Dieta na redukcje.

Temat chyba umarł, ale zaryzykuję.
Niskokaloryczne dodatki do nabiału (serek wiejski, twaróg). Narazie stosuje 3 opcje:
- chude mięso (indyk, kurczak) i warzywa
- po największej taniości z ulubionymi przyprawami
- z dżemem itp.
Chciałem zapytać np. o syropy 0 kcal, czy warto, jak smak, ktore w razie czego wybrać itd.
 
Temat chyba umarł, ale zaryzykuję.
Niskokaloryczne dodatki do nabiału (serek wiejski, twaróg). Narazie stosuje 3 opcje:
- chude mięso (indyk, kurczak) i warzywa
- po największej taniości z ulubionymi przyprawami
- z dżemem itp.
Chciałem zapytać np. o syropy 0 kcal, czy warto, jak smak, ktore w razie czego wybrać itd.
ale tak nie za bardzo kumam. Chcesz jeść twaróg z kurczakiem? to jest rozpiska na cały dzień? jako jeden posiłek? który posiłek, bo ja sie gubie
 
Wielki dzień: zaczynam spisywać co jem. Ostatnio trudno nawet spacerować a w pracy spalam kalorie tylko kiedy się wkurwiam. W sumie to nie wiem czy da się mniej palić niż teraz, chyba gdybym spał 24/24. Czas poważnie potraktować dietę
to czekam na zmianę nicku z Masu na Rzeźbu.
:happy dance:

Powodzonka
 
ale tak nie za bardzo kumam. Chcesz jeść twaróg z kurczakiem? to jest rozpiska na cały dzień? jako jeden posiłek? który posiłek, bo ja sie gubie

Nie chodziło mi o rozpiske na cały dzień czy ilośc posiłków, bo moim zdaniem nie ma to jakiegoś olbrzymiego znaczenia. Szukam raczej kulinarnych life hacków, żeby nabić białka w diecie, a nie lubie brać białka w prochu.
 
na czym liczycie zapotrzebowanie kcal ?
ja z reguly korzystałem z kalkulatora na fabryka siły ale nie wiem czy nie ma lepszych

, przy treningu bjj ile liczyl spalania kcal tak na 1,5h treningu?
 
na czym liczycie zapotrzebowanie kcal ?
ja z reguly korzystałem z kalkulatora na fabryka siły ale nie wiem czy nie ma lepszych

, przy treningu bjj ile liczyl spalania kcal tak na 1,5h treningu?
Według tej strony żeby schudnąć mam spierdalac 3900 kcal.
:damjan:
 
dlatego pytam, bo ja kiedys tym liczylem, ale jak policzylem wzorem z neta to tez mi wyszlo podobnie, tylko ja zaawsze zanizam sobie aktywnosc, bo te kalkulatory troche dodaja kcal zawsze
 
ale to chodi o beztluszczowa mase ciala?
Znaczy ja lutuje całą. To i tak jest tylko taki przybliżony wynik, żeby mieć punkt zaczepienia od czego zaczynać. 1.3 to taka średnia aktywność typu ćwiczę 4 razy w tygodniu FBW, resztę siedzę za biurkiem(dla większości ok). Odpowiednio dobierasz więcej, albo mniej. Powyżej 1.5 to już podchodzi pod zawodowców.
 
i ulany fchuj?
p5WZD1ymzuZSE3ZqBR4PNYIecnVh25gLtl26fpcFUag7V8XjR8gBsd8M88rk0rdgOOMNHepSN4ZNtoraQ4SsapaviC5qJkdiiGB7Lf--Q9iKTjFzxV438pXquKvfKXTryJkUF893jj-_PVRZOH9MW2Ki4QQZhHLLp2fUpJ4o-rYKIH-ffNWsMLpTVsvGUmaVR1UyAYCczIUF53G6laSaGxpd9_ZxU8Th9MLXSvUbIyfBkHQz9M5NXeEuuUEh38NKMO9NYyMIHJtjqc52DNUFZ2EvBwM2rpBk8sMY_-I_7LsmjMNtUkTNwtSNjBSLipzSklULpJ4_myZJWH-hbz0RlEEK_crkyp6WrSbzxMzMANu9kh4cyZL4lB2eh6_GYOVPWTtcWF22CChUrCiiKwt991QOFug8rHiN0_LQP-u-RaP4QaZCwiCW4-bx5o0kUBSAVuchUnGgi4uNIXfrQ4aXZqrJ1Uq5gAxjS1d3EiOmEe4zqRfLDGNqNkZar2_TJZ8SKZ7kQFOhpfcAZvkXc2kffvBVjqqi1bkkS0sXkYbVb4xLJa3NjLivN1yYe6L6w4_AjRpN-m8p2C_4krvho4RBdLacSanAxxND9j2CM08ltuWrNnd_l1r32O23aMJ9idJymwwohA92y86IhlUQVXIr5cI6Og3XGmeEQA=w1200-h901-no
 
Back
Top