Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

up@kursy na invicte byly zawsze w unibecie i bahu



kurs na karoline wystawi raczej betsafe bo ,czesto wystawiaja kursy na polakow
 
Dzięki Zychal ;)
Z tego co słyszałem to niby ta Japonka powinna by faworyzowana więc można by pograć patriotycznie na Karolinę bo kto by nie był po drugiej stronie to na pewno nie będzie bez szans ;)
 
Jak będzie wysoki kurs na Karolę to zarysykuje inaczej nie ma opcji. Nawet bym się bardziej skłaniał na stawianie przeciwko (bez hejtu) zwłaszcza po słowach Pawła który powiedział w wywiadzie dla pitbula że jest ona przygotowana dobrze, nie bardzo dobrze ale dobrze. Jak zobaczę kursy to zadecyduję jak zagram ale raczej na przeciwniczkę.
 
Ja też wiadomo wolę poczekać na wystawienie kursów ale na pewno Karolina pokazywała co walkę że każdy musi się z nią liczyć więc wysoki kurs na nią może być szansą na zarobek.
 
już się wkurwiałem ,że 1 listopada żadnej gali nie będzie a tu cyk :D patriotycznie ciśniemy
 
Nie ma szans. 3.10 - 1.37 to według mnie max. Ale bardzo bym chciał, żebyś miał rację.





@Puczi Do walki ponad miesiąc. Myślisz że jak Janusze zobaczą 1,37 na Mameda to nie oszaleją ?


Beka co pem? :D
 
No to napewno pogram, mam nadzieje że dużo nie spadnie.



Kiras, wypłacałeś już wygrane? Nie bylo problemów z takimi kwotami?
 
Ja bym nie brał aż tak bardzo tej walki jako wyznacznik. To był chyba mega fart Nikity. Harris przegrał ale stoczył całkiem wyrównany bój z Roshotlem. Z tego co kojarze w 1 rundzie mógł skonczyć nawet Jareda. Soa został totalnie zdominowany. A i ostatnio pokonał przez KO w 1 rundzie Lindermana.
 
kapusta,żadnych problemów nigdy nie miałem - po dwóch dniach kasa jest na koncie w banku.



kurs na Soe bardzo atrakcyjny patrząc na to jak w UFC zawalczył Harris ale trzeba pamiętać ,że to mimo wszystko waga ciężko choć Soa mocno zdeterminowany i walczy u siebie.
 
Fajnie ,że Smolka wskoczył.Grałem go z Ozkilicem jak dobrze pamiętam.Czekam na kursiwo.
 
Wczorajsze kupony. Kurs życiowy na singlu pobity :)



1ed21660a628209cgen.jpg
 
@up



Ja być może coś takiego puszcze aczkolwiek dla mnie Shogun pewniejszy. O Adamka też jestem wmiare spokojny.
 
Kiedy wystawią kursy na Karolinę? ;) I pytanko czy lepiej grać teraz Karolinę czy oszczędzić i grubiej pograć Shoguna za tydzień bo widzę że niektorzy piszą że jest on dość pewny.
 
Ja tam do Karoliny jakoś nie jestem przekonany. Przykro ale już pomijając jej byłe rywalki martwią mnie problemy z wagą i jakieś kolejne problemy z przelotem. A i w SSS Paweł jakoś tak mało przekonany był a jest jest do kogoś przekonany to zaznacza to dość wyraźnie.
 
Back
Top