1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dieta na redukcje.

Discussion in 'Suplementacja i Odżywianie' started by Perfumiarz, Jun 23, 2013.

1. Comber

Comber UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,967
    Zdobyte Lajki:
    12,504
    Punkty:
    1,190
    Jak jesteś w stałym związku i go konsumujesz to możesz sobie spokojnie zastępować cardio ;)

Puczi likes this.
  2. Puczi

Puczi Dobry człowiek

Komentarze:
    6,735
    Zdobyte Lajki:
    2,905
    Punkty:
    1,190
    Dzięki za pomoc. Sporo czasu spędzam przed kompem, ale prawie codziennie trochę biegam, choćby z racji tego, że mieszkam na przedmieściach i mam 2 km do najbliższego przystanku i nie chce mi się wlec ;)
    Na razie spróbuję się zmieścić w 2700. Zobaczę, czy nie będę przymierać głodem i ewentualnie spróbuję zejść do 2500. Moim największym bólem jest to, że mała pitca d30 to 1050 kcal :,( A do tej pory mogłem 2 ojebać bez problemu na kolację, średnio raz na tydzień, czasem częściej.

@Comber chcesz dostać opierdol od Morta?

3. Seven25

Seven25 Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,684
    Zdobyte Lajki:
    1,231
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Dębica
    Pewnie, eksperymentuj :), każdy organizm jest inny, jak chcesz to zacznij od 2700 i sprawdzaj wagę jak nie będzie leciało obcinaj po trochę kcal, byle nie wpadac na jakies glupie pomysly typu nisko kaloryczne diety. Z FF ciezko zredukowac :D, lepiej raz na jakis czas pizzę ojebac lepiej smakuje :D. Ale staraj się dostarczać kalorie tak jak napisałem jak opierdzielisz 1000 kcal w jednym to potem byś musiał glodowac :D, lepiej 5 razy, a 500 kcal ;)

4. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,527
    Zdobyte Lajki:
    17,405
    Punkty:
    1,190
    Ja pierdole: Oglądam "Cofnąć czas" na TVN7 Laska jest otyła ale jeszcze "grubaska" a nie tłusta świnia, która nie może chodzić. A jest tłusta bo np na śniadanie je 8 kromek smażonego chleba, lubi też cole i frytki. I KURWA zamiast jej dietę zrobić, wysłać na spacer itd to oni jej zmniejszają żołądek! Coś co można załatwić w parę miesięcy wolą zastąpić spierdoleniem całej życia. Pojeby.

Aha-ona ma 24 lata.

5. Comber

Comber UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,967
    Zdobyte Lajki:
    12,504
    Punkty:
    1,190
    8 kanapek to ja w tygodniu nie jem aktualnie, haha. Jebane prosie.

6. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,527
    Zdobyte Lajki:
    17,405
    Punkty:
    1,190
    I zrozum: w programie nie było słowa o tym żeby najpierw zrobić dietę. Od razu na stół. A na koniec będzie reklama Medicover bo program trwa.

7. Comber

Comber UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,967
    Zdobyte Lajki:
    12,504
    Punkty:
    1,190
    Ktoś musiał wyłożyć kasę na taki program. "Ratują" przegrańców i leni, przy okazji robią sobie reklamę i zbierają hajs.

8. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,527
    Zdobyte Lajki:
    17,405
    Punkty:
    1,190
    To powinno być karalne:(

9. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,527
    Zdobyte Lajki:
    17,405
    Punkty:
    1,190
    Wielki dzień: zaczynam spisywać co jem. Ostatnio trudno nawet spacerować a w pracy spalam kalorie tylko kiedy się wkurwiam. W sumie to nie wiem czy da się mniej palić niż teraz, chyba gdybym spał 24/24. Czas poważnie potraktować dietę

DamiannN likes this.
  10. Saenchai

Saenchai Moderator Cohones

Komentarze:
    2,738
    Zdobyte Lajki:
    761
    Punkty:
    1,190
    @Masu cos ty nie licz kcal, odstaw gluten, nie jedz cukru, paleo diet all the way i juz niedlugo bedziesz mial sylwetke jak z okladki MH

Comber likes this.
  11. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,527
    Zdobyte Lajki:
    17,405
    Punkty:
    1,190
    Nie rzucam zdrowego żywienia, tylko bardziej sie przykładam do liczenia. Od trzech tygodni głównie leżę-nie mam wyboru. Ty myślisz że ja cały czas po prostu wpierdalam nie patrząc na to ile?

12. Saenchai

Komentarze:
    2,738
    Zdobyte Lajki:
    761
    Punkty:
    1,190
    Nie, ale walcze ze stereotypem zdrowe= nietuczace

13. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,527
    Zdobyte Lajki:
    17,405
    Punkty:
    1,190
    Na forum?:D

14. Saenchai

Komentarze:
    2,738
    Zdobyte Lajki:
    761
    Punkty:
    1,190
    W zyciu :fingers:

15. Betonowy Krzychu

Betonowy Krzychu EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,005
    Zdobyte Lajki:
    6,696
    Punkty:
    490
    Panowie,
    ostatnio spasłem się niesamowicie i stwierdziłem, że jak teraz na poważnie nie wezmę się za siebie to w utrzymując aktualne tempo przed 40-ka będę żałosnym grubasem który ma problemy z wejściem na 3 piętro po schodach. Przeleciałem ten temat i już wiem mniej więcej co i jak robić - konto na potreningu założone, wszystkie podstawowe dane wyliczone. Teraz mam dwa pytania:
    - macie jakieś źródło z przykładowymi przepisami posiłków do spożywania podczas redukcji? Np. przykładowy przepis i obok od razu podana zawartość białka, węgli i tłuszczu. Wiem, że aby utrzymać dietę będę musiał poszukać jakichś inspiracji, co by sobie żarcie urozmaicić, bo lecąc non stop na piersi z kurczaka długo nie pociągnę,
    - jak sobie radzicie z podjadaniem? Jeżeli podjadanie traktować jako nałóg to ja jestem ostro uzależniony. Zastanawiam się, czy np. trzymanie w chałupie stałego zapasu marchewek, jabłek tudzież innych zdrowych przekąsek (może jakieś polecicie?) będzie odpowiednim sposobem na poradzenie sobie z tym. Czy jest coś w miarę nieszkodliwego co mogę jeść bez jakiegoś restrykcyjnego pilnowania się?
    Co do wysiłku fizycznego to nie powinno być z tym problemu. Swego czasu nieźle wkręciłem się w bieganie i doszedłem do takiego stanu, że nie mogłem doczekać się wieczoru kiedy zrobię swoją standardową dychę. Teraz wprawdzie spasłem się i kolana zaczynają nie wyrabiać już przy dwóch treningach tygodniowo, ale sprawiłem sobie rower, w planach mam też wykupić karnet na basen w związku z tym sobie powinienem poradzić jak już się odpowiednio rozbujam.

16. Saenchai

Komentarze:
    2,738
    Zdobyte Lajki:
    761
    Punkty:
    1,190
    Przepisy na rozna posilki z pewnoscia znajdziesz na popularnych forach internetowych np SFD ma osobny dzial "kuchnia", tam ludzie wrzucaja rozne przepisy i regula jest, ze podaje sie makro takich posilkow.
    Jak sobie radzic z podjadaniem? Szczerze to nie mam pojecia co na to poradzic, bo ja nigdy nie mam z tym problemu, jak postanowie, ze nie jem to nie ma sily ktora mnie skusi, ale oczywiscie tez redukujac miewalem ekstremalne napady glodu, ktore staralem sie tlumic w sobie duza iloscia wody i napojow dietetycznych miedzy posilkami- tak by miec uczucie pelnego zoladka. Komponujac posilki musisz miec na uwadze objetosc, jesli planujesz sniadanie zlozone z jajek i platkow owsianych i owocow to nie rob z tego zbitego omleta, ktorego zjesz w 2 min i nadal bedziesz glodny, a raczej celu w jajecznice, a do tego osobna miske platkow owsianych przygotowanych tak by nabraly jak najwiecej wody i do niej wrzuc owoce. Jesli masz 50 g wegli na posilek to niech przynajmniej polowa z nich pochodzi z mieszanek warzywnych, a ewentualnie reszte dobijaj ryzem/kasza/ziemniakami itd.
    Co do zdrowych przekasek, jesli bedziesz podjadal ale zdrowo, to i tak bedziesz karmil ten nienajlepszy nawyk, niewazne czy czekolada czy marchewka (ofc roznica jest spora, ale raczej mi tutaj chodzi o zachowanie niz sam aspekt odzywczy). Dodatkowo warzywa tez maja kalorie, niewiele ale maja. Wiem, ze duzo osob nie wlicza kcal z warzyw i to jest w miare ok (nie dotyczy burakow, machrewki, pomidorow) dopoki nie staje sie furtka do przejadania sie.

Betonowy Krzychu likes this.
  17. MysticBęben

MysticBęben UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,411
    Zdobyte Lajki:
    14,429
    Punkty:
    290
    Stosował ktoś kiedyś Trizer???

18. KamKo

KamKo BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,002
    Zdobyte Lajki:
    814
    Punkty:
    290
    Żartujesz tak ?

MysticBęben likes this.
  19. MysticBęben

MysticBęben UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,411
    Zdobyte Lajki:
    14,429
    Punkty:
    290
    Nie, bo zupełnie się na tym nie znam. Dlatego pytam, czy to w ogóle coś warte?

20. KamKo

KamKo BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,002
    Zdobyte Lajki:
    814
    Punkty:
    290
    Jakiś zwykły słaby "spalacz" otoczony super stroną internetową przecież od razu widac, że gówno

MysticBęben likes this.

Share This Page