Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

wybiegajac w przyszlosc ,kto bedzie gral Karole Kowalkiewicz



jaki kurs moze byc?



topology za duzych szans mistrzyni ksw nie daje
 
Ja postawiłem na

1. Getafe - Atletico Madrid - typ 1

2. Tottenham - Newcastle - typ 1

3. Manchester United - Chelsea - typ1


I oczywiście Tottenham zjebał :D
 
Ja zagrałem over 2.5 w Chelsea vs Utd. Może gdyby nie świetna dyspozycja bramkarzy to byłby ten over, teraz już nie ma szans...
 
pieknie United pokazalo jak wygladaja 'MEGA PEWNIAKI' w bukmacherce, wczorajsze rozmowy na czacie tak mnie podpalily, ze troche wybuchlem po bramce... GLORY!!!
 
Mój kolega postawił na chelsea 5000 tyś po kursie 2.60. Ja jakoś nie jestem przekonany. Co myslicie o tym meczu ?






6463437746_fuu.jpg
 
Pamietam jakieś 3 lata temu postawiłem w takim podobnym meczu za 3k over 1.5. Hicior ligi angielskiej...

Niestety było 0:0 i kwaśno na buzi się zrobiło :-)
 
Skorzystałem z promocji BetSafe "Zakład bez ryzyka", wygrałem tamten kupon, i muszę jeszcze kwote obrócić po kursie 1.5 lub wyższym, obróciłem i nie mogę wypłacić, wtf?:D
 
Październik mega sztos życiowy rekordowy :-) stawka wyjątkowo wysoka bo miałem czujke



2vt7913.jpg




wolałem dać z podpórką bo w meczach na szczycie zawsze obie drużyny albo prawie zawsze dają z siebie 100%.



pondro :D
 
Kiras Królu Gratulacje



Jakbyś mógł to wytłumacz zależność tego betu z Podwójna szansa :>
 
aqua a co tu tłumaczyć ? podpórke grasz jak nie jesteś pewien zwycięstwa a kminiłem coś około kursu 2.0 .Manu jeszcze nie jest w meega gazie na Chelsea chociaż mogli wygrać jedni i drudzy a remis myśle sprawiedliwy tylko jakby to było wcześniej a nie w końcówce bo dla mnie delikatnie kontrowersyjna ale hajsiwo sie zgadza więc jebie mnie to hehe



@puczilino dobrze wytłumaczył :-)
 
X2 - stawiasz, że będzie albo będzie remis, albo wygra drużyna druga. 12 - stawiasz, że albo wygra jedna, albo druga drużyna. 1X - stawiasz, że wygra drużyna 1, lub będzie remis.
 
Back
Top