Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Taka w kit, no proste, ze poszla wymiana srodkow i nagle nastala przyjazn :D Podejrzewam, ze jakby tam poszedl suchoklates @Siwy25_1 to typ by olal sprawe, a ze zobaczyl dzika to inna sytuacja.
zjesz-ze-mna-paczusia-a-czym-go-wypelniles-miloscia-dwoch-facetow.jpg
 
Te przemiany wstawiane przez trenerow to jest albo sciema, albo wala towar albo sciema, wlasnie udalo sie dzis odhaczyc zrzucenie okolo 6 kg. I co? Gowno, na zdjeciach przed i po widac jakies tam minimalne roznice ale tak to jak sie nie przygladac to gdyby nie gacie to moznaby powiedziec ze to same zdjęcie sie oglada :juanlaugh:
 
Te przemiany wstawiane przez trenerow to jest albo sciema, albo wala towar albo sciema, wlasnie udalo sie dzis odhaczyc zrzucenie okolo 6 kg. I co? Gowno, na zdjeciach przed i po widac jakies tam minimalne roznice ale tak to jak sie nie przygladac to gdyby nie gacie to moznaby powiedziec ze to same zdjęcie sie oglada :juanlaugh:
Bo najpierw leci woda, generalnie waga to taki element malo miarodajny. Najlepiej mierzyc obwody. Ale to juz pewnie wiesz.
 
W przypadku robienia sylwetki to raczej lustro jest wyznacznikiem, ale też nie popadajmy w wariację żeby non stop w lustrze nie siedzieć bo to też może nam przekłamywać spojrzenie. Przydaję się jednak trener czy osoba spoglądająca realnym okiem na nas.
 
Bo najpierw leci woda, generalnie waga to taki element malo miarodajny. Najlepiej mierzyc obwody. Ale to juz pewnie wiesz.
Wiadomo, tym bardziej ze na lapach czy nogach fatu duzo nie mam, raczej jest sam miesien i troche skory z minimalna iloscia tluszczu. Zyla siedzi, tylko brzuch jak to u faceta z europy wyjebany przez kortyzol i inne gowna. Obwody tez zeszły lecz liczylem na "mocniejsze" dociecie tulowia jednak, z ryja zeszlo i powoli zaczynam wygladac z ta lysina i zmniejszonymi policzkami jak Pereira xD szkoda ze to tylko z twarzy zleciało. No coz, zostalo jeszcze 5 kg takze moze bedzie lepiej.

Jakos wygladowo mi az tak nie zależy, jakby mi zalezalo cwiczylbym sylwetkowo na silce, lecz no nie ukrywam ze byloby to milym dodatkiem
 
Co masz na myśli przez to zdanie?
Nie do konca profesjonalnie wiem jak to wytlumaczyc ale z tego co wyczytałem to miejsce gdzie Ci sie odklada tluszcz zalezy glownie od roznych hormonow itd i stwierdzono ze w europie przez zabiegany tryb zycia, stres ktory przyczynia sie do wysokiego kortyzolu sprzyja odkladaniu sie tkanki tluszczowej wlasnie "w brzuchu" i na bokach stad czesto robi sie opona ktora wielu ludzi dobrze zna.
 
Nie do konca profesjonalnie wiem jak to wytlumaczyc ale z tego co wyczytałem to miejsce gdzie Ci sie odklada tluszcz zalezy glownie od roznych hormonow itd i stwierdzono ze w europie przez zabiegany tryb zycia, stres ktory przyczynia sie do wysokiego kortyzolu sprzyja odkladaniu sie tkanki tluszczowej wlasnie "w brzuchu" i na bokach stad czesto robi sie opona ktora wielu ludzi dobrze zna.
Co masz na myśli przez to zdanie?
U facetów na brzuchu, a u kobiet na nogach.
Jest coś takiego, że organizm w tych miejscach gromadzi tłuszcz zapasowy.

Ja trzymając michę, cisnę jak jebany parowóz Na łapach i barkach kable jak pojebane, a dół brzucha zawsze podlany.

Pomijając ulane kurwy, które są wszędzie ulane.
 
Nie do konca profesjonalnie wiem jak to wytlumaczyc ale z tego co wyczytałem to miejsce gdzie Ci sie odklada tluszcz zalezy glownie od roznych hormonow itd i stwierdzono ze w europie przez zabiegany tryb zycia, stres ktory przyczynia sie do wysokiego kortyzolu sprzyja odkladaniu sie tkanki tluszczowej wlasnie "w brzuchu" i na bokach stad czesto robi sie opona ktora wielu ludzi dobrze zna.
Tak się po prostu odkłada u facetów. Tu kortyzol nie gra roli a płeć.
Wielbłąd ma garby, baby uda a faceci bęben
 
Back
Top