Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na betclicu Pearson jest po 1.55, a Iaquinta po 2.3
O_O.gif
A masz Szady szczęście, bo chciałem grać Ala
lol.gif






jak naprawdę chcesz grać to nie gadaj tylko graj. Nie wiem jak u Was, ale u mnie na chwilę obecną (16.33 ) Al na betsyfie dalej jest po 2.70 ;)
 
Pietagoras



Nie namawiaj go!


Masz rację. Do hazardu nie powinno się namawiać :-)



Szady, co sądzisz o walce Vaculik vs Smolka. Dla mnie Smolka jest faworytem, ale nie na stawkę 1.25. Smolka ma defensywne zapasy na mikrym poziomie, a Vaculik jest zręcznym zapasiorem z przyzwoitym kardio. Walczy też na swoim Terenie. Moim zdaniem, jeśli nie wda się w niepotrzebne stójkowe wymiany może wyszarpać splita. Kurs 3.60 na Vaculika trochę mnie kusi. Muszę to przemyśleć.
 
Pietagoras



Jeszcze sobie nie wyrobiłem zdania, ale na szybkiego, to Louis wydaje się słusznym faworytem, jednak kurs faktycznie zdecydowanie za niski, głównie dlatego, że wchodzi w zastępstwie i to dość krótkim. Richie ma lepsze zapasy, ale nie wiem, czy zdziała nimi na tyle, żeby wygrywać rundy, bo Smolka potrafi błyskawicznie wracać do stójki + w samym parterze stanowi zagrożenie, czy to poddaniem czy przetoczeniem i zanlezieniem się u góry. No i stójkę też powinien mieć lepszą.
 
Karolina na Unibet za 2.20 ( Japonka 1.62 ), dodajac pewniaka czyli Honchak mamy calkiem przyzwoite 2.64. Ja zaryzykuje choc obawy mam spore co do dyspozycji Polki.
 
Na betsafe



Mizuki Inoue - Karolina Kowalkiewicz 1.73 2.01



Gram Japonkę przy takich kursach ale to wieczorem postawię po wyniku meczy w kopaną.
 
VV tez gram taki kupon za 40 War Karola



edit



poszlo karola+honchak za 40



jeszcze pewnie cos z cw sie zagra i straczy na ten week
 
Szejdy, na jaka walke to jest reakcja Chrisa? cos Iaquinty/Villante? :D skads kojarze!



1.25 na Smolke? fucking joke... :v
 
To było jak Iaquinta ubijał Damma. :)



Co do Kowalkiewicz - ja poczekam do ważenia ze stawianiem pieniążków.
 
Szady, obym się chyba rozmyślił z graniem Iaquinty, chociaz przy tym kursie to prędzej zagram Pearsona, ale to raczej będzie no-bet.:-)



Pietagoras chyba nie rozumie. Powiem tak. Podaj swoje kupony na następną galę, ja zagram to samo i już zobaczysz czemu powinieneś mi płacić, żebym nie grał tego co Ty :-)
 
jak na razie widze przekminke Iaquinta(tak misiu spierdol mi poraz kolejny kupon - ostatnia szansa) + Soa i może dorzuce Hestera.



Co do Karoli to też czekam na ważenie ale 2.01 to troche mało - stówa może poleci i za to co wygram(albo raczej połowe) zagram najbliższe UFC.Zobaczymy czy Karolina zrobi wage z czym do tej pory nie miała problemu to jeśli tym razem będzie inaczej to warto sie powstrzymać.
 
okqrgp.jpg


wczoraj takie coś ugrałem, zapomniałem o tej sevilli i za późno wszedłem a można było pięknie ugrać live na tym meczu.
Tak sobie myślę, że na Żyrafę może być całkiem ciekawy kurs. Z Gamerem w duecie chyba rzucę. A na Hunto też się szarpnę z ciekawości :D Małą stawkę na KO 1rd. Pewnie kurs będzie dobry :)
 
Ja chyba pojde dwoma kuponami o podobnej stawce:
Al Iaqinta 2.70
Hester+Soa 2.62
I będę liczył że chociaż jeden kupon wejdzie i będzie wtedy +++ Co myślicie?
I mam jeszcze pytanie do graczy grających na Betsafe? Wystarczy wysłać zdjęcia dowodu i już jest konto zweryfikowane i można wypłacać już bez problemu czy są jeszcze jakieś ograniczenia?
 
@Jeckob10 zakładając konto podajesz dane, a oni potem proszą o skan dowodu, ale to chyba wybiórczo bo ja nic nie wysyłałem a gram już długo choć jeszcze kasy nie wypłacałem więc może wtedy proszą.
 
Są już na jakimś polskim buku bety na Cage Warriors?



Widze na unibet, ale tam nie ma BJ'a


@Adik


Tak, z soboty na niedzielę
 
Też puściłem kupon na Iaqinte. Myślę że jego stójka wcale nie musi okazać się gorsza od stójki Pearsona. Al to solidny zawodnik, ma dobrą pracę nóg i z walki na walkę robi postępy. Kurs 2,7 jak najbardziej kuszący.
 
Ja też stawiam przeciwko, a chmura podrzucił pomysł na połączenie kuponów i to wcale nie jest taki zły pomysł :)
 
Przemku, nie jest wcale taka dobra. Polecam "W Imadle" Szadego odnośnie Mizuki, można się wiele rzeczy dowiedzieć o przyszłej przeciwniczce Karoli: http://cohones.mmarocks.pl/topic/w-imadle-mizuki-inoue-8211-rywalka-karoliny-kowalkiewicz-na-invicta-fc-9 - Polka może ją obalić i w parterze znaleźć drogę do zwycięstwa - co już wiele razy pokazywała w KSW. Mizuki jest jeszcze bardzo młodziutką zawodniczką. Męczyła się z Emi Tomimatsu, przeciwniczką niezbyt wysokich lotów oraz raczej dawno nikt jej zapaśniczo nie zagroził (a przynajmniej z dużą intensywnością prób obaleń), co Karola może oczywiście uczynić. Dla mnie ten pojedynek to trochę taki rzut monetą, a wybrałem faworytkę bo mam słabość do młodych Japonek :) (no, w sumie Rin Nakai aż taka młoda nie była) oraz - pomimo tego co napisałem wyżej - sama Karolina mnie do siebie nie przekonuje, a jej przeciwniczki też nie były zbyt charakterne. Inoue przynajmniej ma Bec Rawlings na rozkładzie, którą pokonała w dość fajnym stylu. Dodałem do podbicia kursu, ale nie mam wielkiego ciśnienia na ten kupon. Jest to kasa z nadwyżki, którą równie dobrze mogę zaryzykować na kupon podwójny, także nie, nie mam żadnych przecieków o dyspozycji Karoli; po prostu uważam, że Japonka jest w stanie to wygrać, a jeśli nie, to trudno - będę żałował (zwłaszcza jeśli Al wygra) :).
 
Back
Top