trenowałem ale w ostatnich latach strasznie się zaniedbałem i czas wrócić do treningów. Cel - dojebać siły i zgubić bęben.
    Czy połączenie treningu mniej więcej pod trójbój siłowy + lekki deficyt kaloryczny się sprawdzi czy nie bardzo? Bo myślę, że trochę się to kłóci. Czy wystarczy eliminacja niepotrzebnych cukrów (słodycze itp.)? Obecna waga ~90kg przy 178cm. Jednak sama waga mi nie przeszkadza - przeszkadza mi to że spadłem z siły i wyjebało mi bęben.
    Jakieś rady?

3. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,510
    Zdobyte Lajki:
    7,883
    Punkty:
    1,190
    Trening siłowy to najlepsza opcja. Jak chcesz dokładniejszej odpowiedzi. To napisz jak ma wyglądać dieta i trening.

4. PaweLisu

PaweLisu M-1 Global
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,835
    Zdobyte Lajki:
    3,538
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Poznań, wielkopolskie
    Jak ma wyglądać dieta i trening?

Shajs likes this.
  5. Shajs

Shajs UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,185
    Zdobyte Lajki:
    9,306
    Punkty:
    1,190
    Bardzo dobre

6. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,510
    Zdobyte Lajki:
    7,883
    Punkty:
    1,190
    Aha. To nie ma o czym gadac.

7. PaweLisu

PaweLisu M-1 Global
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,835
    Zdobyte Lajki:
    3,538
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Poznań, wielkopolskie
    Nie no sorry musiałem. Ale tak na serio to co do treningu mniej więcej wiem co i jak. Bardziej jestem zielony w kwestii diety. Obcinać kalorie czy skupić się na dużej ilości węglowodanów, czy białka dojebać, czy wyjebać tłuszcze? Mogę się zdecydować nawet na jakieś suplementy ( nie za drogie oczywiście #student)

8. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,645
    Zdobyte Lajki:
    3,965
    Punkty:
    1,790
    @lugasek @Saenchai i reszta dobrze obeznanych w temacie. Z jakiego portalu na naszym krajowym rynku korzystacie, aby pogłębiać swoją wiedzę na temat dietetyki/treningów? Czy korzystacie tylko z zagranicznych? Bo poczytałbym jakieś ciekawe artykuły, podstawy znam, ale chciałbym trochę powiększyć swoją wiedzę.

9. ALRI

ALRI Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    474
    Zdobyte Lajki:
    346
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Gold's Gym
    Na polskich forach tylko temperuje zapędy młodzian w temacie dopingu.
    W sumie to każde forum, ma kilku wartościowych użytkowników, którzy dużo wnoszą czy to z własnego doświadczenia, czy też wiedzy stricte teoretycznej.
    Szukaj forum na którym podejdzie ci sposób przekazywania informacji, gdzie nie ma odpowiedzi typu "nie bo nie".

TYTUS likes this.
  10. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,645
    Zdobyte Lajki:
    3,965
    Punkty:
    1,790
    A jeżeli chodzi mi stricte o artykuły, a nie o dyskusję z użytkownikami? I jak jakieś książki dostępne w naszym ojczystym języku możesz polecić, to również będę wdzięczny.

11. Spike

Spike Asystent ds. Rankingu

Komentarze:
    6,741
    Zdobyte Lajki:
    3,274
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Szczecin
    Zacząłem chodzić na siłkę jakieś dwa tygodnie temu, głównie po to żeby trochę zrzucić (bo trochę się zalałem, przyznam szczerze) i potem trochę zbudować sylwetkę. Ogarnąłem jakąś dietkę, w sensie pięć posiłków dziennie, rano ciemne pieczywo z czymś zielonym i chudą szynką z indyka, potem jakiś kefir/owoc, na obiad kurczak bądź ryba z czymś zielonym, potem znów kefir bądź owoce i na kolację z reguły jakaś sałatka, którą sam robię. Czasami wrzucam do tego jakieś urozmaicenia, ale w bardzo małych ilościach.
    W temacie siłowni z kolei jestem totalnie zielony, chodzę z kumplem który jakiś już staż ma i z tego co zdążyłem połapać to robimy raczej takie ćwiczenia raczej na poprawę sylwetki. Prócz tego biegam na bieżni plus minus 40 minut.
    Myślicie że to jakaś droga do celu czy coś byście konkretnego polecili bądź zmienili? :lol:

12. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,510
    Zdobyte Lajki:
    7,883
    Punkty:
    1,190
    Jak ważysz 50kg to może przeżyjesz.

13. KalasznikowMac

KalasznikowMac PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,350
    Zdobyte Lajki:
    8,468
    Punkty:
    290
    zdecydowanie za mało jesz, moje rady to odstaw cukier, białe pieczywo, trenuj ciężko a efekty będą. Powodzenia i wytrwałości !

14. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,510
    Zdobyte Lajki:
    7,883
    Punkty:
    1,190
    Zależy co Cie dokładnie interesuje i na jakim poziomie jesteś.

TYTUS likes this.
  15. Spike

Spike Asystent ds. Rankingu

Komentarze:
    6,741
    Zdobyte Lajki:
    3,274
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Szczecin
    75 aktualnie :boss:
    Nie no, żadnych słodyczy, jedynie energetyki wpadają, ale to też nie codziennie. Generalnie zrezygnowałem jeszcze z soli, bo słyszałem że zatrzymuje wodę czy coś w ten deseń. I dzięki! :beer:

16. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,645
    Zdobyte Lajki:
    3,965
    Punkty:
    1,790
    Miałem spory przestój w pozyskiwaniu wiedzy na tematy diety/treningów, dlatego jeżeli chodzi o ten aspekt, zatrzymałem się naprawdę na podstawach. Ciężko mi określić mój poziom, wiedzę mam większą niż przeciętna osoba uczęszczająca na siłownię, ale do specjalisty z pewnością mi daleko. Określę to tak: jak wchodzę na sfd poczytać artykuły które wrzucają w zakładce o dietetyce, zdrowym odżywianiu lub w tej o treningach (w screenie zaznaczone o którą zakładkę mi chodzi dla jasności) to wiele z tego już wiem i zbyt dużo raczej z większości tych artykułów nie wynoszę. Najbardziej odstaję jeżeli chodzi o wiedzę na temat suplementacji.
    upload_2017-9-1_23-10-24.png

Last edited: Sep 2, 2017
  17. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,510
    Zdobyte Lajki:
    7,883
    Punkty:
    1,190
    https://examine.com
    layne norton, jerry brainum, jim stoppani

Edit:
    a sorry, Tobie chodzi o polskie? To nie wiem, da coste moze poogladaj, Mateusz Donajski też dobrze się rozwija.

18. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,510
    Zdobyte Lajki:
    7,883
    Punkty:
    1,190
    To rozjebiesz się szybko. Nie wyrzucaj soli, bo nastąpi to jeszcze szybciej.

19. TYTUS

TYTUS UFC
    Middleweight

Komentarze:
    12,996
    Zdobyte Lajki:
    9,415
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    OB(Ł)OK
    Należy oddzielić ziarno od plew. Nie opierać się na ideologiach zakłamanych małolatów typu WK ,Teamnatural ,pojebów Patyk2307, Tuczniki i inne oszołom. MNIEJ filozofować a WIĘCEJ słuchać własnego ciała i trenować trenować trenować

Scurvol likes this.
  20. Scurvol

Scurvol WSOF
    Welterweight

Komentarze:
    3,274
    Zdobyte Lajki:
    4,951
    Punkty:
    140
    Miasto:
    Punta del Este
    Home Page:
    otoz to, zyjemy w czasach, w ktorych kazdy pierdoli co innego, codziennie przedstawiane sa badania przeczace jedne drugim. Malolactwo teraz, zamiast napierdalac, KONSEKWENTNIE w pocie czola to zajmuje sie pierdoleniem o pierdoleniu. Taki, swoisty barokowy przerost formy nad trescia. Mnie, osobiscie rozpierdala ta cala nowo-mowa, push, pulle, kurwa deloady, reloady, refeedy i chuj wie co jeszcze. Odnosze wrazenie, ze wiekszosci to teoria przeslania praktyke i tak naprawde to nie trening ich interesuje tylko cala ta, w moim odczuciu chuja warta otoczka, na ktorej sie skupiaja, piejac z zachwytu nad swoja "wiedza". Zacytuje tu TEDEGO, jak jeszcze jego tworczosc uwazalem za cos godnego uwagi: WIECEJ RUCHOW A MNIEJ PIERDOLENIA!

Share This Page