Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

fajne, na razie trzy minuty na jedna partie wytrzymalem, straszny prad mnie zaczal kluc w miesnie czyli chyba bardzo pospinane.
ale
jakie to kurwa male, nie spojrzalem na wymiary a wzialem te najwieksza.. za te kase to dwa razy wieksze powinno byc.
Apdejt
leżałem z 30 min bez koszulki i faktycznie fajna sprawa, te 3 minuty to leżałem na partii mięśni pod łopatka która mnie ostatnio bardzo bolała jeszcze dociekałem ja do maty.
Po tym pół godziny to strasznie bolało mnie odklejanie się od maty...
:śmiech:
 
Mi się nie chce wierzyć, że ten typ powyżej zamiast szukać roboty wciąż sra postami na forum, kupuje jakieś suplementy, witamine d, materace uzdrowicielskie...

:waldeklaugh:
 
Mi się nie chce wierzyć, że ten typ powyżej zamiast szukać roboty wciąż sra postami na forum, kupuje jakieś suplementy, witamine d, materace uzdrowicielskie...

:waldeklaugh:
Mam robotę gnomu...
endrju-sensei-gif.54679
 
Chyba lubi wychlac ale nie. Ma normalna robotę a tak sobie dorabia.. od szwagra z roboty. A chciałbym podłogę skończyć w jednym pomieszczeniu.
Jak każdy fachowiec lubi wychlać :juanlaugh:
To co tam za remont robicie? Rozumiem że u siebie w domu?
 
@Siwy25_1 masz jakieś pro tipy na wypracowanie wierzchołka bica? Może coś podpowiesz, czego nie wiem
Nie ma czegoś takiego. Genetyka. Jeden się rodzi z krótkim przyczepem drugi z długim.

Jedyne co to pracować na podchwytach i supinacji to może jakoś ruszyć.

@Leto Ps. Izolacje, linka z dołu podchwyt i oburacz z górnego na linkach, żeby stałe napięcie było. Słodki mówił na kursie, żeby pompować pod 20-40x :lesnarhappy:
 
Nie ma czegoś takiego. Genetyka. Jeden się rodzi z krótkim przyczepem drugi z długim.

Jedyne co to pracować na podchwytach i supinacji to może jakoś ruszyć.
Ja akurat nie mam genu do łapy, 42 płaski biceps :(
 
Back
Top